Всичко, свързано с форума -> forum.predavatel.com (2021/2022 година)

Predavatel.com / Predavatel.eu
Аватар
MCKristiyanPro
1000+
1000+
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times

Re: Всичко, свързано с форума -> forum.predavatel.com (2021/2022 година)

Мнение от MCKristiyanPro »

Колеги, @ShukiBG отново беше хакнат, вероятно заради подобният спам, изпратен от неговия профил в съседния форум DXing.org. Най-вероятно има някакъв вирус на компютъра/телефона си. :Confused
Изображение
Радио ДИНАМИКО // Radio DYNAMICO - Най-горещите летни, електронни денс и дийп хаус парчета на едно място! ;D
Аватар
Stani
1000+
1000+
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Stani »

Ще помоля модераторите малко по-сериозно да се отнасят към работата си, доста глупости са изписани в темите!
ShukiBG
1000+
1000+
Has thanked: 43 times
Been thanked: 18 times
Обратна връзка:

Мнение от ShukiBG »

Stani написа:Ще помоля модераторите малко по-сериозно да се отнасят към работата си, доста глупости са изписани в темите!
То и аз искам и отдавна си мечтая, някои хора да се усетят, че пълнят форума с глупости - но все още не съм забелязал, някой да се е усетил. Ежедневно трия коментарите и банвам ботовете, които качват рекламите си (+ на някои потребители понякога). Да ви приличам на образователна институция ? Какво искате от модераторите - да ви научат как да пишете, кое къде да пишете, ли ? По какъв начин и колко пъти да обяснявам на някои личности, да си подбират мненията и да ги поставят в правилните теми ? То ако на четящите им е дотегнало, някой дали пита модераторите, какво им е на тях (като се има предвид, че доста голяма част от всичко тук се поддържа от мен) ? За 1 изтрито или преместено мнение светкавично получвам питане на пощата, защо съм направил така - то може би ако въпросния потребител си напише мнението коректно и на правилното място, надали бих направил така…

Аз, ли се отнасям несериозно към работата си ? А онези сериозно, ли се отнасят към модераторите (към мен) ? 5 мнения на кръст на седмица се пишат тук, и разбира се - модератор @ShukiBG 24/7 трябва да наблюдава тук, защото всяко второ мнение трябва да се мести, защото или е свързано с личен спор, или мнението не е в подходящата тема, или просто става въпрос за политика, която няма място във форума. Несериозност за отношение на модераторите “към работата” веднага ще ви дам - всички други модератори, освен мен и Meloman, които напуснаха форума, които дори не знам дали с това си действие са показали несериозност “към работата”. Те за разлика от мен - уважават себе си, спестиха си главоболията и отдавна се отказаха да се занимават с личности, които не знаят къде да си изразяват впечатленията, не разбират от предупреждения, а дори и не знаят какво да пишат…

Да, в течение съм със случващото се в темата “Нe ми харесват едни работи” - какво да коментирам просто, на кого вече да обяснявам, колко възклицателни и тъмни шрифтове да слагам, за да не се прави OFF-Topic. То дори не знам някои мнения - къде да ги местя, те просто нямат място тук изобщо. Колко още да се банва ? Веднага се намира после някой да изкоментира “колко лош” съм бил..

Надявам се, тези за които говоря (те много добре знаят кои са) най-накрая да покажат уважението си както към мен, така и към другите…
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !
Аватар
Stani
1000+
1000+
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Stani »

@ShukiBG
Напълно съм съгласен с теб и моля за извинение ако съм те обидил, поради изложените причини от теб спрях да пиша вече тук, жалко, че старите потрбители са напуснали форума, а са се коментирали толкова интересни неща в старите теми от преди години.

И все пак пожелавам успех на всички, които са останали тук!
Аватар
MCKristiyanPro
1000+
1000+
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times

Мнение от MCKristiyanPro »

В главните настройки на Потребителския панел има наличен избор за теми - за да си възстановите тъмната тема, задайте на Elegance Dark Edition
Изображение
Радио ДИНАМИКО // Radio DYNAMICO - Най-горещите летни, електронни денс и дийп хаус парчета на едно място! ;D
Аватар
Студио UQ
500+
500+
Been thanked: 17 times

Мнение от Студио UQ »

Темата Цифров радио приемник DAB и DRM http://forum.predavatel.com/viewforum.php?f=2&start=630 е във FM раздела.
Ние винаги избираме себе си. Когато казваме, че няма кого да изберем, ние дефакто се самоотричаме.
Аватар
Студио UQ
500+
500+
Been thanked: 17 times

Мнение от Студио UQ »

В Ихтиман на 97.1 няма Фреш. Моля, поправете грешката - трябва да е България Он Еър?

https://www.predavatel.com/bg/1/ihtiman
Изображение
Ние винаги избираме себе си. Когато казваме, че няма кого да изберем, ние дефакто се самоотричаме.
Публикувай отговор