Форумът на predavatel.com - нападан от ботове?

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Re: Форумът на predavatel.com - нападан от ботове?

Мнениеот LZ2GPB » 22 Яну 2013, 14:10

mishetyyy написа:Скапан форум - пиша един час мнение и накрая при опита за публикуване се оказвам автоматично изхвърлен.
Майната ви!

Ами не се знае проблемът на форума ли е, или при твоя телевизор... А защо не и в задклавиатурното устройство... Автоматично изхвърлен вика...
mishetyyy
Нов
Нов

Мнениеот mishetyyy » 22 Яну 2013, 16:14

Проблемът не е при мен или в моя "телевизор". Проблемът е в настройката на времето на форума за автоматичен logout. Недопустимо е докато пишеш по-дълго мнение, форумът да те изхвърля. Иначе не мога да разбера твоят проблем какъв е, за да ми се крещиш насреща като... нали...
Последна промяна 1 на mishetyyy, променена общо 22 пъти
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 22 Яну 2013, 16:20

При мен пък като цъкна на дадена тема ми зарежда само част от коментарите. Трябва да рифрешна няколко пъти, за да зареди всичко. При други форуми не съм забелязвал този проблем.
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 22 Яну 2013, 18:07

mishetyyy написа:Проблемът не е при мен или в моя "телевизор". Проблемът е в настройката на времето на форума за автоматичен logout. Недопустимо е докато пишеш по-дълго мнение, форумът да те изхвърля. Иначе не мога да разбера твоят проблем какъв е, за да ми се крещиш насреща като... нали...

Де да знам, има един бутон back, който като го натиснеш и те връща към полето за писане с текста, който си въвел преди това (недей спори, току-що го пробвах на два-три читави браузъра). И ти раздаваш майни, не аз, така че си направи ревизия на поведението.
mishetyyy
Нов
Нов

Мнениеот mishetyyy » 22 Яну 2013, 21:50

Точно така Троянец, не е виновен Щербак, аз съм виновен... че изобщо влизам в този форум.
150 пъти повторих, че докато писах мнението си, бях изхвърлен автоматично от форума, тъй като въпросното мнение беше по-дълго и отне повече време, отколкото е настроен таймерът на форума за logout при по-продължителна неактивност. След натискането на бутона 'Submit' за публикуване, бях препратен към страницата за вход, където си въведох данните. След това 'Back' не помогна. Ти можеш ли да четеш или ти липсва нещо от първите години? Като се изявяваш като модератор, поне малко се информирай... той ще ми казва да не споря, хах...
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 22 Яну 2013, 22:03

Хайде да не ми се обясняваш много много, защото 4 години вече съм уеб разработчик и това phpBB съм дъвкал хиляди, ама хилядиии пъти. За всички сесии по default си е 3600 секунди, което е 1 час, ако не се лъжа, разбира се. Може някой да ме поправи.
Аватар
RADIOTO
500+
500+

Мнениеот RADIOTO » 23 Яну 2013, 14:33

radio Mainstream написа:При мен пък като цъкна на дадена тема ми зарежда само част от коментарите. Трябва да рифрешна няколко пъти, за да зареди всичко. При други форуми не съм забелязвал този проблем.

При мен този проблем се появява само когато съм с Опера, с другите браузъри го няма.
А ти с какво браузваш?
mishetyyy
Нов
Нов

Мнениеот mishetyyy » 23 Яну 2013, 18:56

coria,nadal_fan написа:Хайде да не ми се обясняваш много много, защото 4 години вече съм уеб разработчик и това phpBB съм дъвкал хиляди, ама хилядиии пъти. За всички сесии по default си е 3600 секунди, което е 1 час, ако не се лъжа, разбира се. Може някой да ме поправи.

Разработчик бил... намерил си кого да правиш на малоумен. Все едно аз сайтове и форум не съм поддържал и не поддържам. Доста бледнеят твоите 4 години пред това, което аз съм направил. Обаче аз съм по-голям глупак от теб, щом си нямам друга работа и съм седнал да споря с подобни "разработчици"... чудото на phpBB!
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 23 Яну 2013, 19:09

Ще си мерим пишките ли? Щото мога много сериозно да те ударя по самочувствието. Ти кажи искаш или не. Дано само не си изкарам бан, че както съм почнал...
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 23 Яну 2013, 19:13

И така, аз две години разработвам на PHP (MVC Zend Framework). Ти на какво пишеш? Аз съм работил в международна хостинг компания. Ти къде си работил? Аз имам първо и три трети места на национално по ИТ, ти какво имаш? Да продължавам ли? И не ми дръж такъв тон и не ме карай да се правя на интересен, повярвай ми, мога го.
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 23 Яну 2013, 19:52

Жоре,
не си губи нервите - ще ти трябват :)
явно въпросния има ядове с кукитата, защото на мен, мистериозно, не ми е таймаутвало след 1 час неактивност. ;)
Или просто не е чекнал да остане логнат вътре. Това с таймаут-а не е сложено ей така, за да разваля сесий и постове, има си добра причина да е така.
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 24 Яну 2013, 14:32

RADIOTO написа:
radio Mainstream написа:При мен пък като цъкна на дадена тема ми зарежда само част от коментарите. Трябва да рифрешна няколко пъти, за да зареди всичко. При други форуми не съм забелязвал този проблем.

