Адм. промяна

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Адм. промяна

Мнениеот predavatel » 17 Юли 2010, 18:57

Здравейте!
Казвам се Михаил Щербак (usermane: predavatel) и съм автор и собственик на сайта Predavatel.com и първи потребител във форумите на сайта. Поради зачестилите оплаквания от потребители с администраторски права, днес поемам едноличното управление на форумите, като единствен администратор и глобален модератор.

DX-er, Георги и MiskoBor запазват правата си за модериране на отделни раздели в сайта. Пишете тук с други предложения за модератори.

Весело лято на всички!

----

Hello!
My name is Mihail Shcherbak (usermane: predavatel). I'am the author and owner of Predavatel.com and the first user of it's forums. Due to frequent complaints against users with administrative rights, today I decided to take the management and full responsibility as a single administrator and a global moderator.

DX-er, George MiskoBor retain their rights for moderation of individual sections of the forums. Reply here with other suggestions for moderators.

Happy summer to all!
Аватар
jorko
1000+
1000+

Re: Адм. промяна

Мнениеот jorko » 17 Юли 2010, 19:15

Здравей,Мишо
По скайп ти бях пратил да качиш в сайта няколко снимки на РРТС Маркова Стъпка но още не си ги качил
Защо ? Би ли ги качил вече?
Аватар
predavatel
1000+
1000+

Мнениеот predavatel » 17 Юли 2010, 19:22

Jorko, нищо не се вижда на тези снимки. През следващия месец със сигурност ще отида до Карнобат и ще снимам :)
Аватар
jorko
1000+
1000+

Мнениеот jorko » 17 Юли 2010, 20:07

А би ли направил следните добавки и поправки?

Махни от страницата за Карнобат радията от Бакаджика,те въобще не се чуват
Добави радията от Дева Броадкаст в Сунгурларе
Там където пише че в Карнобат се приемат радия и тв от Поморие,Несебър и Созопол не е вярно,махни ги трите курорта и на тяхно място добави Шумен,Стара Загора и Търговище :)
Промени Алфа Айтос на ОЧАКВАЙТЕ защото от 5-6 месеца не излъчва. Енджой Айтос също
Зи Рок Бургас вече излъчва с мощост 1,5 kW

Това е :)
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 17 Юли 2010, 21:18

predavatel написа:Здравейте!
Казвам се Михаил Щербак (usermane: predavatel) и съм автор и собственик на сайта Predavatel.com и първи потребител във форумите на сайта. Поради зачестилите оплаквания от потребители с администраторски права, днес поемам едноличното управление на форумите, като единствен администратор и глобален модератор.

DX-er, Георги и MiskoBor запазват правата си за модериране на отделни раздели в сайта. Пишете тук с други предложения за модератори.

Весело лято на всички!

----

Hello!
My name is Mihail Shcherbak (usermane: predavatel). I'am the author and owner of Predavatel.com and the first user of it's forums. Due to frequent complaints against users with administrative rights, today I decided to take the management and full responsibility as a single administrator and a global moderator.

DX-er, George MiskoBor retain their rights for moderation of individual sections of the forums. Reply here with other suggestions for moderators.

Happy summer to all!

Смятам,че radiator си вършеше работата добре-нямаше големи офтопици в темите,тези,пък,които не бяха на правилните места,бяха бързо премествани.Доколкото знам,той вършеше тая работа (поправете ме,ако греша).Имаше и адекватни и навременни намеси,в случаи на неспазващи правилата user-и.Весело лято и на Вас! :)
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 17 Юли 2010, 22:34

@radiator,
Ако си взел админските права на radiatora само затова, че някои плачат, че не могат да си правят каквото искат - грешиш!
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 18 Юли 2010, 05:59

Сиреч,друго си е да има джелатин,иначе няколкото толерантни думи,изразени от Г-н Щербак,не могат да направят впечатление, правят впечатление наглостите,заканите,забраните и пр. Твърдата ръка е любимия атрибут на българчето.
Аватар
sss_fff
100+
100+

