Правила на форумите - Обсъждане

Predavatel.com / Predavatel.eu
админ 1

Re: Правила на форумите - Обсъждане

Мнениеот админ 1 » 09 Апр 2008, 11:44

Нямате ли си Скайп или ICQ та да си чатите там?Колегата админ трябва малко да поразчисти тук.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 09 Апр 2008, 19:40

От мен подкрепа,чистотата си е за предпочитане,пред праха,спор няма,лошото е ,че няма изгледи скоро да се изчисти,а няма и какво повече да се каже,повтаряме се и въртим в кръг....
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 13 Май 2008, 07:28

Г-н Панджаров,знаете ли какво означава на руски " не положено". На някого от вас има нещо от там,как е пренесено не знам,но лъха на нещо руско,не казвам че е нещо лошо или добро,но полъха се усеща,не можем да живеем без руското,независимо какво е,на българина му е много трудно да бъде просто българин,а после всичко останало,има някаква загадка,не е ли така.Плюс това,вие като "host",би трябвало да сте по-толерантен към нас,простолюдието ,защото от вас зависим ние,а не обратното, културните хора ценят тази дума ,порярвайте ми.Не говоря лично за Вас,за да не ме разберете пак погрешно и да изтриете постинга ми,но ако изпитвате поне малко удоволствие,давайте,не се чудете. Не можах до ден-днешен да разбера защо толкова се ядоса някой от вас на предложението ми да се открие прадаване по БНР на македонски език и да се протовопостави Държавата България на лъжците от Скопие. Но,не се очудавам,засега България не се противопоставя и на Руската пропаганда по Радио Голос России,слушам често това радио и се очудвам на архаизма им,но там нещата са много сложни.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 08 Юни 2008, 02:21

Боро,репликата ти към мен е малко невъздържана,да не кажа по-силна дума. Когато пишем тук,на форумите,всеки има право да коментира всичко,независимо,кой към кого лично се обръща. Ти коментираш Р-ра,но коментара го пускаш на публичното прастранство,значи всеки от нас може да го чете и коментира. Ако имаш нещо лично,ти би го пуснал на Л.С. И въобще какво обидно има,ако някой не се съгласи с твое мнение,та толкоз се ядосваш. Я си представи,че всички се съгласяваме с всекиго,това не е възможно,или много рядко се случва. Ти също коментираш неща,когато някой не се е обръщал лично към теб за коментар и няма нищо лошо. Ама това пусто честолюбие много вреди на някои,а не самите думи и мисли. Мисля,че би трябвало да ти е ясно,че ние не се познаваме и не можем да се обиждаме в истинския смисъл на думата,ние сме хора-никове-фикции и е по-полезно спорд мен да има повече спорове,наред с обективностоте,всеки ще има полза от това,повярвай ми,особено по-младите. Но ако и с това не си съгласен,не ми обръщай внимание,не се натоварвай с неща,които не са за теб,всеки си е различен индивид и има правото да избира каква информация да допуска до разума си. Сиреч,или "забрави",или "лок",нали виждаш какво стана с дискусията ни.
Имам една молба лично към теб,ако ти е възможно,дай някаква информация. Понеже влизаш в други форуми,и там ли така, открити грубости и цинизми,плюс локване и имаш ли информация за небългарски форуми по този въпрос. Но ако не желаеш,или нямаш време за това,"форгет ит",както казват братята-англичаи.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 08 Юни 2008, 12:47

Първо в момента не постъпваш правилно тъй като за да не продължава този спор Радиатора заключи темата, а ти веднага отговаряш в друга, където не му е мястото.
Второ ти сам си противоречиш. Значи аз ако съм имал проблем да ти пиша на лично съобщение. Ами ти сега след като затовриха темата защо не ми пишеш на лично съобщение, а го правиш в друга тема, която няма нищо общо?
След това аз наиситна съм писал във публичн форум и наистина всеки има право да ми отговори, но смятам, че първи правото има човека към който съм отпрвил реплика нали така?
След това аз се ядосвам само и единствено по простата причина, че не аз съм този, който не приема чуждо мнение в този форума, а ти. Ти си единственият, който когато някой споделя мислите му го правиш ерудиран, начетен, знаещ, а всеки на когото думите му не ти изнасят или не чете, или не знае за какво става дума, или е нетолерантен. Ще извиняваш много, но е прекалено да се имаш за меродавен по всякакви теми и да решаваш кой знае, кой чете, кой е ерудиран и т.н.
Понеже искаш да ти дам информация за подобнио форуми. Веднага се сещам за 3 примера.
1. Форумът на data.bg
2. Форумите в dir.bg
Ето там всеки си псува и говори на воля и затова тези места не приличат на нищо. Да вярно, че там средната възраст сигурно е 13 години и повечето пубери така си изкарват енергията вместо със спорт, но така се получава когато няма контрол.
Например по същият начин ставаше и във форумите на Arenabg.com, но там се въведе засилен контрол и сега няма проблеми. А там са същите 13 гоишни пуберчета. Е как на едното място става, а на другото не?
Въобще този спор, който водим за мен е безмислен. Излишно хабене на клавиатурата.
Изображение
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 08 Юни 2008, 23:12

