Re: Radio Fresh- лош мениджмънт

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Stani
1000+
1000+

Мнениеот Stani » 25 Мар 2019, 22:45

Джорджи™ написа:Дано на Radio NRJ.

А дано, аз не мога да разбера NRJ излъчват в Ихтиман, а в Боровец не, единственото обяснение е заради магистралата минаваща близо до Ихтиман.
Да разкарат БОЕ от Боровец и да пуснат NRJ но да сложат по як предавател, че тоя в момента лъчи на един **р место!
Аватар
Джорджи™
500+
500+

Мнениеот Джорджи™ » 26 Мар 2019, 00:00

Stani написа:А дано, аз не мога да разбера NRJ излъчват в Ихтиман, а в Боровец не, единственото обяснение е заради магистралата минаваща близо до Ихтиман.
Да разкарат БОЕ от Боровец и да пуснат NRJ но да сложат по як предавател, че тоя в момента лъчи на един **р место!

Дам, за пътуващите от София до Пловдив и даже след това, Енерджито не прекъсва. Ихтиман явно свързва навсякъде по трасето да има сигнал.
Аз не мога да разбера защо Дарик е 2000В, другите са по 100В, а Радио 1 е 35В ::)
игнорирани тролове: Stani, ЖОРО, BigBrother
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 26 Мар 2019, 00:09

Джорджи™ написа:
Stani написа:А дано, аз не мога да разбера NRJ излъчват в Ихтиман, а в Боровец не, единственото обяснение е заради магистралата минаваща близо до Ихтиман.

Дам, за пътуващите от София до Пловдив и даже след това, Енерджито не прекъсва. Ихтиман явно свързва навсякъде по трасето да има сигнал.
Аз не мога да разбера защо Дарик е 2000В, другите са по 100В, а Радио 1 е 35В ::)

защото Дарик е на честота която е регионална а другите са на т.нар градски
qwerty1
500+
500+

Мнениеот qwerty1 » 16 Май 2019, 20:03

prassyo написа:
shoshko написа:Здравейте,
Радиото много отдавна вече е изчерпано.
Много неща се промениха и за съжаление в лоша посока.
Най-лошото обаче не са водещите, а некадърно наредения плейлист... не знам кой смята, че може... но не може.
Не е нормално песни, които вече излизат от ротацията на другите хит радиа тепърва да навлизат по Фреш .. да не кажа, че повечето дори не стигат до ефир.
До кога ще продължава това ? Песни от миналата година все още са част от класацията Фреш Топ 30, която уж има за цел да ни представи най-актуалните хитове....

Да ви е честита новата стара водеща Катя Миткова! :D :D

Чух, че тази водеща е напуснала или напуска всеки момент . Ако е вярно, много малко се задържа.

Назад към