Мнениеот sss_fff » 18 Юли 2010, 09:39

За Търговище също можеш да добавиш някои неща и да поправиш... Всичко от Левент Табия-Русе се лови добре в кв.Запад 2-гр.Търговище с GSM-Sony Ericsson K750i-93.6-<FRESH>;94.4-FM+ RUSSE;95.7-HR.BOTEV;103.0-HORIZONT;103.9-STAR FM-с тия радиа няма никакви проблеми със слушането им...Чуват се и отделни от Букурещ-96.1-Kiss FM;от едно друго румънско място-99.2-Kiss FM;101.3-RR Cultural;106.7-EUROPA FM;98.3-Radio Bucuresti;90.8-MAGIC FM;94.8-GUERILLA,останалите радиа,които се ловят в Търговище,са записани коректно на страницата за гр.Търговище,можете да добавите и тези... Мерси предварително! :)
XHDATA D808 Coming soon...
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 18 Юли 2010, 13:07

//offtopic
bubic написа:Сиреч,друго си е да има джелатин,иначе няколкото толерантни думи,изразени от Г-н Щербак,не могат да направят впечатление, правят впечатление наглостите,заканите,забраните и пр. Твърдата ръка е любимия атрибут на българчето.

Ще ме извини Админа за офтопика, но се сещам за един виц:
Когато още проф. Брадистилов преподавал математика в МЕИ студентите го нарисували като касапин, който реже на дръвника главата на студент и окачили карикатурата пред кабинета му. Когато я видял, той извадил писалката и написал отдолу: "Докато има говеда, ще има и касапи"
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
deni
500+
500+

Мнениеот deni » 18 Юли 2010, 13:18

Какъв е този МЕИ, да не би да е ВМЕИ ;D
Изображение
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 18 Юли 2010, 14:00

Дени, ВМЕИ едно време се казваше МЕИ "Ленин".... мноого дълго време, така че и двете са верни, особено в конкретния случай, защото вицът е стар.

Лупус,

Благодаря за подкрепата. Мислих да изчакам и да прочета мненията на "опозицията", но в крайна сметка това е форум, в който сме се събрали да обменяме мнения и да спорим по работа, а не да водим войни. В тази връзка ще кажа няколко думи.

Това, което много колеги забравят е, че всеки е субект и обективен човек няма. Който го твърди, трябва да отиде на поправителен по философия за 10-ти клас.
Изключително се радвам, че Мишо ще се занимае с форума, защото смятам, че е крайно време да види за какво става въпрос и това, че след хилядите глупости, които направиха някои "приятели", които изгониха мнооого хора от тук, отново започнаха да идват хора и да пишат аджеба за радио и телевиция, а не да си се обръщат с малко име и да правят чат в борда.

