Кaкво бидна со Мобифон ?

Радио и телевизија во Република Македонија
Георги01
Нов
Нов
Мнения: 94
Регистриран на: 09 Ное 2008, 22:33

Кaкво бидна со Мобифон ?

Мнениеот Георги01 » 23 Авг 2015, 16:50

Оваа година бев на одмор во Бугарија на црно море, не сум бил подолг переод. Приметив дека оние големи антени кои беа обесени по балкони и покриви од згради за аналогна мобилна телефонија ги немаше. Што се случи со нив? Говорам за NMT450i

Назад към

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 5 и 0 госта