Правила на форумите - Обсъждане

Predavatel.com / Predavatel.eu
bubic
1000+
1000+

Re: Правила на форумите - Обсъждане

Мнениеот bubic » 30 Мар 2008, 19:02

Boro,съгласен съм с повечето твои думи,но те са валидни за будни хора кто теб и други колеги,които четат и мислят нормално.Друго е да си говорим,друго е практиката,нали чете случая с един колега,дето са го уволнили,че е направил материал,опитал се е да го поднесе на публиката и..... уволнение,ако не греша,заради както казва той "гражданската си съвест". Я направи приблизителен списък на хората около теб,които говорят като теб и смятат ,че трябва да се поправи ситуацията.Дори от форума не виждам повече от 20-30% такива като теб.Добре е човек да е на ти с науката и техниката,ама има и други неща в живота,ще намериш хора тук,които ще ти извадат теремата на Коши,или закона на Био-Савар-Лаплас,но я им задай въпроса кой е единствения в Света, Държавн глава,който категорично е заявявал,че българските земи,трябва да се върнат на България и прави това частично,няма да са много знаещите отговора,а иначе......О-О-О, патриот съм,националист,ние българите, и подобни.Питай за справка и ще продъжим.Ще ти дам информация за книгите на Л.С.,щом питаш,значи си сериозен човек и не страдаш от комплекси...
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 30 Мар 2008, 19:36

bubic написа:V tezi si misli milion puti si prav,ne moze da stava vapros za nikakuv spor,pone ot moja strana,a s frazata si "klanica za umove i hora" kategoricno potvurzdavas abs. vsicki moi postingi po tozi vupros. S pet dumi kazvas milion nesta,svaljam ti sapka,nikoga njama da zabravja tozi izraz.Zasto ne go kaza po-rano,ta me muchish edna godina i si izkarah kup obidi. Ste se nakazvame,da znaes!!! Ama kazi sega,koj teb ste te cenzurira,dano njama takav. Az bih postval tazi fraza po sustija nacin,kojto pravis ti s B.Vian,ama ne znam kak... Ne moga da se uspokoja oste,strasno silno go kaza,mani,mani,tova i naj-golemija antikomunist ne se e setil da go kaze,spiram,njamam dumi...,ama trjabva da ljagam...

Стига де, знаеш, че никой не ме цензурира, просто рядко ми остава време от триене на спам и работа да седна да напиша нещо смислено. Иначе, че съм антикомунист си е верно, 97 на министър Начев му строших антената от Нивата, като бягаше от парламента, още си ми е тук за спомен. Лошото е, че май решихме че сме се надемократствали за 10 години напред и от тогава сме не народ а стадо. Колкото до русия, има един филм "Русия, която загубихме", препоръчвам го на феновете на "интелектуалеца" Ленин да го изгледат.

Банков, ти за домашно да прочетеш "Строители на съвременна България" за да може и в тази тема да се включиш на място, тъкмо докато я прочетеш ще сме стигнали до по-съвременната ни история :Icecream
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 30 Мар 2008, 20:28

Г-н Панджаров,пак сте прав,имам една молба,ако Ви е възможно,поне един път в седмицата да правите по някакъв коментар,също като навремето очаквахме седмичното предаване на Велко Верин по "РСЕвропа". На Банков ,пък и на много други действително е нужен прояит на кноигата на Симеон Радев,прав си...
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 31 Мар 2008, 23:42

Чудя се, дали да не забраня избутването на теми. Някои потребители като гледам логовете доста се заиграват с тази функция.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 01 Апр 2008, 14:09

Прав си, да не говорим, че от време на време наистина се появява по някой археолог дето изнамира по някоя тема от хиляда и Балканската...
Изображение
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 01 Апр 2008, 22:26

bubic написа:Има Георги,има,ама рядко се стига до истината.В България мнозинството не иска да живее истински,защото не знае истината за себе си и страната си,а няма кой да я представи....То как би си отговорил,защо се крие истината,особено от последния половин век.Колко хора знаят защо България беше комунистическа страна,засега мисля,че никой не знае.Попитай нйкой,по-възрастен от теб и ще се убедиш в казаното...

Бубич , прочетох всичко написано!
Вярвам в думите ти!
Но просто напоследък се въздържам от коментар! :)
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 01 Апр 2008, 22:28

Банков, ти за домашно да прочетеш "Строители на съвременна България" за да може и в тази тема да се включиш на място, тъкмо докато я прочетеш ще сме стигнали до по-съвременната ни история

Добре!
Но спокойно , не съм толкова бавен в четенето! ;) :Icecream
Аватар
Pandjarov
100+
100+

Мнениеот Pandjarov » 02 Апр 2008, 00:31

В момента съм настроил форума всеки да може да избутва по една тема в...година :Horray Честито !
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 02 Апр 2008, 08:45

Pandjarov написа:В момента съм настроил форума всеки да може да избутва по една тема в...година :Horray Честито !