За тези, които не знаят, ето в какво се изразява работата на един администратор:
1. Да поддържа форума чист от ботове. Идея си нямате колко десетки регистрации от ботове идват на ден. Нито кепча ги спира, нито нищо. Някои колеги бързо забравят явно за какъв ужас ставаше въпрос преди година. Това, че има чист форум се дължи на едни минути, отделени всеки ден, в които всяка от тези регистрации се проверява ръчно за автентичност. Тези, които са реални се активират, тези които не са се чистят. На тези усилия някои колеги дължат възможността да пишат глупости колкото си искат, без да имат 20 теми за Виагра отгоре всеки ден.
2. Да съблюдава за спазване на основните правила - темите в съответните раздели, езика и етиката. Това изисква бърза реакция, още преди да се развие темата, тя да попадне в правилния раздел, като практиката е всеки юзър да се уведомява с лично съобщение за това.
3. Да се контрират усилия на пациенти (каквито има всяка медия - интернет, традиционна), чиято единствена цел е да правят конфликти. Който е учил психология знае за какво говоря.
Ще дам и примери. Много точно и с имена мога да изразя "недоволните".
Как бихте реагирали вие, ако сте администратор, някой се появи във форума и след като има консенсус от 5 години да се пише на кирилица, след като той самият е писал на кирилица от години, в един момент започва абсолютно целенасочено да пише на латиница. Отправя му се уорнинг да си оправи латиницата, защото прекрасно знаем, че има как да се пише на кирилица. Човекът тенденциозно продължава да го прави, докато му се каже, че просто ще бъдат предприети други мерки. След това, той изпада в "състояние" и започва да добавя към всяко свое мнение мнението, че администраторът бил хомосексуалист, дори в едно съобщение призна, че нарочно е писал на латиница, за да ме пробва. Мен лично ни най-малко ме притеснява кой какъв е и кой с кого си ляга, но намирам сексизмът и хомофобията за крайно тесногръдие, а и не е работа на някой си да дискутира във форум за радио дали администраторът е хомосексуалист или не, и това да е основен довод за подкрепа на тезата на въпросния агресивен потребител.
Друг пример: Потребител, който многократно, или нарочно или под въздействие на не знам какво пише несвързано във форума. Няколко пъти биват изпратени покани да спре да пише глупости. След тези покани и след като той продължава да безчинства, получава предупреждение и това предупреждение лъсва във форума, видите ли било "заплаха".
Извинете колеги, това не е нито "пош", нито "джелътин", това си е чиста простотия.
Да не говорим, че същият този потребител за около седмица ми изпрати сигурно 5-6 мейла със съдържание от сорта: "ще се самоубия", "умри", "мрази ме" (пазя ги всичките), след което от какви ли не адреси регистрира потребители, пише 2 дни нормално, след което започва да пише глупости, само и само да ме предизвиква.

И цялата работа идва от един филм, в който живее един друг мега-потребител (за "колегите", лошите, за ония дето карали разни министри да му звънят от мое име, пък как той ми звънял да сме се "разбрали" и подобни малоумщини), който съответно вкарал въпросния филм на един друг потребител (който по принцип е много умен човек, съдейки по това което пишеше тук), който решава, че видите ли radiator управлявал КРС и пращал ония дето спират пиратските радиа, та се започна онзи грозен лайномет преди година, който изгони идея си нямате колко много хора.

Бих искал и към многоуважаемия от мен колега bubic да се обърна. Тежката ръка, приятелю, няма нищо общо със съблюдаването на правилата и уважението. Никъде, в никое цивилизовано общество, не се скача целенасочено срещу регулаторен орган. Ако при теб с САЩ някой отиде при полицай и му каже - ей, педал и започне да го рита какво ще последва? Моментален арест. Доста тенденциозно е да се бъркат 2-та щата. Искам да обърна внимание, че аз бях единствения, който с месеци търпеше офтопиците на bubic. Въпреки, че съм заклет анти-комунист, дори и аз не смятам, че всяка тема за антени или кабели трябва да завършва с анализ по история на КПСС. И въпреки това, деликатно оставях есенциите от дългите публикации на bubic, защото в дълбочина те са истинни и написани с мисъл.

Тази групичка хора (ще спазя етичните правила и няма да ги споменавам) за мен са се отдали на безпомощност. Безпомощните хора имат един единствен изход, чрез който да генерират идеи - общ враг. Сега ми е интересно дали ще се сбъдне историята от онова така забавно английско филмче, където човечето искало да е "лидер" и повтаряло на всеки срещнат "Sir, I wanna be the leader, can I?" и след като човекът му казал отегчено "oookay, you are the leader" от другата страна се чуло "youpeee, I am the leader! Oookay, what shall we do now?".

Може пък, като "врагът", "цензурът" го няма, да се озаптят и просто да не пишат простотии - това би било прекрасно. В крайна сметка, важен е резултатът, а не средствата. Ако radiator-ът им е бил виновен - ОК, нека да видим сега дали имат възпитание и когато не могат да се включат адекватно и аргументирано в спор ще пишат - абе си ти педераст, или "умри".

