Re: Въпрос към уважаемия администратор.

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
Radiofen
100+
100+

Въпрос към уважаемия администратор.

Мнениеот Radiofen » 27 Яну 2006, 11:59

Уважаеми г-н администратор,

Аз току-що се включих в този наистина много интересен форум, който, признавам, още не съм изчел целия, по простата причина, че влизам от съвсем скоро. По тази причина въпросът ми може да се окаже вече задаван от други преди мен. Моля за извинение.
Аз от години наблюдавам развитието на сайта predavatel.com и отговорно мога да го нареда сред моите най-любими! Редовно ползувам информацията, когато пътувам из страната. Прекрасна идея е включването и на телевизионните честоти към тези на радиото.
Сега към въпроса:
Зачитайки се във форума, открих доста материали и информации за чуждите радио и телевизионни станции, които се приемат в различни части на страната. Аз лично съм слушал доста от тях и намерих много познати честоти, особено за София.
Дали, в едно по-нататъшно развитие на сайта, не се предвижда информация и за приемането на чуждите радио и тв станции.
Пример: София:
Защо тук да не се включат честотите на предавател Бесна кобила - Сърбия:
Radio Beograd 1 -- 91.7
Radio Beograd 2 -- 95.3
Radio 202 -- 105.6 (върху него е Инфо Радио)

RTS 1 -- k 8
RTS 2 -- k 49

или Turtel:

Radio Skopie 2002 -- 90.5
Radio Skopie 1 -- 93.3

RTM 1 -- k11 (върху него е канал 1 от връх Ботев)
RTM 2 -- k22

Благодаря за търпението! Пожелавам ви успех! :da:
Почти навсякъде, където пътувам, съм с радио, независимо дали в колата или в раницата.
Изображение Изображение Изображение
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 27 Яну 2006, 16:28

Сега сред приоритете ми е да подредя и уточня всички основни предаватели и цялата мрежа от ретранслатори на БНТ, bTV и Нова Телевизия. Така или иначе вече съм започнал и смятам да го завърша, добрата новина е, че отскоро имам това, което дълго търсих, за да е възможно реализирането на горната идея :lol:

Много ясно, че ще подредя всички радиостанции, които се приемат тук, не само излъчващи в БГ границите. И естествено първата посока ще е Запад - Югозапад :da:, а до лятото трябва да имаме и списъци с комшийските програми, които можем да слушаме по морето ...
Аватар
Radiofen
100+
100+

Мнениеот Radiofen » 28 Яну 2006, 14:45

[quote=""predavatel""]Сега сред приоритете ми е да подредя и уточня всички основни предаватели и цялата мрежа от ретранслатори на БНТ, bTV и Нова Телевизия. Така или иначе вече съм започнал и смятам да го завърша, добрата новина е, че отскоро имам това, което дълго търсих, за да е възможно реализирането на горната идея :lol:

Много ясно, че ще подредя всички радиостанции, които се приемат тук, не само излъчващи в БГ границите. И естествено първата посока ще е Запад - Югозапад :da:, а до лятото трябва да имаме и списъци с комшийските програми, които можем да слушаме по морето ...[/quote]

Благодаря за информацията!

Винаги и ние, редовите юзъри, ще се радваме да помагаме с каквото можем!

:bg:
Почти навсякъде, където пътувам, съм с радио, независимо дали в колата или в раницата.
Изображение Изображение Изображение
Аватар
Ritmo
100+
100+

Re: Въпрос към уважаемия администратор.

Мнениеот Ritmo » 27 Авг 2007, 20:11

Към модератора ! Да се изтриват псевдо италиански и пр. глупости! :Yawn

Назад към