Константин Тилев - Агент ???

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Amigo
Нов
Нов

Константин Тилев - Агент ???

Мнениеот Amigo » 31 Яну 2008, 19:03

Бившият радиоводещ и вицепрезидент на радио FM+ Константин Тилев изпревари останалите представители на радио гилдията. Радиожурналистът, който в момента е столичен общински съветник от ГЕРБ, е бил известен на ДС и като агент, и секретен сътрудник Първан в периода 1976-1980 г.
Аватар
a69
1000+
1000+

Re: Константин Тилев - Агент ???

Мнениеот a69 » 31 Яну 2008, 20:15

Amigo написа:Бившият радиоводещ и вицепрезидент на радио FM+ Константин Тилев изпревари останалите представители на радио гилдията. Радиожурналистът, който в момента е столичен общински съветник от ГЕРБ, е бил известен на ДС и като агент, и секретен сътрудник Първан в периода 1976-1980 г.

изобщо не се учудвам, освен това е работил и в БНР. А ГЕРБ уж проверяваше всеки.... смях:Icecream
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 31 Яну 2008, 21:35

Момчета,то цялото ръководство на ДПС са агенти на ДС,че знаете какво направиха бандитите с българските турци.Всички водещи на програми в телевизията са били агенти,а някои офицери от ПГУ и ВГУ на ДС.просто ,не можеше да не е така,нали имаше тотален контрол навсякъде,може ли да се оставят медите без такъв.Те сега са чевръсто контролирани,работещите там се самоконтролират в новта обстановка,ето една колежка каза някои неща и т.н.....
Аватар
dimitar.b
100+
100+

Мнениеот dimitar.b » 04 Фев 2008, 17:50

Здравейте,вече не се учудвам на нищо.То ще се "окаже"че всички сме разработвани за агенти ,доносчици и какви ли не.В този период 74/80 г.съм работил в "техниката"на Радио София.Т.е. рамо до рамо с Косьо Тилев,Данчо /стълбицата/ ,Божана Димитрова и кой ли не.Е след "промените"си погледнах "досието" и ако се зачетеш ще видиш ,че си бил под "наблюдение".Дори съм бил под въпрос за излизане в страните "второ"направление.А иначе съм работил и на "отговорни"обекти.А да не говорим колко неприятности сме имали когато използвахме"ефира"на "Разговор с вас",когато критикувахме номенклатурата още тогава.Не се учудвам и Косьо да е бил "разработван" притискан.Ами Йордан Георгиев,"музикална стълбица"-разпространявал западната култура .И стоп на "стълбицата".Та се наложи да донеса от Москва албума на "Машина Времени" /Мелик Пашаев/ и хоп на първо място.Не че не бяха едни от най добрите рок състава .Да ама от СССР-ра.Такива ми ти работи.За да оцелеят и да си вършат работата моите колеги журналисти ,бяха номенклатурен апарат на една неосъществена мечта на Ботев и Левски ,за ЧИСТА и СВЯТА РЕПУБЛИКА за съжаление.Това е живота и нека днес да не се подиграваме с това "горчиво"минало на несбъднати идеали и мечти за "по добър живот",който и днес ни се обещава!
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 05 Фев 2008, 07:32

Ей,Митак,ти откри топлата вода,само че не сенабутвай в големите игри,такива като теб,нито са представлявали интерес за ДС,нито си бил рисков фактор за тях,просто са те "обезпечили",т.е. гарантирали са по агентурна линия,че няма нищо скрото при теб.То ти личи от постингите-нито си играч,нито доносчик,нито съмнителен изатова са те оставили на свобода. Страни,"второ направление",кой може да го измисли това,освен болен комунистически мозък,тази фраза е непреводима на друг език,нито граматически,нито стилно.... Говориш за Съветския състав "Машина времени",добра рок-група да,ама какво да кажем за британските и американските...
Но ,не се заблуждавй,че сте критикували номенклатурата,няма такова нещо,критикували сте някои епизоди,някои дребни неща,а номенклатурата ,не сте се докосвали до нея,иначе щеше да изгориш и сега я щеше да пишеш,я не...
За кой ли път смесваш такива личности като Ботев и Левски с помията в Б-я.Ако ги уважаваш поне малко,остави намира тяхната памет,те въобще не бива да се споменават на сегашния фон в страната,обидно е това,да не кажа цинично...
Аватар
Monk
100+
100+

Мнениеот Monk » 05 Фев 2008, 21:40

Жалко, защото точно когато Тилев поведе нощните блокове на Хоризонт, и когато те се създадоха, бях войник и с транзистора нощем на пост слушах с огромно доверие първите нощни блокове на Хоризонт! Но сега вече не се съмнявам, че всички са били от онази страна на барикадата, от която аз не съм и никога няма да бъда!Лека-полека тези хорица трябва да си ходят у дома или в пенсия! България е крайно време да стане друга! :Devil
laletata
Нов
Нов

Мнениеот laletata » 08 Фев 2008, 20:25

Monk,ти работа ли не намираш,та всички пращаш в пенсия? :Baby
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 09 Фев 2008, 06:54

Monk написа:Жалко, защото точно когато Тилев поведе нощните блокове на Хоризонт, и когато те се създадоха, бях войник и с транзистора нощем на пост слушах с огромно доверие първите нощни блокове на Хоризонт! Но сега вече не се съмнявам, че всички са били от онази страна на барикадата, от която аз не съм и никога няма да бъда!Лека-полека тези хорица трябва да си ходят у дома или в пенсия! България е крайно време да стане друга! :Devil

Moнки,не бъди наивен,че ще им пуснеш още фандък на бандитите,те за това ли са се "борили" в живота,та заради такива като теб и мен да кажат:"Ай,холан,нашата не мина,комунизма се срина,даже и помина и ние свиваме перките и отиваме на скрито и топло,за да не ни се смеят".Нищо подобно,те се чувстват още по-силни и неуловими,защото никой нищо не може да им каже...Я дай пример на някой комунист,който да каже:"Монки,братле,изглежда малко се поуляхме и поувлякохме,съжелявам много,прости,такива бяха времената..." НИЩО ПОДОБНО!!!,откраднаха за сетен път държавата и народа,а колегата ЛУПУС ме пита реторично кого наричам душманин и бандит.Защо не му отговориш и ти,аз се опитах,но той не реагира.
Говориш за барикада,ами тя сега е още по-високо и ние с теб,ако се осмелявам да те считам за единомишленик сме пак зад нея и милионите наивници като Вълчо също.Нищо не може да се направи,това дом ,пенсия и пр.няма стойност за тях,те си мислят,че все още не са се раздали за обществото и продължават да се раздават и раздават и така до края на света,нали така беше.... И кой мислиш строи новия живот,да, позна веднага ,пак те,същите гадове и мизерници... При това,личността на споменатия от вас е много назад,в сравнение с баш-,ти ме допълни............

Назад към