Основното, което тези хора не можаха да разберат е, че НИКОЙ в този форум няма нищо против никой. Ако те са на по 18 или 20 години и живеят в някакви филми как "лошите" седят и мислят планове - толкова по-зле за тях. Опитах се да убедя в това FM Stereo, но той толкова дълбоко е затънал в същия филм, че е невъзможно просто.

Най-смешно става, когато прочетеш основното нещо, което на мен лично са ми мрънкали - "заплахите", че ако не им харесва и продължават да подстрекават офтопици и да пишат глупости, могат просто да си тръгнат. Ама какво очаквате? Хайде, напишете 200 глупости, заяжте се с 5 човека, да видим дали Мишо ще ви трае... или и той ще стане хомосексуалист?!? Или "лош"?!?
Жалко и низко е как се възползвате от това, че Мишо се занимава със сайта и няма време за форума и по токлова глупав начин го манипулирате, сякаш няма логове и сякаш не се познаваме от не знам колко години.

Истината е една - навсякъде има правила. Те просто трябва да се спазват. Това да разчитате, че някой няма достатъчно време да мониторира и ще можете да правите каквото си искате е ваше право. Толкова по-зле за форума.

Това, което виждам аз като резултат е, че нямаме спам, нямаме ботове, нямаме скандали и хората просто си пишат. Започнаха да се появяват отново нови потребители, стари се връщат. Това е важното. Ако това, че един ценен (наистина интелигентен човек, но явно податлив на манипулации) си отиде, мисля че е разумна цена. А групичката деца с нестабилна психика - не знам, другите ще кажат... ако нистина желаят да четат подобни заяжданици - ОК. Явно не съм бил наясно с целите на форума.

И накрая, учуди ме малко стила на поста на Мишо, честно казано.
Не съм го виждал онлайн още, за да го питам, но мога да съдя по текста за глупостите, които са му изписали "оплакващите се", защото ми се струва че той е афектиран от нещо, а и дори не ми е пратил мейл или не ми е скайпнал.
Аз като потребител номер 15 в този форум, без претенции да съм му собственик, какъвто никога не съм бил, но безкористно контрибутирал с много информация, особено в периода 2000-2003-та година за създаването на картата, с изписани над 2000 мнения, 2/3 от които на тема радио и телевизия, с факти, информация и изводи, които са били истинни и доказали се във времето, заявявам че ако някой приема този форум като арена за войни - so be it. Ако ви прави впечатление, дори от месеци почти спрях да пиша давам информация и да пиша, за да не бъда обвиняван, че си тиражирам моите твърдения, защото в крайна сметка моята работа беше да поддържам този форум и да защитавам интересите на неговия собственик (които според мен се водят от основния мотив - повече потребители и повече мнения във форума).

P.S. Чудно ми е само на "оплакващите се", с какво им е крив PlayBob - едно много свястно момче, което съвестно си модератонстваше, чистеше спам и т.н. Айде, ако radiator-ът e злият, както ви направи Боби, че той да не може да се грижи за борда? Или той е на radiator-а човек? Само са ви кажа - не го познавам, разменяли сме си ЛС eдин или 2 пъти.
Последна промяна 1 на radiator, променена общо 18 пъти
Аватар
a69
1000+
1000+

Мнениеот a69 » 18 Юли 2010, 14:42

Страшно много уважавам и Мишо и Радиатора. Хубаво е че Мишо ще се залови за корекциите и всичко останало, но Радиаторът бе пич без грешка, поне за мен! :)
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 18 Юли 2010, 15:19

radiator написа:.......
P.S. Чудно ми е само на "оплакващите се", с какво им е крив PlayBob - едно много свястно момче, което съвестно си модератонстваше, чистеше спам и т.н. Айде, ако radiator-ът e злият, както ви направи Боби, че той да не може да се грижи за борда? Или той е на radiator-а човек? Само са ви кажа - не го познавам, разменяли сме си ЛС eдин или 2 пъти.

