TV7 с нов собственик

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
adolf
100+
100+

Re: TV7 с нов собственик

Мнениеот adolf » 14 Юни 2013, 22:37

Относно линка: брилянтен анализ!

Radioman, БТВ не са ми любимци, но не си криви душата и те доста обстойно разчекнаха темата "Пеевски", особено при Цветанка Ризова. (Макар да забелязах у някои репортерки лек страх да припомнят тъмните моменти от биографията на новия шеф на ДАНС, за което може да са повлияли и слуховете за предствоящата покупка на БТВ - все пак човек не знае на кой господар да се кланя :D )

Най-добри, както винаги, са Канал 3, жалко , че нямат техника...

Живеем в лайняна държава, някои водещи ги замерват с фекалии, и, май, има защо, след като не обелиха и дума за днешната кризисна ситуация и протестите. По това личи чия е ТВ7. А не някакви глупости за британски консултански компании, както в началото на темата се опитват да ни убедят. Не знам дали "топ-репортерите" около Бареков го усещат, но сега буквално за часове олекват като прани чаршафи. От една страна им съчувствам, от друга - за 4-5 бона 90% от журналистите биха направили същото. Макар да изглеждат като насрани и да са достойни за посмешище. Лошото е, че у нас не ти дават право на особен избор: или с едната мафиотска фамилия, или с другата, третият път е равнозначен на мизерия.
Аватар
misho36
500+
500+

Мнениеот misho36 » 15 Юни 2013, 00:17

Според мен следващият водещ,който ще си замине от ТВ7 е проф.Юлиан Вучков.Причината е,че често критикува ДПС,а както виждаме те явно се подготвят да го играят твърдо с назначаването на Делян Пеевски за шев на ДАНС.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 15 Юни 2013, 07:32

adolf написа:групата държи една от най-гледаните телевизии

веднага се вижда, че базисният ти аргумент е едно към гьотере.
Достатъчно е да погледнеш публикувания (Пиеро) гарантиран рейтинг на TV7 за най-най-гледаното им предаване ("Къртицата"), за да видиш за какво става дума - между 2 и 3 процента рейтинг.

Цялата ти реторика почива на булшит, извинявам се. Влияние, медийна империя, дрън-дрън.
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 15 Юни 2013, 08:42

TВ7 и NEWS7 са най-прогресиращите телевизии последната година. Може да не ти харесва, но има пикове, в които ТВ7 бият по рейтинг Нова и БНТ. Доста по-влиятелни са отколкото предполагаш, поне бяха преди скандала с Пеевски. Освен това тези телевизии не са сами за себе си, те са в симбиоза с най-четените таблоиди и всекидневници. Да ти напомня ли, че най-посещаваният новинарски сайт отново е на Пееевски и групата около него. Там всячески рекламират излъчваното по ТВ7. Групата имаше доста добър дял сред активното градско население. Кво значение, че БТВ е най-гледана сред бабите на село?! Те не правят революции.
Освен това, повярвай ми, намерението им да закупят БТВ Медиа Груп не са празни приказки. Тъй че въобще не тава въпрос за "булшит". Просто нека да изчакаме до есента. Гледай целия филм и тогава давай умни коментари. В България хората, които могат да отделят за такава покупка няколкостоин милиона, се броят на два или три пръста.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 15 Юни 2013, 09:33

Вкарваш се в още по-дълбоки л... неверни неща.

Първо - много ясно ги похвалих (т.е. очевидно лъжеш с "Може да не ти харесва", а и какво харесване, какви пет лева - тук не е форум за харесвам - не харесвам, обича ме - не ме обича).
Второ - "по-влиятелни са отколкото предполагаш" е абсолютно невярно и съм дал конкретен измерител на влиянието. Да ти цитирам ли рейтинга на новините и публицистиката, че клони към 0%?
Трето - "най-посещаваният новинарски сайт отново е на Пееевски и група", би ли привел една цифричка, примерно от Gemius Traffic? ;D Моментално ще я съпоставя с цифричката за dnes.dir.bg.
Четвърто - "доста добър дял сред активното градско население" vs "БТВ е най-гледана сред бабите на село": я погледни дела на на БТВ в активното градско население и пак ще говорим за влияние.
Пето - "намерението им да закупят БТВ Медиа Груп не са празни приказки", това обаче изобщо не е моя тема и моля да не ми се вкарват чужди думи в устата. Аз такива глупости избягвам дори да коментирам, с малки изключения (когато станат особено дълбоки глупости). Това са спекулации, свързани с капиталовия пазар и не ме интересуват.
adolf
100+
100+

Мнениеот adolf » 15 Юни 2013, 09:45

По същество нищо не казваш. Цялото ми "прегрешение" е, че съм си позволил да квалифицирам гпупата около ТВ7 като една от най-гледаните български телевизии, и, хоп, лелката от БТВ се фръцна: как можело така, че и бабите били хора :Clap Молете се Барека да не ви стане шеф, че жална ви майка. Има да си връща на доста хора.
kikiface
500+
500+

Мнениеот kikiface » 15 Юни 2013, 10:10

За вчерашните протести най-добре се справи Канал 3, въпреки лошата техника. БНТ признавам си нямаха късмет с репортерите, БТВ и Нова правиха струваха а за Тв7 и излъчването в Благоевград беше ясно.

