Градовете с ресурс, но без радиопрограми

Какво прави (и не прави) администрацията?
radioMW
500+
500+

Re: Градовете с ресурс, но без радиопрограми

Мнениеот radioMW » 14 Яну 2018, 20:14

ogibo написа:Че аз от кога го разправям....

Откога?
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 15 Яну 2018, 14:53

Сега ще си задаваме тъпи въпроси за да чешем клавиатурата и да си губим взаимно времето ли? Щом си толкова любопитен ще ти кажа. От как в Свиленград има само 5 радия.
БайСашо
Нов
Нов

Мнениеот БайСашо » 17 Яну 2018, 15:27

Изненадва ме фактът, че в някои големи областни градове няма ресурс, напр. в Плевен, Пловдив, Варна и Враца. За Русе и Велико Търново разбирам. Някой уж твърдеше тук, че във Варна след спирането на аналоговия ТВ сигнал от Венец са се освободили честоти, мисля, че бяха 2. В Пловдив също имаше преди година някакво искане за провеждане на конкурс. Да не би да няма честоти, защото има договорености по Женевската конвенция?
radioMW
500+
500+

Мнениеот radioMW » 23 Яну 2018, 00:23

ogibo написа:Сега ще си задаваме тъпи въпроси за да чешем клавиатурата и да си губим взаимно времето ли? Щом си толкова любопитен ще ти кажа. От как в Свиленград има само 5 радия.

Не го разбирай буквално!
А колко радиа трябва да има в Свиленград? Хайде помисли като собственик на радио!?
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 23 Яну 2018, 09:10

Като собственик на радио или радио верига? Ако е само на едно радио и то в Свиленград - никога няма да оцелее. Бизнесът в градът не е насочен към българите. То за това и рекламите от Свиленград вървят по гръцките радия. Ако е радио верига може да има още 4-5 радия. Аз, а и много познати пазаруваме предимно от Ст. Загора или Хасково. Макар че най-много се пазарува от Одрин, но това е отделна тема. Предполагам схвана мисълта ми че се интересувам какво и къде в тези градове се предлага.
radioMW
500+
500+

Мнениеот radioMW » 23 Яну 2018, 10:01

Сванах!!!
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 25 Яну 2018, 09:43

ogibo написа: Ако е радио верига може да има още 4-5 радия. Аз, а и много познати пазаруваме предимно от Ст. Загора или Хасково. Макар че най-много се пазарува от Одрин, но това е отделна тема. Предполагам схвана мисълта ми че се интересувам какво и къде в тези градове се предлага.

Тези 4-5 радиа ще са до болка втръсналите Енджой, Фокус, Радио 1 и Сити някоя от новите подобия на програми... Оги, информацията вече ни залива отвсякъде, аз никога не следя какво предлагат на промоция в Билла и Кауфланд, или пък кога има намаления в моловете, от рекламните блокове на веригите, дори вече не ги и слушам тези шест програмки. Метроном дори и реклами не пускат, тук-там някоя бартерна да се върти... Ако не им забиваше компютъра, дори можеше и на remote control да я карат :D :D
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 25 Яну 2018, 09:44

ogibo написа: Ако е радио верига може да има още 4-5 радия. Аз, а и много познати пазаруваме предимно от Ст. Загора или Хасково. Макар че най-много се пазарува от Одрин, но това е отделна тема. Предполагам схвана мисълта ми че се интересувам какво и къде в тези градове се предлага.

Тези 4-5 радиа ще са до болка втръсналите Енджой, Фокус, Радио 1 и Сити някоя от новите подобия на програми...
Оги, информацията вече ни залива отвсякъде, аз никога не следя от рекламните блокове, за да узная какво предлагат на промоция в Билла и Кауфланд, или пък кога има намаления в моловете.
Дори вече не ги и слушам тези шест програмки в областния град. Метроном дори и реклами не пускат, тук-там някоя бартерна да се върти... Ако не им забиваше компютъра, дори можеше и на remote control да я карат :D :D
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 25 Яну 2018, 09:46

BestRadio написа:

Тези 4-5 радиа ще са до болка втръсналите Енджой, Фокус, Радио 1 и Сити някоя от новите подобия на програми...
Оги, информацията вече ни залива отвсякъде, аз никога не следя от рекламните блокове, за да узная какво предлагат на промоция в Билла и Кауфланд, или пък кога има намаления в моловете.
Дори вече не ги и слушам тези шест програмки в областния град. Метроном от месец насам и реклами не пускат, тук-там някоя бартерна да се върти... Ако не им забиваше компютъра, дори можеше и на remote control да я карат. Но пък за 20-годишнината може да се сдобият с нещо по-ново втора ръка! :D :D
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 25 Яну 2018, 09:46

Дори вече не ги и слушам тези шест програмки в областния град. Метроном от месец насам и реклами не пускат, тук-там някоя забравена в плейлистата бартерна да се върти... Ако не им забиваше компютъра, дори можеше и на remote control да я карат. Но пък за 20-годишнината може да се сдобият с нещо по-ново втора ръка! :D :D
awesome
Нов
Нов

Мнениеот awesome » 01 Фев 2018, 12:29

Аз отдавна спрях да слушам толкова много радио както преди, предпочитам платформите като spotify
мебели от масив,почивка на море,дизайнерска баня,vintage cars for sale

Назад към