Това вече съвсем ме озадачава, каква е идеята на тази чистка?
Но пък ми напомня за вица за онзи, който носел торба и периодично я разтърсвал. А на въпроса "Защо" отговарял: "Вътре има мишки, да не я прегризат".
Последна промяна 2 на Lupus, променена общо 19 пъти
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 18 Юли 2010, 17:00

Пишете ме и мен в подкрепа на radiator.
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 18 Юли 2010, 22:17

Здравейте! :)
Прочетох написаното до момента и се зачудих дали имам какво да кажа по въпроса.
Аз не пиша всеки ден тук,но от време на време вземам участие по различни теми и след като съм активен потребител би трябвало да имам мнение по поставения проблем.
Като всеки форуми и този си има Правила на форумите и те трябва да се спазват.
Но според мен трябва Правилата на форумите да бъдат поставени на по - очевадно място,за да се виждат от всеки по всяко време,иначе някой може да се оправдае,че не ги е прочел,защото не ги е видял,намерил или че правила изобщо няма ... нещо което не е съвсем вярно.
При регистрацията във форума първо и най - напред ти излиза следното съобщение:
Predavatel.com - Регистрация
Въпреки, че администраторите и модераторите на този форум ще се опитат да премахнат или да променят възможно най-бързо всеки материал, носещ вреда, невъзможно е да бъдат прегледани всички съобщения. Вие разбирате, че всички съобщения на тези форуми изразяват личното мнение на съответните им автори, а не на администраторите, модераторите или уебмастъра (като изключим съобщенията, пуснати от тези хора), и следователно те не носят никаква отговорност.

Приемате се да не пишете никакъв груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран или всякакъв друг материал, който нарушава законите. Такова поведение може да доведе до моменталното и постоянното ви изгонване от форумите (както и уведомяването на вашия доставчик). IP адресите, от които са направени всички съобщения се записват и могат да бъдат използвани в такива случаи. Приемате, че уебмастъра, администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват всяка тема по всяко време, ако намерят за уместно. Като потребител одобрявате записването на всяка информация, която въведете, във база данни. Въпреки, че тази информация няма да бъде предоставяна на трети страни без вашето одобрение, уебмастъра, администратора и модераторите на този форум не могат да бъдат отговорни за всякакви хакерски атаки, които могат да доведат до разкриване на данните.

Избирайки Съгласен съм... Вие приемате горепосочените условия

Ако някой не го е прочел,когато се е регистрирал,нека го направи тук и сега!
Не спазваш ли правилата първо те предупреждават,а след това ако продължиш с нарушаването им те гонят и с това проблема е приключен.
Просто е,но и аз научих тази истина по трудния начин ... в един друг форум,където афектиран от житейски проблеми излях злобата си пред невинните потребители,а след това когато получих заслуженото си наказание,си позволих да обиждам "органите на реда",за което получих още едно наказание.
За времето,докато ми изтекат наказанията осъзнах,че съм сбъркал,но връщане назад нямаше,като дори не посмях да се извиня за казаните обиди,но си взех поука за цял живот - когато си ядосан не пиши/не казвай нищо,защото каквото и да направиш все ще е лошо и ще обидиш някого.
Ето защо тук се опитвам стриктно да спазвам правилата.
Освен това не обичам да ме намесват в чужди проблеми ... както се случи онзи ден.
Един от потребителите на форума ми изпрати писмо с цитат на предупреждението,което му е отправил един от модераторите.
Аз му отговорих следното:
Спазвай правилата на форума,дръж се прилично с администраторите,модераторите и другите потребители и няма да имаш проблеми! 8)
Успех! :)