Това забелязах като отразяване вчера.

Поздрави,
kikiface
София, жк Овча Купел 2, бл. 9. Тук е високо и чист въздух.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 15 Юни 2013, 10:34

@adolf, всъщност говоря по същество, а ти "квалифицираш". Питам на какво основание - и се вижда, че такова отсъства, или най-малкото засега те мързи да намериш основание. ::) По тази причина засега смятам твоето за есеистика. Понеже е добра, ще я дам на дъщерята да се занимава извънкласно с литература.
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 15 Юни 2013, 11:12

ьТВ вчера засегна протестите едва в емисията в 22 часа, а Нова го направи в емисията 19 часа, а БНТ в 20 часа.
Всички които протестират срещу правителството и Пеевски трябва да извадят на показ тъмната му страна на ненаситна за власт и пари личност.
Кой е зад него?
-Алексей Петров и останалите олигарси, които последните години си имаха проблеми с Темида и сега са топло, като например ТИМаджиите и тези свързани с криминалните мутри като Галевите и Сумиста.
-Медийна групировки - вестниците Телеграф, Монитор и сие; радиата от групировката на Веселина, Витоша и сие и тези, които отскоро чрез подставени лица са към него; телевизиите от групата на ТВ7, интеренет новираски сайтове.
-Банка и не коя да е, а тази която държи основните капитали на държавата КОРПОРАТИВНА, а тя е същата, която представя крупните финансови и вече политически интереси на Русия -Внешторгбанк и капиталите на Газпром.
Сега се сетете, защо има политически и финансови интереси Пеевски да узурпира голяма власт за кратко време?! -Защото той е единствената освинила се пионка готова да изпълнява икономически поръчки за да лапа повече и повече, за да се случи Белене, за да скочи отново тока, за да ни заробят още повече.
Защо не се загледахте вчера как репортерите гониха Пеевски в кулоарите на парламента, за да го интервюират и как той всячески бягаше от отговорите и нито веднъж не ги погледна в очите, а когато все пак отговаряше?! Гледаше към пода и мислеше за развързаните му ръце и дадената му власт как да я употреби за омразен реваншизъм срещу тези, които го бяха сритали в кокалчетата и за най-голямата му дадена далавера в държавата - да употреби народа като роби, за да станат новата му машинка за печелене на пари и еднолична диктатура.
Очаквайте скоро проблеми със свободата на словото и тези медии, които си позволяват да казват всичко за него ще бъдат сложени на колене, като им спрат жизненоважните финансови потоци от реклама, за да ги съсипят и продадат.
Сделката за ьТВ макар и документно да не се е състояла ,вече е финализирана политически! Тежко им горко, майка им плаче на съвестните новинари работещи там, а останалите ще се наведат на Депесарите зад Пеевски така както го направи чинно и подлизурски Бареков. Последния си изигра цирка като политически клоун - първо нарочно да се подмазва на ГЕРБ за да си има лоби за пари, влияние и реклама, а после да им го хакне с истинската си същност и цели, за да изпълни пъкления план на Пеевски в подходящия момент. Да видим сега как ще го отиде в друг град и как ще го посрещнат?! Знам не малко хора, които само го чакат с цели кори развалени яйца, с което да му кажат в очите, че е отрепка. Президентът и той беше изигран - предупредиха го, че се готви нещо нередно, а той даде съгласие ДАНС да се избира от парламента. Не се ли усети, че измъкват демократичното право да контролира изкъсо нещата?!. От желание за уж прозрачност се прецака здраво, даде повече власт на онези, които имат най-малкото право да я получат -ДПСарите, които със лицемерно-нагло самодоволство му я измъкнаха. Подложиха му динена кора, за да си нямат проблеми после с президента, когато се развихрят, а той от демократично "чувство" им услужи с повече еднолична власт, която няма повече да контролира. На власт е мафията с най-подлата си същност, какво им пука за нас обикновените и бедните хора! И ще го оставим просто така?! Не вярвам, затова да действаме с демократичните права, които са ни дадени, докато не са ни задушили със свинското бездушие на Пеевски!
az
500+
500+

Мнениеот az » 15 Юни 2013, 11:20

Аз повече никога няма да гледам телевизия на Пеевски! Аз повече никога няма да си купя продукт рекламиран по телевизия на Пеевски! Аз повече никога няма да си купя вестник собственост на Пеевски!

