какво не трябва да правим [за разлика от емоушън]

Гледай / слушай - как не трябва да правим
broadcaster

Мнениеот broadcaster » 24 Май 2005, 12:53

радио емоушън в целта си да си осугурят интернет свързаност за без пари пускат постоянно реклами на интернет доставчици, в които се казва колко полезен е интернет и как всички трябва да го ползват.
това добре ... ама този който е правил рекламните клипчета леко е позабравил че тези, които ще го слушат са именно хора които предобре са разбрали нуждата от интернет.

все едно да застана на входа на киносалон и да обяснявам на хората, които влизат колко хубаво е да ходят на кино. (с тази разлика че в киното могат да ми теглят една майна, а по радиото трябва да ги изтърпя... е всъщност пак им теглих една майна) :D
Jicata

Мнениеот Jicata » 24 Май 2005, 14:08

Ми ти се направи на умен, но бих добавил едно деликатно "пръц" след постинга ти, защото немалка част от хората слушат Емоушън в интернет клубове, а хората които са там, са там може би защото си нямат интернет вкъщи. И може пък рекламата да ги подтикне да си направят абонамент. Колко ще ги направят е друг въпрос, но не си прав мой човек!

По тази логика дай да спрем да рекламираме слушането на радио като такова. Ми то всяко радио рекламира себе си в собствената си програма... За какво ли да го прави, след като хората така или иначе са се настроили на дадената честота?
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 24 Май 2005, 19:51

Еми, Емоушън... какво искате повече!
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 25 Май 2005, 21:03

Все още не съм водил счетоводство, ама и да съм го водил, ще кажа, че има една (за някой мръсна) дума в маркетинга, наречена БАРТЕР!
А тук какво имаме - и-нет радио = реклама на и-нет доставчик!
ЕЛЕМНТАРНО!
Който не ме разбира да отвори един речник и да види какво значи "бартер" :wink:
snoop

Ха така

Мнениеот snoop » 09 Авг 2005, 08:57

хехехе какво да кажем освен че тази работа смарди отвсякаде... предпочитам старото добро радио да си карам колата и да си слушам радио, а не да кисна в кащи за да слушам същите песни които си ги имам на дискове или ги пускат по радиото.
Anonymous

Re: какво не трябва да правим [за разлика от емоушън]

Мнениеот Anonymous » 10 Авг 2005, 13:58

[quote=""broadcaster""]радио емоушън в целта си да си осугурят интернет свързаност за без пари пускат постоянно реклами на интернет доставчици, в които се казва колко полезен е интернет и как всички трябва да го ползват.
това добре ... ама този който е правил рекламните клипчета леко е позабравил че тези, които ще го слушат са именно хора които предобре са разбрали нуждата от интернет.

все едно да застана на входа на киносалон и да обяснявам на хората, които влизат колко хубаво е да ходят на кино. (с тази разлика че в киното могат да ми теглят една майна, а по радиото трябва да ги изтърпя... е всъщност пак им теглих една майна) :D[/quote]

кога по радио емоушън сте чули реклама на интернет доставчик и колко полезен е интернета? аз чух само спонсорски спотове след рекламния блок. Хайде да не си измисляш викам аз! И хайде, като те дразни си карай работата и не се занимавай с чуждите проблеми. Такава политика водят хорицата и със същата успяват. Затова ще пише номер 1 интернет радио в българия и доста далго време, защото простаци като теб по добро нещо от това да правят интриги и да се самозалъгват, че са нещо ПО ще завиждат на такива като емоушън.

Чудя се какво би направил ти в случая? Ще спреш радиото, защото нямаш пари да го поддържаш ли? Засрами се!
възмутен

Re: какво не трябва да правим [за разлика от емоушън]

Мнениеот възмутен » 10 Авг 2005, 13:58

[quote=""broadcaster""]радио емоушън в целта си да си осугурят интернет свързаност за без пари пускат постоянно реклами на интернет доставчици, в които се казва колко полезен е интернет и как всички трябва да го ползват.

все едно да застана на входа на киносалон и да обяснявам на хората, които влизат колко хубаво е да ходят на кино. (с тази разлика че в киното могат да ми теглят една майна, а по радиото трябва да ги изтърпя... е всъщност пак им теглих една майна) :D[/quote]

кога по радио емоушън сте чули реклама на интернет доставчик и колко полезен е интернета? аз чух само спонсорски спотове след рекламния блок. Хайде да не си измисляш викам аз! И хайде, като те дразни си карай работата и не се занимавай с чуждите проблеми. Такава политика водят хорицата и със същата успяват. Затова ще пише номер 1 интернет радио в българия и доста далго време, защото простаци като теб по добро нещо от това да правят интриги и да се самозалъгват, че са нещо ПО ще завиждат на такива като емоушън.

Чудя се какво би направил ти в случая? Ще спреш радиото, защото нямаш пари да го поддържаш ли? Засрами се!
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 11 Авг 2005, 10:50

[quote=""ico_pol""]Еми, Емоушън... какво искате повече![/quote]

Ами да, всичко си има! :lol:
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 14 Авг 2005, 16:22

Няма да влизам в полемика, но... Емоушън си е шаблонно радио. Това исках да кажа.
Anonymous

Мнениеот Anonymous » 14 Авг 2005, 17:32

[quote=""ico_pol""]Няма да влизам в полемика, но... Емоушън си е шаблонно радио. Това исках да кажа.[/quote]

Аха... иии... ъъъъ... кой е шаблона?
Аватар
jb
Нов
Нов

Жалко

Мнениеот jb » 19 Авг 2005, 09:20

Жалко че заради прекомерната комерсиализация някак си положителното се губи в морето от реклами които ни заливат отвсякъде дори като си пуснеш водата в тоалетната вече очакваш да чуеш реклама.Надявам се че мненията в различните форуми ще променят нещата

Назад към