Копирам тук отговора,който написах,защото видях,че потребителя не е влизал от няколко дни в профила си и предположих,че първо е бил предупреден,а след това и изгонен от форума и единствения начин да си види писмото - отговор е като го цитирам тук.
Истината е,че само и единствено от всеки от нас зависи как ще се държим във форума и няма никакво значение кой ще бъде модератор или администратор.
Дори и Господ да слезе от небето и да започне да администрира форума на Предавател.ком проблемите с потребителите ще останат нерешени,защото такова е времето,в което живеем.
Ако някой има личен проблем и има достъп до интернет,форумите са мястото,където най-лесно може да излее мъката си и да получи минимално облекчение на душевните си терзания.
По въпроса за това дали radiator е подходящ за модератор на форума ми е трудно да дам оценка,защото до сега не съм имал проблеми с него ... или по - скоро аз не съм му правил проблеми.
Playbob е свестен тип и с него също не съм имал пререкания или неприятности.
Всички хора жестоко бъркат като си мислят,че да управляваш един сайт или форум е много лесна работа.
Да си администратор/модератор е много по трудно отколкото изглежда на пръв поглед.
Всеки божи ден десетки и стотици(зависи от популярността на сайта/форума) потребители пишат и публикуват стотици съобщения,като във всяко едно искат,мрънкат или досаждат със собствените си мисли и проблеми.
Позицията,която заемат кара администраторите/модераторите да вземат отношение по всеки един от написаните постове,а това е исполинска задача.
Не завиждам на тези хора,които ще трябва да се занимават с модерирането на този или който и да е друг форум.
Преди година самият аз исках да съм модератор(на друг форум ...) и ми отказаха,разбира се.
След като направих своя собствена група,която да администрирам ... видях "коня боб яде ли?!?". :D
Оказа се много по трудно отколкото някога съм си представял и ми мина всякакво желание да модерирам каквото и да е!
Пожелавам късмет на новите модератори и дано имат по - малко работа от предишните ... съмнявам се ...
Благодаря на всички,че прочетохте това съобщение - "роман". :Laugh
Последна промяна 2 на biggeorge, променена общо 19 пъти
Аватар
scarface
Нов
Нов

Мнениеот scarface » 18 Юли 2010, 23:10

Поздравления за администратора във връзка с дръзкото решение да махне Панджаров и радиатор от постовете им на модове!!! :Clap :Clap :Clap
Това трябваше да стане още преди година, когато бяха предприети "изгонващи" действия спрямо потребителите от град Русе.
Предлагам m3gab0y да заеме мястото на радиатор! От един друг форум знам, че ги умее тези неща ;)
Изображение

Когато на готин човек му е кофти - това е блус;
когато на готин човек му е гот - това е рок;
когато на кофти човек му е гот - това е чалга;
когато на кофти човек му е кофти - това е рап.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 18 Юли 2010, 23:34

Събирам подписка за нов администраторски тийм. Предлаганите от мен хора са:

1. Лидер на тима: Мегабой
2. Администратори: Мирорусе и ЪглиБой (с всичките му никове)
3. Модератор: FM Stereo.
4. Патрон на тима: Zen

Моля, който е съгласен да гласува O0
Аватар
747
500+
500+

Мнениеот 747 » 18 Юли 2010, 23:53

Според мен, проблемът с форума няма да се изчисти, докато не се изчисти от това, което се наблюдава вече и в тая тема: оф-топик до оф-топика, флуд до флуда и какво ли още не... Човекът написа информативно, че поема еднолично контрола, и се почнаха едни: ама, във Вълчидол не се хваща Радио Долни Дъбник, както е написано, а във Вълчедръм се хваща Радио Каспичан от предавателя в Краводер, пък не е написано; аз пък много обичам сладко от ягоди, пък комшийката си е купила нова прахосмукачка...

Аз проблеми с модераторите съм нямал, може би защото и - поне според техния "аршин" - не съм им и създавал, за мене си вършеха и добросъвестно задълженията, естествено - и с леки "забежки" в едната или другата крайност, но те си бяха в норма. И ако всички се държим целесъобразно и подходящо за форума, едва ли някой ще има проблеми. Но когато се съберем на едно място все хора, които не виждаме по-далеч от носа си и всички до един сме не само сигурни, ама даже не сме се и усъмнявали, че Вселената би могло да се върти около нещо друго, освен нас, много лесно забравяме основния принцип на нетикета: "Свободата ми да размахвам юмруци свършва там, където започва носът на съседа!". Много ни е удобно на всички ни да си мислим, че "демокрация" значи само и единствено свобода на размахване на собствените ни юмруци и когато някой тръгне да запазва правото на здрав нос на съседа, да го обвиним в нарушаване на нашите естествени права...

