Online Radio InClusive™ - Забавление за ВСЕКИ.

Форум за интернетските радистанции
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Online Radio InClusive™ - Забавление за ВСЕКИ.

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 12:14

Здравейте,
Ние сме съвсем ново на този етап радио с много и различна музика подбрана така че да допада на колкото се може повече хора.... За разлика от другите подобни радиа ние се стремим не просто да пускаме музика а да доставяме удоволсвие от това което чуете. При нас може да чуете следните стилове музика ==> : Денс,Поп,Хип-Хоп,Поп-Фолк,R&B, ретро и още много и различна музика.

Сайтът на Радиото е ==>http://RadioInclusive.hit.bg

*имате 2 възможности да ни слушате.... като влезнете в сайта ни и ни слушате дирекно от там или като изтеглите листата и ни слушате посредством Winamp player
radio inclusive®1.gif
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Re: Online Radio InClusive™ - Забавление за ВСЕКИ.

Мнениеот hot_fan » 18 Ное 2010, 12:50

Поредната едноседмична манджа с грозде ....
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 13:14

hot_fan написа:Поредната едноседмична манджа с грозде ....

Ще приема това като комплимент и нищо повече.... защото какво ли не няма да се чуе .... но както и да е .... ние сме различни и за това се гордея с постиженията
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 18 Ное 2010, 13:17

Типично по български, оплюването на нещо създадено от сънародник започва още преди да има каквито и да е било резултати...

Ц ц ц ц...
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 13:24

playbob написа:Типично по български, оплюването на нещо създадено от сънародник започва още преди да има каквито и да е било резултати...

Ц ц ц ц...

Много правилно казано само се чудя защо е така в БГ кореспондирам дневно с над 20 човека от други държави и нито един не почва да се държи като идиот. Да те плюе и т.н. Даже напротив дават кораж :Music
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 13:46

Хот! За теб какво е перфектното онлайн радио? Само на този въпрос ми отговори!
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 18 Ное 2010, 15:20

playbob написа:Типично по български, оплюването на нещо създадено от сънародник започва още преди да има каквито и да е било резултати...

Ц ц ц ц...

Пробвай въпросния линк дали ще работи след седмица и после пак ще си говорим. ;)

@programing
Не един път съм обяснявал, какво значи едно добре направено онлайн радио. Разрови се малко и ще видиш, няма смисъл и тук да обяснявам. ;)

Това не е радио, а един winamp на shuffle. Няма смесване, няма джингли, няма процесинг. Все си мисля, че преди да пуснеш един продук, като този, всичко изброено от мен трябва да е налице.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 18 Ное 2010, 15:28

OnlineRadioInClusive написа:Ще приема това като комплимент и нищо повече.... защото какво ли не няма да се чуе .... но както и да е .... ние сме различни и за това се гордея с постиженията

С какво сте различни, че нещо не разбрах? Пускате чалга и след това рок. Това е безумие! Не може да смесвате два несъвместими стила.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 18 Ное 2010, 15:57

hot_fan написа:
OnlineRadioInClusive написа:Ще приема това като комплимент и нищо повече.... защото какво ли не няма да се чуе .... но както и да е .... ние сме различни и за това се гордея с постиженията

С какво сте различни, че нещо не разбрах? Пускате чалга и след това рок. Това е безумие! Не може да смесвате два несъвместими стила.

В музиката няма несъвместими стилове. Има несъвместими предпочитания на слушателя. Нещата са субективни. Класическата музика също може да се каже, че не е съвместима с хеви метъла, нали? Да, но Металика имат страхотен албум със симфоничен оркестър...

Стига негативизъм. Само тук ние се мачкаме един друг, вместо да си помагаме, а както автора на тази тема каза, ако не друго, то поне малко кураж да има.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 16:42

Хот! Няма закон във който да се казва, че когато излъчваш едно онлайн радио, то трябва да е перфектно! Те ти предлагат да го чеуш! Нищо повече! Ако не ти харесва радиото можеш да не го слушаш!
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 17:07

hot_fan написа:

Ц ц ц ц...

Пробвай въпросния линк дали ще работи след седмица и после пак ще си говорим. ;)

@programing
Не един път съм обяснявал, какво значи едно добре направено онлайн радио. Разрови се малко и ще видиш, няма смисъл и тук да обяснявам. ;)

Това не е радио, а един winamp на shuffle. Няма смесване, няма джингли, няма процесинг. Все си мисля, че преди да пуснеш един продук, като този, всичко изброено от мен трябва да е налице.