А ВИЕ?
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 15 Юни 2013, 11:27

Хах, ето как се правят пари:
http://www.168chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1439351

@Роси,

Когато Бареков стане шеф на bTV, специално ще цитирам мнението ти (ако не си побързал/а да го изтриеш), в което твърдиш, че сделката между Цветан Василев и bTV Media Group е медийна спекулация.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 15 Юни 2013, 12:00

ЧИСТИ ДУШИ : :Drunk
Изображение Изображение Изображение
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 15 Юни 2013, 12:32

Хехеех, наглец е този Пеевски, само прочетете: http://www.blitz.bg/news/article/205541
И вижте каква наглост, цитирам:"....имал дълг към държавата и бил готов да й помогне в труден момент, когато решителните действия са крайно необходими.Той заявил, че съсредоточената в ръцете му власт ще бъде използвана изцяло в полза на българския народ....."
Абе хора този бърка народа с бизнес аверите си и мафиотските структури!
Докага ще търпим такива? Време е не да го ритаме по кокалчетата, а да му бием шута!!!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 15 Юни 2013, 13:13

Днес е Видовден! Време му е на Пеевски да му се каже - До тук и право в затвора! Тази рафинирана мутра със свински облик е причината много хора в България да си изгубят работата или да пострадат от неговия мафиотски бизнес. Именно те протестират и са против всичко това. Преди време той ги подлъга, като ги употреби, за да свалят правителството, за да се настани той сега. Само защото позволихме да бъдем прецакани! Докога!
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 15 Юни 2013, 14:16

radiomanbg написа:ьТВ вчера засегна протестите едва в емисията в 22 часа, а Нова го направи в емисията 19 часа, а БНТ в 20 часа.

За твоя беда, бях пред телевизора в 19:00 и емисията на bTV започна именно с протестите като водеща новина, както и Нова. Нещо си объркал за bTV. Ето и запис: http://btvnews.bg/video/emisii/btv-novinite-tsentralna-emisiya-14-06-2013-g.html
Само за TV7 събитието не се бе случило (тук може и да бъркам, тъй като не следих внимателно), в унисон с вестник Монитор, който днес го определи като малозначителна "сбирка" и то на една партия. Те пропуснаха, естествено, и извънредното изявление на президента в 15 ч.
Роси
1000+
1000+

Мнениеот Роси » 15 Юни 2013, 14:22

UGLY_BOY,
1. Аз никога не се трия - за разлика от?
2. Аз не съм употребил думата "медийна спекулация", нещо ме бъркаш - с кого?
На фондова борса спекулирал ли си някога и изобщо имаш ли представа... ОК, няма значение.

А бе в тоя форум има ли някой над 4-ти клас?
(т.е. казвам това, което пиша - а не това, което някой си мисли, че съм си бил помислил ::) )
newto
1000+
1000+

Мнениеот newto » 15 Юни 2013, 14:37

Роси написа:
radiomanbg написа:ьТВ вчера засегна протестите едва в емисията в 22 часа, а Нова го направи в емисията 19 часа, а БНТ в 20 часа.

За твоя беда, бях пред телевизора в 19:00 и емисията на bTV започна именно с протестите като водеща новина, както и Нова. Нещо си объркал за bTV. Ето и запис: http://btvnews.bg/video/emisii/btv-novinite-tsentralna-emisiya-14-06-2013-g.html
Само за TV7 събитието не се бе случило (тук може и да бъркам, тъй като не следих внимателно), в унисон с вестник Монитор, който днес го определи като малозначителна "сбирка" и то на една партия. Те пропуснаха, естествено, и извънредното изявление на президента в 15 ч.

В новините на ТВ7 снощи от изказването на президента по случай несъгласието му от избора на Пеевски беше излъчен само 15 секунден откъс, в който президента казва в кой ден и от колко часа е насрочил заседание за обсъждане на решението за новия шеф на ДАНС.
ТВ7 целенасочено не излъчиха важните моменти от изказването, а именно, че президента е против на назначаването на Пеевски. Това, ако не е цензура, не знам какво е.
Зрителите си ТВ7 ги имат за овце. Само това, което им е удобно излъчват. Егати обективната телевизия. Защо още съществува?
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 15 Юни 2013, 14:59

Еееее, това ако не е театро за дебили, бас държа: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5851691
Кого си мисли, че ще заблуди?!
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 15 Юни 2013, 16:19

Наглата циркова маймуна Бареков се доказа като наглец, а с интервюто си, че се е срастнал с Делян Пеевски: http://www.blitz.bg/news/article/205611
Аватар
Atlantique
100+
100+

Мнениеот Atlantique » 15 Юни 2013, 20:18

Присъединявам се към бойкота на икономическите интереси на Делян Пеевски, Цветан Василев и ДПС!

Възможно най-малко ще гледам ТВ 7 и Нюс 7, както и ще бойкотирам стоки и услуги, които се рекламират там след 01 юли. Цифровизацията няма как да я бойкотирам, вестниците на тази групировка и бездруго не чета, техните радиа също не ги слушам. Ще гледам максимално да си огранича ползването на услуги от БТК. Интернет доставчика ми нарочно съм го избрал да е конкурентна на БТК българска фирма.

В банката КТБ кракът ми няма да стъпи. И цигари от Булгартабак няма да купувам!

Ембарго на интересите на мафията! :P

Понеже целта на всяка мафия в крайна сметка е ограбване и натрупване на богатство, от липсата на паричен поток най-много ги боли...
PhonoStar.com

Назад към