Да,има резон в забележката ти,приемам я и ти дължа извинение,не се съобразих,а действително можеше да продължим на Л.С. Има и неща,с които не съм съгласен,но ще спазя претенцията ти и няма да продължавам.Благодаря ти за другата информация... Но,принципно казано,явно има неща в България,с които не съм в час, изградили са се стереотипи,които на мен не са ми познати и неразбираеми дори.По тях се движи живота в страната... Да,подкрепям хора,които са с моите разбирания,нали си спомняш колко пъти и теб съм посочвал като коментатор,който подава точна информация и добри анализи,но има и неща,които се разминават помежду ни. Но,както и да е...
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 09 Юни 2008, 12:54

bubic написа:Г-н Панджаров,знаете ли какво означава на руски " не положено". На някого от вас има нещо от там,как е пренесено не знам,но лъха на нещо руско,не казвам че е нещо лошо или добро,но полъха се усеща,не можем да живеем без руското,независимо какво е,на българина му е много трудно да бъде просто българин,а после всичко останало,има някаква загадка,не е ли така.Плюс това,вие като "host",би трябвало да сте по-толерантен към нас,простолюдието ,защото от вас зависим ние,а не обратното, културните хора ценят тази дума ,порярвайте ми.Не говоря лично за Вас,за да не ме разберете пак погрешно и да изтриете постинга ми,но ако изпитвате поне малко удоволствие,давайте,не се чудете. Не можах до ден-днешен да разбера защо толкова се ядоса някой от вас на предложението ми да се открие прадаване по БНР на македонски език и да се протовопостави Държавата България на лъжците от Скопие. Но,не се очудавам,засега България не се противопоставя и на Руската пропаганда по Радио Голос России,слушам често това радио и се очудвам на архаизма им,но там нещата са много сложни.

Г-н Бубич,

Знаете ли какво означава на английски "off-topic" ? Това в конкретния случей означава, че се пише не по темата на форума/самата тема нещо което касае доста ограничена бройка от хора.

За последен път Ви казвам, че няма да толерирам израждането на една тема с конкретен обект на дискусия в говорилня между Вас и потребителя Х.

Колкото и да ми е неприятно ако продължавате в същия дух ще се наложи да спазя правилата на форума които нееднократно съм пренебрегвал заради Вас поради факта, че сте стар(регистриран отдавна, а не възрастен) потребител с много мнения по много теми.

Поздрави,
Панджаров
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 10 Юни 2008, 07:44

Г-н Панджаров,разбирам предупреждението Ви,претенции нямам, имате пълната възможност да ме блокирате,сигурен съм,че ще изпитате удоволствие от това,както не веднъж сте го правили. Аз действително се подведох,намирайки форума Ви и мислех,че ще се стигне до силни стойности в него... Не участвам в никакви други форуми,сигурно съм се изчерпал,сигурнио съм досадил на някои,за което многократно съм се извинявал,включително и на Вас. Но съм убеден в едно единствено нещо,че никога не съм обидил никого,или поне не съм имал такава цел.Ако се е получило това,извинявам се на всички за грешките си,било е несъзнателно,или в момент на силна емоция..... Смятам,че не съм нарушил достойнството на форума и всички пишещи в него. Не съм нарушил и достойнството на всички споменати от нас личности в страната,свързани с политиката,историята,културата и пр. области. Имам единствения недостатък да ругая всеки,който е лъгал,крал,убивал и пр. нещастния ни народ,а по този начин и самата страна,която почти всеки от нас тачи. Моите тези и коментари напълно или частично съвпадат с тези на около десетина колеги,на които изразявам искрена благодарност. Но,благодарен съм и на тези,които бяха мои опоненти,благодарен съм и на тези,които ме обиждаха, не се сърдя на никого за нищо,остана един добър спомен за присъствието ми на Вашия форум, и както казва стария,добър и наивен Митак,желая на всики,всичко хубаво,останалото е суета.......
Най-вероятно се досещате,че думите са ми продиктувани от Вашите мнгобройни жестове,пренебрегвайки правилата на форума. Не е изскано,някой да принуждава някого да нарушава правила,аз съм бивш военослужещ и знам много добре,какво значи дисциплина,така че желая Ви успех!!!
Аватар
JukeBoxHero
100+
100+

Мнениеот JukeBoxHero » 15 Окт 2013, 21:55

chebaev написа:Има ли модератори изобщо в този форум? Някой да изтрие празните приказки!

Две трети от мненията в целия форум са офтопик. По-лесно ще е всичко да се изтрие, и да се започне наново, като своевременно се изтрият и акаунтите на всички чатъри.

Назад към