Central_DJ_Radio със нов уеб саит

Радио и телевизия по интернет - за онлайн станциите, телевизиите по интернет, радио експериментите и програмите за стримване
DJ_VLADI
Нов
Нов

Re: Central_DJ_Radio със нов уеб саит

Мнениеот DJ_VLADI » 13 Яну 2013, 16:09

нучил съм се да пиша ощте във 1-ви клас ясно!
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 13 Яну 2013, 17:11

За този раздел има ли модератор? :Happy Бих се предложил, но имам проблеми с интернета :'( .
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 13 Яну 2013, 17:30

Ще продължавам да сера докато някой от модераторите не се усети и не изтрие цялата помия. К'во викаш, Влади, в първи клас се научи да пишеш? :D
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 13 Яну 2013, 19:53

Той се е научил, но след това май е решил, че няма нужда да учи повече, и е останал с образование първи клас. Критика търпят и първите му седем години - за мен подобно поведение е недопустимо.
DJ_VLADI
Нов
Нов

Мнениеот DJ_VLADI » 13 Яну 2013, 22:58

абе имам завършен 12сти клас и след това във колеж по-туризъм съм учил ясно ли ви е на вас посерковци такива! И темата е моя така,няма право да я трият!
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 13 Яну 2013, 23:05

Бог да пази България! Акъл няма, студент става. Относно това кой какви права има, май доста не си наясно.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 14 Яну 2013, 01:23

DJ_VLADI написа:абе имам завършен 12сти клас и след това във колеж по-туризъм съм учил ясно ли ви е на вас посерковци такива! И темата е моя така,няма право да я трият!

Имат или нямат право, пак могат да я изтрият. Модераторите могат да трият теми. Това са стандартни правомощия в phpbb форум.
DJ_VLADI
Нов
Нов

Мнениеот DJ_VLADI » 14 Яну 2013, 03:01

coria,nadal_fan щом съм заваршил тези неща значи имам акъл ясно ли те е питах!
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Мнениеот m3gab0y » 15 Яну 2013, 21:14

DJ_VLADI
ще те питам после и теб и Радославов като ви пристигне писъмце от 3 интересни държавни структури за авторски права, сродни права и лицензия (програмна)
Още не са приели промените за далекосъобщителната но са на път и за нет радиата да се изисква ;)
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
DJ_VLADI
Нов
Нов

Мнениеот DJ_VLADI » 17 Яну 2013, 22:37

m3gab0y Радслав не е пуснал радиата за да изкарва някои лев а ге и пуснал хората да слушат музика не му трябват лицензи и тем подобни нещта радията са хоснати към смсхостинг.бг и те така
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 17 Яну 2013, 23:01

DJ_VLADI, спеца по лицензиите, диджея на републиката, хайде всички фенки, ръцете горе.
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 17 Яну 2013, 23:38

Крайно време е да има някакъв закон нещо. Не може да си купиш един компютър и да правиш радио и после да се фукаш, че имаш студия във Варна, Шумен, Провадия и т. н. а като човек се поразрови то какво се оказва, че "DJ-ите" (т. е. водещите) си водели от тях и на стаята си и викали студио :D че даже някои ги кръщават с разни имена :D :D :D Не е 1995г. хора, а 2013г. не става да се правим на водещи с един микрофон за 2лв от кварталния супермаркет и с Winamp.
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 18 Яну 2013, 15:16

chebaev написа:Крайно време е да има някакъв закон нещо. Не може да си купиш един компютър и да правиш радио и после да се фукаш, че имаш студия във Варна, Шумен, Провадия и т. н. а като човек се поразрови то какво се оказва, че "DJ-ите" (т. е. водещите) си водели от тях и на стаята си и викали студио :D че даже някои ги кръщават с разни имена :D :D :D Не е 1995г. хора, а 2013г. не става да се правим на водещи с един микрофон за 2лв от кварталния супермаркет и с Winamp.

Защо да не може? В случая не е важен микрофона за два лева, а този, който говори зад него. Или го бива, или не го бива. Ако не го бива, просто няма да го слушат. Не знам какъв е проблемът на професионалистите, че се смущават от наличието на ентусиасти в мрежата :Blink . В тази държава точно инициативността липсва, и тя трябва да се подпомага, а не да се спъва с разни неокомунистически закони.
mishetyyy
Нов
Нов

Мнениеот mishetyyy » 18 Яну 2013, 15:27

radio Mainstream написа:Защо да не може? В случая не е важен микрофона за два лева, а този, който говори зад него. Или го бива, или не го бива. Ако не го бива, просто няма да го слушат. Не знам какъв е проблемът на професионалистите, че се смущават от наличието на ентусиасти в мрежата :Blink . В тази държава точно инициативността липсва, и тя трябва да се подпомага, а не да се спъва с разни неокомунистически закони.