Ако ти или някой твои приятелчета са правили така... Да пускат онлайн радиа и след една седмица да биват спиране разбирам те какво искаш да кажеш и защо мислиш така.... но Ви оверявам че не месеци а години наред ще е пуснато.... А колкото до смесването на дадените стилове: Точно това ни прави УНИКАЛНИ. Защото никой НЕ си ПОЗВОЛЯВА такива крайности както НИЕ. А иначе направете равносметка аз се занимавам с Онлайн продукции мноооооого отдавна.... (над 13 години). Тази онлайн станция е прекалено млада(старта беше на 5-ти ноември все пак ) че да се кипри с разни Джингли и такива глезотии.... Предлагаме много повече от джингли на нашите може и малко (но редовни) слушатели. Надявам се че съм бил доста ясен.
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 17:18

Със този пост вече не сте прави! Хот е от части прав във мнението си! Не може да смесвате така коренно различни стилове, и след което да твърдите, че именно това ви прави уникални! Така само ще изгоните слушателите си! Мен например не можете да ме накарате да слушам такова радио за всичко на света! Помислете си пак за подбора на музиката, и точно към кой стил ще се ориентирате!
Защото такова смесване и безстилово излъчване е недопустимо!
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 17:32

programing122 написа:Със този пост вече не сте прави! Хот е от части прав във мнението си! Не може да смесвате така коренно различни стилове, и след което да твърдите, че именно това ви прави уникални! Така само ще изгоните слушателите си! Мен например не можете да ме накарате да слушам такова радио за всичко на света! Помислете си пак за подбора на музиката, и точно към кой стил ще се ориентирате!
Защото такова смесване и безстилово излъчване е недопустимо!

:Good с течение на времето ще се ориентираме и ние .... но не ми се иска да е според масовото търсене..... както примерно някой предлагат само и единственно един стил(визирам ПОП-Фолк радиата)
Иначе може да е грешка но има много грешни неща на този свят но се правят и веднага давам пример: На кутиите за цигари пише "Внимание цигарите вредят на ВАС и на другите около ВАС" но като гледам никой не му пука и продължада да пуши. А си мисля като екипът ни стане по голям ще запълним програмата с различни блокове за различна музика и така би било по добре и според мен но на този етап просто немисля да спирам да въртя от всичко по малко. Надявам се сега ще съм по ясен в казаното преди малко пак от мен...
Последна промяна 1 на OnlineRadioInClusive, променена общо 18 пъти
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 17:35

Ориентирайте се към един стил музика, и излъчвайте него! Няма какво да му мислите!
Само да не е чалга! :-[
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 17:40

programing122 написа:Ориентирайте се към един стил музика, и излъчвайте него! Няма какво да му мислите!
Само да не е чалга! :-[

Стремим се да обхванем по голяма аудитория и за това правим това смесване на жанрове. А колкото до чалгата и на мен не ми допада като идея но като започнат лайф поздравите и все искат чалгарийка.... Абе все пак да не забравяме къде се намираме ..... малко промяна на плейлистата направих още преди малко но с течение на времето още ще се променя плейлистата.... Все пак да не забвавяме и ДЕВИЗА на радиото: "Забавление за ВСЕКИ"
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 17:48

Какво искате да кажете? Възползвате се от това, че българското население е чалгаризирано ли?
Не правите добре! Няма да получите желаната реализация, като използвате този факт!
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 18:19

programing122 написа:Какво искате да кажете? Възползвате се от това, че българското население е чалгаризирано ли?
Не правите добре! Няма да получите желаната реализация, като използвате този факт!

След дълго обсъждане плейлистата претърпя извесни промени..... и сега вече могат да се чуят нови ДЕНС парчета както и всичко без Чалга.

Чалгата остана за времето когато има поздрави.... Мисля че така е доста по разумно :Drunk
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 18:29

Браво! Много добро решение!
Дано радиото да се развива! :P
Аватар
OnlineRadioInClusive
Нов
Нов

Мнениеот OnlineRadioInClusive » 18 Ное 2010, 18:34

programing122 написа:Браво! Много добро решение!
Дано радиото да се развива! :P

Искренно се надяваме заради това си решение да не загубим повечето от аудиторията си.... но за всяко нещо си има 1-ви път
programing122
500+
500+

Мнениеот programing122 » 18 Ное 2010, 18:59

Ще видите! Радиото ще се хареса на много повече хора без чалгата!
Отново поздравления за смелото решение! :)
Във момента и аз слушам! :)

Назад към