ПС: още не мога да взема еднозначно решение за себе си, дали да има или да няма модерация: от една страна модераторите често не само хващат, ами направо захапват Господ за шлифера и започват да се изживяват като началото, края, пътя, истината, живота и какво ли още не; от друга - винаги стигам до неизменния извод "ела зло, че без тебе - по-зло!"...

ППС: моите номинации са: a69 и ogibo
Последна промяна 1 на 747, променена общо 18 пъти
Аватар
scarface
Нов
Нов

Мнениеот scarface » 18 Юли 2010, 23:56

radiator написа:Събирам подписка за нов администраторски тийм. Предлаганите от мен хора са:

1. Лидер на тима: Мегабой
2. Администратори: Мирорусе и ЪглиБой (с всичките му никове)
3. Модератор: FM Stereo.
4. Патрон на тима: Zen

Моля, който е съгласен да гласува O0

P.S. Scarface, много подценяваш родния си град... не си само ти от Русе (разбираш ме какво имам предвид). А и ти, след като толкова милееш за форума, как така остана с 22 поста (с този си ник)... или общуваш само с русенци. Явно с в тази насока съм бил в грешка. Все си мислех, че този форум не се ограничава на регионален принцип.

Аз друг никнрйм тук нямам! Пробвах да се регна като Ъглито с няколко ника, но странно как модераторите като видят русенски айпита, все не позволяват регистрация ??? ? За разлика от теб, аз в нета общувам с хора, а не с никове. Познавам почти всички активни участници във форума от Русе и често съм сядал с тях на маса и блага дума.
Не знам каква е причината да те отстранят точно днес и сега, казвам, че беше крайно време да стане!Всичко започна с казуса Мирорусе и тъпанарската постъпка на Панджаров. Ти беше на негова страна - подкрепи действията му и си натрупа заслужените негативи. В по-късен период от време започна да се заяждаш със Zen (ти с него , не той с теб) и Zen се махна. После си намери друг "виновен" "неспазващ" правилата юзър от Русе, казва се Любо отврати го и той категорично отказа да влиза тук... после, после и.т.н. А знаеш ли къде се изгуби Енчев? Никой не знае, но със сигурност и той е отвратен от "модтийма" и не пише вече тук! Колко участници от Русе останаха? Само dean от време на време казва по някоя дума. А къде е гарфилд? Спирам, защото списъка е дълъг!
Изображение

Когато на готин човек му е кофти - това е блус;
когато на готин човек му е гот - това е рок;
когато на кофти човек му е гот - това е чалга;
когато на кофти човек му е кофти - това е рап.
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 18 Юли 2010, 23:59

Ами Мишо чака предложения. Моята класация е в кавички, редовните посетители на форума много добре знаят за какво става въпрос...

Scarface,

Аз лично през последния месец съм активирал сигурно 10 юзъра с IP-та на Нетуъркс, чийто собственици са ми лични приятели. Нека Мишо види лога и да потвърди.

Ето за това говоря - нещата започват още от сега... хахаха, а нищо не е станало дефакто.
А това, че вие сте се почувствали "засегнати" от това, че някой (в случая Миро) наистина се поизложи, това не е моя вина. Миро се държа арогантно, сгафи, обиди и ИЗГОНИ много хора! Адски много.
Някак си, не ти се връзва логиката. Аз познавам поне 40 човека от този форум, не само от един град. Мога да ги наговоря да не влизат 1 година и после да правя "преврат" ли?!? Нелепо е...

Както и да е. Желая успех.

Назад към