Авторадио

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Re: Авторадио

Мнениеот BigBrother » 14 Авг 2019, 10:27

В Пловдив звукът му е доста добре.
pinko
100+
100+

Мнениеот pinko » 14 Авг 2019, 11:00

Радиото не е никак лошо. В Пловдив, Стамболийски е перфекно, но за съжаление в Асеновград не се лови...
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 14 Авг 2019, 16:57

pinko написа:Но за съжаление в Асеновград не се лови...

Ако го нямаше онова 94.9 БНР Хр. Ботев от Свиленград, можеше и да се лови... :Confused

Току-що се прибрах от Малчика, по път Авторадио се ловеше добре между Ловеч и Левски, а между Ловеч и Троян се лови само на разклона за Дълбок дол и Борима, както и на разклона за пътя София - Варна. Когато бях в Ловеч си пуснах Сити и узнах, че един от джинглите е абсолютно същия като Авто. Не знам дали Сити копира, или Авто.
Изображение
Изтегли Авторадио стрийм (.m3u файл)
Изображение
YouTube
Изображение
Тази година слушах Авторадио повече ефирно, отколкото онлайн!
Изображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 14 Авг 2019, 17:25

Никой нищо не копира. Една фирма са и двете радиа. Използван е част от джингъл.
Дори е да нямаше 94.9, към Асеновград пречи планината. Няма видимост към баирите на Ново село. Покритието е до Крумово. До КЦМ :)
В Пловдив си е почти перфектно навсякъде с кола.
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 14 Авг 2019, 22:49

А сайтът все така си стои неразвит, дори още не е добавена Пещера...
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 15 Авг 2019, 09:57

BestRadio написа:А сайтът все така си стои неразвит, дори още не е добавена Пещера...

е по е добре от сайта на радио Антена или Мелъди :D :D
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 15 Авг 2019, 11:53

BestRadio написа:А сайтът все така си стои неразвит, дори още не е добавена Пещера...

Аз си мисля, че вече като има трафик инфо и промени в джинглите и плейлистите може да има и промяна в сайта. Но не. :No Всичко е във Фейса. ;)
Изображение
Изображение
YouTube
Изображение
Изображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 15 Авг 2019, 12:35

Честотата за Пещера е с много добро покритие.
Чува се в Пещера, покрито е цялото трасе от Пещера до к.к. Св. Константин. Има добро покритие на 7 км по пътя към Батак. Плътно е покритието и по направлението Пещера - Пловдив. Пещера - Пазарджик обаче е с една дупка, където е много слаб сигналът, точно под ВЕЦ Алеко.
Сигналът е 6 в Брацигово, Септември, Стамболийски, Перущица, Кричим, Съединение, Садово, Калояново, Труд.
В Пловдив и Пазарджик е доста добре. Покрита е АМ-та от малко след Белозем до 10ина км преди тунела. По стария път има покритие до след Белово. Покрито е и трасето от Пловдив до Поповица. Има покритие и в Карлово, но е кофти. В тая посока около 40ина км си покрива 6. Радиото е налично и в посока Здравец.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 15 Авг 2019, 12:49

BigBrother написа:Честотата за Пещера е с много добро покритие.
Чува се в Пещера, покрито е цялото трасе от Пещера до к.к. Св. Константин. Има добро покритие на 7 км по пътя към Батак. Плътно е покритието и по направлението Пещера - Пловдив. Пещера - Пазарджик обаче е с една дупка, където е много слаб сигналът, точно под ВЕЦ Алеко.
Сигналът е 6 в Брацигово, Септември, Стамболийски, Перущица, Кричим, Съединение, Садово, Калояново, Труд.
В Пловдив и Пазарджик е доста добре. Покрита е АМ-та от малко след Белозем до 10ина км преди тунела. По стария път има покритие до след Белово. Покрито е и трасето от Пловдив до Поповица. Има покритие и в Карлово, но е кофти. В тая посока около 40ина км си покрива 6. Радиото е налично и в посока Здравец.

