Radio Xtravaganza

Форум за интернетските радистанции
Аватар
rickyrcm
Нов
Нов

Radio Xtravaganza

Мнениеот rickyrcm » 07 Ное 2011, 13:31

Стартира ново онлайн радио, каним ви да се присъедините към нас! Може да слушате любимата си музика в денс, хаус поп фолк! Най-новите хитове от изброените стилове ви очакват в радио Екстраваганца.
Тъй като радиото е ново набираме радиоводещи, който се интересува повече може да се свърже с мен на скайп - rickyrcm или radio_xtravaganza след 17.30 всеки ден!
А от тук може да ни слушате и да се поздравявате www.radioxtravaganza.dir.bg или www.xtravaganza.webs.com.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Re: Radio Xtravaganza

Мнениеот hot_fan » 07 Ное 2011, 13:53

Трябва ли да се пускат 100 теми заради поредната безумна музикална селекция под формата на еднодневно "радио"?!
Аватар
rickyrcm
Нов
Нов

Мнениеот rickyrcm » 07 Ное 2011, 19:24

Без да искам пуснах повече от една тема, но виждам че се погрижиха да остане една темата. А колкото до радиото, то е създадено от 2009г. и си има своя история, просто го бях спрял за известно време по обективни причини. Сега отново се завръща и нямам никакво намерение да го спирам! Само ще се наложи да сменя името за съжаление, тъй като някакъв провинциален клуб претендира за права върху името, което е безкрайно смешно, но ще се се съобразя, понеже не ми се иска да влизам в излишни полемики! Така по този случай ще има нова тема с новото име на радиото!
Аватар
rickyrcm
Нов
Нов

Мнениеот rickyrcm » 07 Яну 2012, 16:24

Новото име на радиото е Central DJ Radio, и от както го пуснах радиото върви напред и нагоре! Набира все по-голяма популярност и се радва дори на международен успех! Ето го и новия сайт на радиото http://www.centraldjradio.webs.com! Заповядайте в нашия сайт и нашия чат!

Назад към