Има едно недоразумение Божо Пауърплей (Провадия) - през два месеца се появява в различна интернет радиостанция. За дългогодишната си практика този човек така и не се научи как се води предаване, било то за поздрави, новинарска емисия или нещо друго. На всичкото отгоре го води когато му скимне, въпреки че се обявява съвсем друго в сайта на радиото и авторекламите му. Ако не работи при вас, DJ_VLADI, защо не си го приберете... поне на едно място да сте всички. Преди време му следях писанията по форумите и Фейсбук... като че ли сте на едно интелектуално равнище.
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 18 Яну 2013, 19:09

Аз нямам нищо против ентусиазма на хората, даже го насърчавам, но преди да пуснеш нещо в публичното пространство (както в случая е форума на predavatel.com), първо прочети как се правят нещата. Ама като се чете се чете всичко, а не през редовете. Мисълта ми е, че за да имаш свястно радио не ти трябва само един сървър и компютър с музика. Да, много хора нямат възможност да имат техника и т. н. но могат да прочетат как да извадят що годе биващ звук с микрофон за 5лв примерно. Има информация бол в интернет.

Лично моя съвет е просто когато се пускат постове за нови радиа, хората които ги пишат да се замислят дали все още е нужно да го представят радиото пред по-голяма аудитория или могат да работят по него още малко време и когато го пуснат тук - хората да им кажат БРАВО.
partyfm
100+
100+

Мнениеот partyfm » 18 Яну 2013, 20:42

Напълно те подкрепям Чебаев,преди да се направи нещо трябва да се помисли как да се направи
DJ_VLADI
Нов
Нов

Мнениеот DJ_VLADI » 18 Яну 2013, 23:30

mishetyyy този Божо не го познавам и не искам да го познавам! а за радиата които са пуснати от човека които ги подържа явно е разбирач как се прави радио саит също и разбира от копиютри и те така!
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 04 Мар 2013, 02:10

mishetyyy написа:[
Има едно недоразумение Божо Пауърплей (Провадия) - през два месеца се появява в различна интернет радиостанция. За дългогодишната си практика този човек така и не се научи как се води предаване, било то за поздрави, новинарска емисия или нещо друго. На всичкото отгоре го води когато му скимне, въпреки че се обявява съвсем друго в сайта на радиото и авторекламите му. Ако не работи при вас, DJ_VLADI, защо не си го приберете... поне на едно място да сте всички. Преди време му следях писанията по форумите и Фейсбук... като че ли сте на едно интелектуално равнище.

Усещам някаква злоба в това изказване. Въпросният Божо, в момента поддържа едно радио, което е на много добро ниво. Всеки прави това, което е по силите му. За въпросния Божо мога да кажа, че е много амбициозен и взискателен към това, което прави. Тъй като го критикуваш, искам да видя ти какво си постигнал, за да знам дали имаш право да го упрекваш в каквото и да е. ;) Съжалявам за offtopic-a, но много се дразня на хора, които само намират косури, без реално да имат представа как се случват нещата. ;)
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 04 Мар 2013, 11:30

chebaev написа:Не е 1995г. хора, а 2013г. не става да се правим на водещи с един микрофон за 2лв от кварталния супермаркет и с Winamp.

Според мен, точно защото не е 1995 година, всеки си прави, каквото си иска. През 1995-а такива възможности нямаше.
radio Mainstream
Нов
Нов

Мнениеот radio Mainstream » 04 Мар 2013, 18:29

UGLY_BOY написа:
chebaev написа:Не е 1995г. хора, а 2013г. не става да се правим на водещи с един микрофон за 2лв от кварталния супермаркет и с Winamp.

Според мен, точно защото не е 1995 година, всеки си прави, каквото си иска. През 1995-а такива възможности нямаше.

През 1995-а имаше едни микрофончета, които излъчваха в УКВ обхвата (май и сега ги има). Използваха батерия от волт и половина, за да се хващат в съседните апартаменти, но при пускане на по-силно захранване покритието ставаше по-сериозно :Happy . Имаше и ентусиасти :Icecream . Минаха години, отново има ентусиасти. Вече има и комплексари. :'(

Назад към