радио Фреш!

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
trmkr
100+
100+

Re: радио Фреш!

Мнениеот trmkr » 09 Яну 2009, 14:09

ShaK написа:100 процента съм сигорен че дори не знае как да си принсталира windows , аз това го знам от 15 годишен , ама да трииш деноношно форум си е лапешка работа и тя е на 17 и съм сигорен че хабер си няма какво да си мод или админ

Жалко само, че не си се научил и на правопис. Всъщност май ти беше онзи АСТРА от форума на Фреш, който цитирам "ходи на уроци за университета".
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 14:10

Тоя последния Коствов май няма да влезе тоя път в парламента ако не се коалира със СДС :-) Поне аз такива работи чувам...
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 09 Яну 2009, 14:24

@krassyo,
Нашият колега FM STEREO май познава това момиче. ;)
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 09 Яну 2009, 14:41

ShaK написа:То в добрич оште не са почистени на центъра гледах една блондинка и за малко се блъзна в дървото като слушах музика и то радио фреш еии нештастие ми носят тия фреш

Хора, дайте да съберем пари и да му вземем един правописен речник, че направо ми иде да си блъЗна главата в стената! :D
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 14:50

То има безплатни корекции на Български за Firefox... Нема си даваш парите за обречена кауза. По-лесно е да избелиш негър ;-)
Аватар
Roger_Boy
Нов
Нов

Мнениеот Roger_Boy » 09 Яну 2009, 15:13

Отностно "модераторката" ще заевя,че за годините си е изключителен човек и си върши много съвестно работата..
Емо,
В много отношения мацката е напред дори от теб,а какво остава за мен...Що се касае до глупостите които пишеш отностно Смехо,ще добавя че момчето си върши много добре работата,това че Карикатурата Костов не му даваше да използва въобрежението си е въпрос по друга тема...
За форума на Фреш си прав че вече няма много хора които да пишат,но то и преди си беше така- просто сега твоето "стадо" го няма заради Костов...Вие не бяхте фенове на радиото вие стояхте там заради него!

Малко са хората в България вече които работят с въображение.. :-\
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 15:26

За бога, вземети ги обратно да ги превъзпитате с тоягата, щото тук са прекалено толерантни към тях ;-) Ако зависеше от мен - тия дето не са се научили да пишат на български щяха да ядат отдавна тоягата от форума :-)

За Just a girl - съгласен. Добре си модерира момичето, ама Емо малко лично отношение има по темата и не може да обективен както в повечето случаи. Пък и костовистите са си такива... какво да ги правиш. А и той бил двоен костовист (че се и радва на това)...
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 09 Яну 2009, 15:31

ShaK написа:Отново протежета на стоянов и на иваило от фреш аман от ваз

Някой май е спал на отворен прозорец :D
Първо, в голяма заблуда си, не съм протеже на който и да е било. И второ, ако може да ми кажеш, това какво общо има с факта, че не можеш да пишеш правилно? ;)

Krassyo написа: Ако зависеше от мен - тия дето не са се научили да пишат на български щяха да ядат отдавна тоягата от форума :-)

Съгласен съм с теб, те освен че не пишат правилно, а и постоянно влизат в някакви конфликти и то без причина, наистина трябва да се вземат мерки. :)
Последна промяна 1 на hot_fan, променена общо 9 пъти
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 09 Яну 2009, 15:33

hot_fan написа:Някой май е спал на отворен прозорец :D

Също така и на мокри вестници :Bounce
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 09 Яну 2009, 18:19

ShaK написа:http://radiofresh.bg/prg_sedmica.php?P=1&SP=34
Мн смешна нава светлина :D :D :D :D :D

сАга ШТе видА :D
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 09 Яну 2009, 19:00

Timo_Maas написа:
krassyo написа:Just a girl е симпатяга! Кво имаш против детето?

Ами да, дете е, а се мисли за голяма. А е и пълна подлога на смехо - е това имам предвид. И то от тия гадните мазни подлоги, които се лендзят беркем му се хареса повече. Ама то и ОНЯ нали вече не може да разчита на никого, освен на нея.

Абе Николай Стоянов няма ли да вкара ред и сред тия бе.

Тя,за разлика от теб и много други форумци,мисли и разсъждава трезво.Примерите са не един или два.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 09 Яну 2009, 20:40

Timo_Maas написа: И то от тия гадните мазни подлоги, които се лендзят беркем му се хареса повече.

wow,някак си се описал много точно :D костовата подлога да не би да ревнува? :Rolf
какви времена доживяхме..
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 10 Яну 2009, 03:59