При мен този проблем се появява само когато съм с Опера, с другите браузъри го няма.
А ти с какво браузваш?

Опера ползвам. Изглежда този браузър има някои странности, но все пак го предпочитам. Понякога спирам с хикса, и процесът продължава да работи в диспечера на задачите, съответно да заема ресурси. ::)
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 24 Яну 2013, 15:05

Тоя проблем го има и при Firefox, и при Chrome ако не се лъжа. При Firefox и Opera си е особен проблем, особено ако ти е по-слаб компютъра, защото използват повечко ресурси.
mishetyyy
Нов
Нов

Мнениеот mishetyyy » 24 Яну 2013, 18:17

coria,nadal_fan написа:И така, аз две години разработвам на PHP (MVC Zend Framework). Ти на какво пишеш? Аз съм работил в международна хостинг компания. Ти къде си работил? Аз имам първо и три трети места на национално по ИТ, ти какво имаш? Да продължавам ли? И не ми дръж такъв тон и не ме карай да се правя на интересен, повярвай ми, мога го.

Да, бива те за грандоман. И повярвай ми, ти не се правиш на интересен, ти си си такъв, защото един дечко като теб, изявяващ се като модератор във форум със затихващи функции и разказващ за съмнителните си постижения, няма как да не бъде интересен. И още нещо - ще държа какъвто тон си искам на такива като теб, ясно ли ти е!? Като не ти харесва, да не си писал некомпетентни изказвания, изпълнени с грандомания и предизвикващи такива коментари и тон.

Edit: Хайде, захапи клавиатурата и напиши още 2-3 мнения едно след друго, колко навътре си в нещата и колко прости са всички останали, които изразяват по-различна гледна точка от твоята.
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 24 Яну 2013, 18:57

Извинявай, Мише, ще ми простиш ли? :( Съмнителни постижения вика, сигурно копия от сертификатите ще ми искаш...:Baby
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 24 Яну 2013, 20:20

coria,nadal_fan написа:Тоя проблем го има и при Firefox, и при Chrome ако не се лъжа. При Firefox и Opera си е особен проблем, особено ако ти е по-слаб компютъра, защото използват повечко ресурси.

Не съм забелязвал трудно спиране при Firefox и Chrome, но втория пък много обича да пълни системния дял, и се налага да ровя по папките в my documents, за да трия ръчно, иначе изтриването на хистори от самия браузър няма особен ефект.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 25 Мар 2019, 21:01

jorko написа:Аз мисля че трябва да се върнат модераторските права на Pandjarov, и както да направят нови модертори - според мен нови модератори трябва да са тези който най-често посещават форума :) :)
Какво ще кажете :)

Съгласен съм с теб! :Good

Най-много съм виждал три бота: Bing, Google и Google Adsense. Има още спам за премахване и то в този подфорум. ->
Нека да се добавят нови модератори.
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

>>> Моята радио екипировка: <<<
Радиото у дома: Sony CMT-FX205 с антена жица.
Радиото в колата: Philips Radiosat 6010
Радиото на телефона: Huawei Y5 2019

YouTube
qwerty1
500+
500+

Мнениеот qwerty1 » 06 Апр 2019, 11:22

MCKristiyanPro написа:
jorko написа:Аз мисля че трябва да се върнат модераторските права на Pandjarov, и както да направят нови модертори - според мен нови модератори трябва да са тези който най-често посещават форума :) :)
Какво ще кажете :)

Най-много съм виждал три бота: Bing, Google и Google Adsense.

Мисля, че този ботове ги има във всеки форум и не съм виждал да спамят. За останалото съм съгласен.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 12 Апр 2019, 18:39

Нов спам потребител: dedasus
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 14 Апр 2019, 14:10

MCKristiyanPro написа:Нов спам потребител: dedasus

Admin-а мисля, че е тайно е активен. Всеки ден влизам във forum.predavatel.com, но не съм го виждал логнат. Браво, че премахна спамовете в тази тема. :Clap
АВТОРАДИО ЛЮБИТЕЛ

YouTube

Назад към