Безобразието около Радио Алма Матер

Техника и технология
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 22 Апр 2005, 17:50

За безобразието, наречено предавател на радио "Алма Матер" - 87.7MHz или как се провеждат експерименти с поле върху живи хора!

Подробностите ТУК:

http://rfe.phys.uni-sofia.bg/caRFEbg.html
Iэ478
100+
100+

Мнениеот Iэ478 » 29 Апр 2005, 12:44

Предавателят на "Алма Матер" преди една година беше преместен на фабрика "Фохар" :)
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 29 Апр 2005, 13:41

[quote=""Iэ478""]Предавателят на "Алма Матер" преди една година беше преместен на фабрика "Фохар" :)[/quote]

А там кой ли облъчват?
Аватар
Puflet
500+
500+

Мнениеот Puflet » 29 Апр 2005, 14:31

Дали ще е във "Фохар" или където и да било, не са прави. Доколкото съм запознат с процедурата по започване на излъчване, трябва КРС да одобри предавателя, след което се дава подробно описание за местоположението на предавателя, антената, дължина на фидера и какви ли не други дивотии. Значи щом Алма Матер излъчват или КРС не си гледа работата, или нещата са станали по "втория" начин.... все пак сме в България.
LZ1PUF
ARVEN_VE4ERNICA
Нов
Нов

Мнениеот ARVEN_VE4ERNICA » 13 Юли 2005, 15:20

Не знам къде ни беше предавателят някога, защото съм бивш кадър на въпросното УНИВЕРСИТЕТСКО радио, но едва ли някой е имал идея да си прави експерименти с който и да е. Работещите в радио Алма Матер са студенти и единствено изпълнителният директор г-жа Татяна Симеонова може би има повече информация. Не разбирам въпросният човек какво се е развълнувал толкова...
Защо никой нищо не каза, когато миналата година радио Алма Матер се намираше в една стая, в която работеха 20 човека? В строежите, в мизерията, в праха... Защо никой не се е поинтересувал с каква техника разполага университетската радиостанция?! :evil:
Има още много въпроси защо, на които никой няма да отговори. Съжалявам, че не му съчувствам на въпреосния човечец с прецизната техника, но аз всяка сутрин през зимата знам с каква кашлица съм ставала и как белите ми дробове са се бунтували срещу вдишания прах от мазилката...
e Are Just A Moment In Time!

Назад към