Радио България Он Ер - Важните неща

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
runo radio
Нов
Нов

Re: Радио България Он Ер

Мнениеот runo radio » 10 Авг 2016, 19:14

newto написа:Значи нищо не знаеш. Алфа Радио не се е преименувало на БГ он Еър. А са две отделни станции. Алфа Радио дори и до ден днешен си има онлайн излъчване.

Да, така е! Просто сложиха радио "БОЕ" на мястото на "Алфа" в българския ефир.

Относно "БОЕ": Радиото ефирно се излъчва с много тих звук. Песните като цяло ги бива. Телевизията също не е лоша - дават някои хубави предавания. "БОЕ" не е силна медия, но горе-долу става.
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 10 Авг 2016, 22:32

Извинявам се за оффтопика
Някакви хора, чието мнение никой не го интересува, коментират медии, които никой не слуша/гледа...
Напълни се с някакви неадекватни хора, които бълват тема след тема, коя от коя по-безмислена. Спамят стари такива и общо взето пишат, колкото да има нещо написано. Едно време влизах тук с ясната идея, че ще разбера нещо, което се знае от тесен кръг хора или пък изобщо не се знае. Имаше полезна информация за радиата, собствениците, водещите и какво ли още не. Сега предавател.ком се превърна в място, където разни "разбирачи" си изливат душата... Тъжно ми е да гледам как един специализиран форум се превръща в урудливо копие на дата.бг. Ще вземете ли мерки господа администратори и модератори?

PS
На всички, които биха ме посъветвали да не влизам тук като не ми харесва ще кажа, че все още ми харесва, но ще бъде по-хубаво без тяхното присъствие ;)
Аватар
viliqnko.petkov
500+
500+

Мнениеот viliqnko.petkov » 10 Авг 2016, 22:38

БОЕ малко лош звук ефирно, на сателита няма проблем. А всеки си слуша като Хоризонт.

А и безтова защо не излъчиха ТВ новините в 17:30 и 21:30, а БТВ и Нова всичките емисии по радиата си.
Последна промяна 2 на viliqnko.petkov, променена общо 16 пъти
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 11 Авг 2016, 13:41

Съгласен съм с това мнение:
hot_fan написа:Извинявам се за оффтопика
Някакви хора, чието мнение никой не го интересува, коментират медии, които никой не слуша/гледа...
Напълни се с някакви неадекватни хора, които бълват тема след тема, коя от коя по-безмислена. Спамят стари такива и общо взето пишат, кол