Все ми е тая.
Аз в раздел КВ, СВ, ДВ и радиолюбители избутах около 5 теми :-[
В Интернешънъл избутах 2-3 теми.
Може и да се бъркам с бройката :Clap
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 02 Апр 2008, 10:35

Аз ,като по-назад с материала да ви попитам,какво значи избутване на теми,да поднови някоя по-стара или нещо подобно. Банков,вярвам,че си четящо момче,но виждайки с колко информция си затрупан,внимавай да не се претовариш.че с мен се получи подобно нещо..
Последна промяна 1 на bubic, променена общо 9 пъти
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 02 Апр 2008, 12:16

bubic написа:Аз ,като по-назад с материала да ви попитам,какво значи избутване на теми,да поднови някоя по-стара или нещо подобно. Банков,вярвам,че си четящо момомче,но виждайки с колко информция си затрупан,внимавай да не се претовариш.че с мен се получи подобно нещо..

Това какво значи??? :Blink ;)
Някаква закачка ли е или...
А за избутването на теми , това означава някоя стара тема да излезе на първо място в даден раздел! :)
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 02 Апр 2008, 18:53

За каква закачка става въпрос,бе Георги,нали знаеш,че не съм по закачките,впрочем писал съм повече едно "О" в думата момче,ако за това питаш,грешката е в мен,но не мисли,че е нарочна,особено пък към теб...Впрочем написал съм и едно "м" повече,направо извинявай,ако може да се изтрие тази дума,нека някой да я изтрие,даже целия постинг...не звучи добре,Г-н Панджаров,моля Вие да го направите...
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 02 Апр 2008, 20:44

bubic написа:За каква закачка става въпрос,бе Георги,нали знаеш,че не съм по закачките,впрочем писал съм повече едно "О" в думата момче,ако за това питаш,грешката е в мен,но не мисли,че е нарочна,особено пък към теб...Впрочем написал съм и едно "м" повече,направо извинявай,ако може да се изтрие тази дума,нека някой да я изтрие,даже целия постинг...не звучи добре,Г-н Панджаров,моля Вие да го направите...

Няма проблем , просто питах ,защо ще се претоваря?!. ;)
А няма нужда да трият мненията , има опция промени , така ,че я ползвай! :)
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 02 Апр 2008, 22:58

Претоварването си е естествен процес,който е характерен за всички,но ти си млад,така,че действай,но все пак ако можеш промени думата ми,че ме е яд да я гледам каква глупост съм написал...
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 03 Апр 2008, 18:17

bubic написа:Претоварването си е естествен процес,който е характерен за всички,но ти си млад,така,че действай,но все пак ако можеш промени думата ми,че ме е яд да я гледам каква глупост съм написал...

Виж сега има опция edit , от която можеш да промениш мнението си , ако не ти харесва! :)
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 04 Апр 2008, 19:56

Георги,как се стига до тазо опция "едит",че аз не разбирам...
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 04 Апр 2008, 20:42

Изображение
Ето я.

Точно до Цитат. :)
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 05 Апр 2008, 03:40

А ,как да стигна до този знак?
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 05 Апр 2008, 06:38

Kum LUPUS. Вълчо,по-рано с теб говорехме някъде за ГУЛАГ.Направих по-подробна справка по този въпрос и ето какво открих. Една година след Болшевишкия преврат,(наричан от 1927г. ВОСР-я),СОВНАРКОМ-ът на Съветска Русия, взима решение за създаване на първите в света концлагери за,обърни внимание на официалната фраза,"за социално,непригодни лица". За пояснение не незнаещите,Совнарком е абриетура на Правителството,наричано от болшевиките Съвет на народните комисари.От своя страна "народен комисар" означава министър. Болшевиките,които тръбяха на всяка крачка ,че се борят за справедливост и равенство,още в старта започнаха сегрегация по всевъзможни параграфи на руското общество и това продължи до самоубийството на комунизма,без да бъде построен. За по-любознателните бих припомнил,че в центъра на столицата на СССР,Москва, имаше и има много голям и луксозен хотел "РОССИЯ". По време на диктатурата,на Съветски граждани беше забранено,не само да се регистрират и наемат стаи,а дори да влизат вътре.На мой въпрос към администраторка от рецепцията на хотела,защо в комлекса не влизат руснаци,тя ме изгледа очудващо,че говоря на руски почти без акцент,взе ме в началото за техен човек от някоя република,но после се усети,че съм чужденец и с усмивка и категоричност каза:" Для наших граждан,не положено...!" До ден-днешен не съм срещнал някой,който може да даде разумно обяснение на тази забрана,а също и на фразата"не положено". Много неположени неща имаше в комунистическия рай.Същата забрана важеше и за хотел "Астория" в Ленинград и др.големи градове,в които беше разрешено влизането на чужденци,независимо дали са от "братските" ,или от "вражеските" страни. Екзотиката при комунизма беше изключителна,необяснима по никакъв начин от позицията на нормалните неща в живота...
Аватар
georgi bancov
1000+
1000+

Мнениеот georgi bancov » 08 Апр 2008, 18:55

bubic написа:А ,как да стигна до този знак?

Той е точно срещу Цитат , на всяко твое мнение го има! ;)
Последна промяна 1 на georgi bancov, променена общо 9 пъти
Изображение

Назад към