А възможно ли е да се улови на Сърница?
Изображение
Изображение
YouTube
Изображение
Изображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 15 Авг 2019, 13:29

В Драгиново съм го изкарвал, но слабо, нагоре не знам.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 16 Авг 2019, 22:40

Поправка, Авто се лови почти до Чирпан.
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 18 Авг 2019, 17:14

По Авторадио има реклами! :o :o :o
Изображение
Изображение
YouTube
Изображение
Изображение
secet
100+
100+

Мнениеот secet » 18 Авг 2019, 20:24

Аз лично не виждам какъв е смисъла от това радио в сегашният му вид... вече две години си се излъчва в няколко малки града без никакво развитие. Или да го пускат и в големите градове, или да го закриват и да пускат Сити на честотите му. Не виждам изобщо смисъл да го държат при сегашното положение.
NoobFM
Нов
Нов

Мнениеот NoobFM » 18 Авг 2019, 20:58

MCKristiyanPro написа:По Авторадио има реклами! :o :o :o

Какви, за какво
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 18 Авг 2019, 20:59

NoobFM написа:

Какви, за какво

Имаше една, където нещо си за кожа, за Бургас :Icecream

secet написа:Аз лично не виждам какъв е смисъла от това радио в сегашният му вид... вече две години си се излъчва в няколко малки града без никакво развитие. Или да го пускат и в големите градове, или да го закриват и да пускат Сити на честотите му. Не виждам изобщо смисъл да го държат при сегашното положение.

Авторадио е 6 с покритието си. От Царево покрива цялото южно черноморие. От Несебър също. От Ябланица покрива даже около Враца доколкото см чел, добре се чува в Плевенска, Ловешка област и дори до Севлиево. От Пещера фърга до Пазарджик и Пловдив с 6 сигнал.
Изображение
Изображение
YouTube
Изображение
Изображение
ShukiBG
500+
500+

Мнениеот ShukiBG » 18 Авг 2019, 21:28

MCKristiyanPro написа:
NoobFM написа:

Какви, за какво

secet написа:Аз лично не виждам какъв е смисъла от това радио в сегашният му вид... вече две години си се излъчва в няколко малки града без никакво развитие. Или да го пускат и в големите градове, или да го закриват и да пускат Сити на честотите му. Не виждам изобщо смисъл да го държат при сегашното положение.

Авторадио е 6 с покритието си. От Царево покрива цялото южно черноморие. От Несебър също. От Ябланица покрива даже около Враца доколкото см чел, добре се чува в Плевенска, Ловешка област и дори до Севлиево. От Пещера фърга до Пазарджик и Пловдив с 6 сигнал.

Аз съм хващал Авторадио от Ябланица, дори и в Разградско (с. ПРЕЛЕЗ). Ето клип с всички приети станции от Ябланица на локацията: https://www.youtube.com/watch?v=YYUyDzU ... e=youtu.be

Предавателят на Ябланица наистина е много добър. Сигналът е супер. И музиката е добре, има различни песни. В Елена само него слушах....

И на Пещера предавателят е супер. В Пловдив (близо до центъра) на първи етаж имаше чист сигнал, докато Белащица пръщеше яко и не ставаше за слушане (така беше през юни)...

На Античния театър си беше с РДС (така беше през юни).
Аватар
MCKristiyanPro
500+
500+

Мнениеот MCKristiyanPro » 18 Авг 2019, 21:47

ShukiBG написа:
MCKristiyanPro написа:
NoobFM написа:

Какви, за какво

Аз съм хващал Авторадио от Ябланица, дори и в Разградско (с. ПРЕЛЕЗ). Ето клип с всички приети станции от Ябланица на локацията: https://www.youtube.com/watch?v=YYUyDzU ... e=youtu.be

Предавателят на Ябланица наистина е много добър. Сигналът е супер. И музиката е добре, има различни песни. В Елена само него слушах....

И на Пещера предавателят е супер. В Пловдив (близо до центъра) на първи етаж имаше чист сигнал, докато Белащица пръщеше яко и не ставаше за слушане (така беше през юни)...

На Античния театър си беше с РДС (така беше през юни).

Искам видео с Авторадио от Пещера. Иначе съм доволен за покритието, след Севлиево, на 98.0 хванах Радио Фокус, а не Радио ВТ. :o
Изображение
Изображение
YouTube
Изображение
Изображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 18 Авг 2019, 21:55

М, да, преди живеех в центъра на Пловдив, почти. Радиата от Белащица бяха много зле в кооперацията, да не кажа, че в ниските етажи бяха едва доловими.
Авто в Пловдив си е ок. В движение с кола си е като станция от града в 90 процента от него. В сгради също има места, на които е доста добре.
Аватар
Джорджи™
1000+
1000+

Мнениеот Джорджи™ » 18 Авг 2019, 22:16

Сега тече турска песен :o
#StopFMBulgaria
Страни в Европа с DAB+ покритие: SR, NM, GR, RO, HU, CZ, SVK, UKR, CRO, SLO, PL, AUS, DEU, SUI, NOR, SWE, DK, FR, BE, NL, LUX, UK, IRL, IT, ESP, MLT, TU...
Изображение
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 30 Авг 2019, 13:12

В момента съм в Карлово. Авто на места е стерео с РДС индикация, но е голям бой с БНРто :)

Назад към