Ахахахха това ли е Шаки-то на аватара ;-) LOL!
Аватар
По Дифолт
Нов
Нов

Мнениеот По Дифолт » 10 Яну 2009, 07:35

Какво увлекателно четиво за рано сутрин... ::) В този форум май трябва спешно да се въведат някои нови правила! :-\ ГРАМОТНОСТ, ТЕСТ ЗА ТЕЖКИ ПСИХИЧЕСКИ РАЗТРОЙСТВА (със сигурност някой от тях ще е положителен :Tease ) и АНТИДЕПРЕСИОННА ТЕРАПИЯ за "жалейките" на екс-вожда Мазната коса! :tooth Колко мъка има по този свят... :lol:
БАУ-БАУ!!!
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 10 Яну 2009, 12:14

Roger_Boy написа:Отностно "модераторката" ще заевя,че за годините си е изключителен човек и си върши много съвестно работата..
Емо,
В много отношения мацката е напред дори от теб,а какво остава за мен...Що се касае до глупостите които пишеш отностно Смехо,ще добавя че момчето си върши много добре работата,това че Карикатурата Костов не му даваше да използва въобрежението си е въпрос по друга тема...
За форума на Фреш си прав че вече няма много хора които да пишат,но то и преди си беше така- просто сега твоето "стадо" го няма заради Костов...Вие не бяхте фенове на радиото вие стояхте там заради него!

Малко са хората в България вече които работят с въображение.. :-\

ОНЯ от септември върши прекрасна работа, когато търябва да чете чужди ЛС-та, да влиза в чужди пощи и т.н. Наистина е магьосник пред компютъра, както написа един бивш водещ. А как Виктор Костов да не му е давал възможност да развива въображението си - кой трябваше да възстанови всички загубени песни след цифровизацията на радиото и колко от тях върна той! А що се касае до познанията му в областта на музиката - е то се видя септември и октовмри какво стана и къде се озова Фреш.
И защо сега имам бан от форума, след като съм писал само положителни неща за Николай Стоянов и плейлистата, която реди той? С тези си изказвания писах, че вади радиото от дупката, в която един музикален инавалид я вкара септермври и октомври. Познайте кого съм засегнал...
Нали разбирате - едно комплексарче си мисли, че ще ме засегне като ме изгони от тъпия му форум(защото тоя форум не е на радио Фреш, а на няколко протежета на сегашните водещи) - ами аз след като получих втория бан искрено го съжалих и помолих Господ да му помогне. Защото няма кой друг.

И не ви ли е смешно, че администраторите и модераторите са повече от пишещите?

Краси - да Костов няма да влезе в парламента, ако не се коалира със СДС. А лошото е, че дори и да се коалира пак влизането не им е сигурно. Но това вече си е яко отклонение.

И нека ония, които още работят в радиото и плюеха по Виктор да проверят дали случайно сега рейтингът не е много по-нисък, отколкото лятото миналата година? И тогава си правете изводите дали Виктор е бил лошият.
Ама то едва ли им пука де - за тях е важното да имат 15 човека под формата на слушатели, които обаче да пишат във форума, да гласуват за слушателската калсация и да си поръчват песни. За какво са им десетки хиляди слушатели? Предполагам само Н.Стоянов има по-големи амбиции.
Последна промяна 1 на Timo_Maas, променена общо 10 пъти
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 10 Яну 2009, 12:17

Ти пък, сега. За един банан в оня форум мрънкаш тука... Прощавай ама това е доста детско. Мрънках така като бях на 9 и мама не искаше да ми купи едно роботче дето си бях харесал от магазина :Baby
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 10 Яну 2009, 12:32

krassyo написа:Ти пък, сега. За един банан в оня форум мрънкаш тука... Прощавай ама това е доста детско. Мрънках така като бях на 9 и мама не искаше да ми купи едно роботче дето си бях харесал от магазина :Baby

Не за един, за два! И докато първият беше основателен донякъде, то вторият е абсурден - хем хваля сериозно радиото, хем ме гонят. Ама по този повод се наложи да си го преместя от левия в десния крачол.
Ама то какво ли е значението на тоя форум, след Н.Стоянов предполагам хич не чете купените от ОНЯ мнения, които възхваляват невероятния микс излъчен на 31.12.

Давай да караме по същество. Просто ви написах що за хора управляват форума на Фреш и що за хора останаха в това радио да работят.
Май Раши стана най-добрата водеща.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 10 Яну 2009, 12:34

Много се въодушевяваш за неща, за които не ти плащат, душко!
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 10 Яну 2009, 12:48

Оплакването е прието. Ще задвижим вашето оплакване в срок от 72 часа и ще ви изпратим обратна информация за взетото решение по проблема.

С любов!
Timo_Maas
100+
100+

Мнениеот Timo_Maas » 10 Яну 2009, 12:54

krassyo написа:Много се въодушевяваш за неща, за които не ти плащат, душко!

Много мерси, че отбеляза истината - именно, че не ми плащат, защото и това бях чел на много места - че ми се плаща какво да пиша. А аз си пиша това, което мисля, и затова вечно някой ми се сърди за нещо.

а Shak е напълно прав за микса. И него го гонят, защото не им е угоден, а модераторката му завижда на финансовото състояние, т.к. има доста декаро земи в най-плодородния край, нали така беше?

Назад към