Малко нужда от помощ или съвет...

Форум за интернетските радистанции
Dj_Kalifer
Нов
Нов

Малко нужда от помощ или съвет...

Мнениеот Dj_Kalifer » 28 Юли 2011, 15:06

Здравейте.Скоро създадох едно ново онлайн радио но нещо по сериозно ще е не днес го има а утре не.Та проблема е че ме затруднява да направя на сайт за самото радио,а и пълна 0 съм в това нещо,четох из нета но почти нищо неразбрах.Бих искал да попитам някой ще се съгласи ли да ми направи сайт в който да има флаш плеър,чат и каквото е нужно за един добър сайт за радио,а ако няма кой да се навие да ми направи просто ми дайте някой съвети как и какво да направя :)
Аватар
m3gab0y
1000+
1000+

Re: Малко нужда от помощ или съвет...

Мнениеот m3gab0y » 28 Юли 2011, 21:40

Dj_Kalifer написа:Здравейте.Скоро създадох едно ново онлайн радио но нещо по сериозно ще е не днес го има а утре не.Та проблема е че ме затруднява да направя на сайт за самото радио,а и пълна 0 съм в това нещо,четох из нета но почти нищо неразбрах.Бих искал да попитам някой ще се съгласи ли да ми направи сайт в който да има флаш плеър,чат и каквото е нужно за един добър сайт за радио,а ако няма кой да се навие да ми направи просто ми дайте някой съвети как и какво да направя :)

Пиши ми на лични.
FM-RX:
@Home: Sony XDR F1HD + 1/2 Wave Open Dipole antenna
@Car: Sony DSX-A50BT + 1/4 Wave antenna
@Mobile: Sony Xperia-Z with SpiritFM Unlocked + Logitech UE 350 earphones
WiFi RX/TX:
@Home: 2xAirlive N.Power + 5db ant.
@Laptop: Alfa AWUS036H + 10db ant.
Аватар
simeon.bg
100+
100+

Re: Малко нужда от помощ или съвет...

Мнениеот simeon.bg » 03 Сеп 2011, 02:00

споделете и на нелично ;D И аз се опитвам, нещо да подкарам на VLC под Джам 7, но на локален хост тръгва, но не и по IP. IP е статично и реално, така че не е там проблема. Също така не мога да го схвана това Display Locally -> хубаво чувам или чувам и виждам, това което съм пуснал на същия плейър, но ако искам да го проверя от моя компютър с друг плейър как ще го чуеш, да ли баца.

Назад към