ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА...?

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
Kwazimodo
100+
100+

Re: ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА...?

Мнениеот Kwazimodo » 27 Фев 2009, 19:49

Lupus написа:Какво ми е мнението за песента - ами има си много достойнства: оригинална музика и изпълнение, още по-оригинална хореография с тия кокили. Много трудна обаче за изпълнение - аз не виждам кой друг български певец би могъл да достигне тия високи октави. Красимир Аврамов малко се е надценил - имаше грешки на моменти, но в никакъв случай не може да се говори за фалшиво пеене или "виене". Тази песен ако се доработи грамотно и с беквокала на Петя Буюклиева може да се класира в десятката. Когато за една песен се гласува от много нации, всяка със своите вкусове и интонационни особености именно атрактивното и нестандартното прави впечатление. Успеха на Стунджи и Елица го доказа.

Прав си за всичко, а ако вземат да и сложат и точното име - "Гладен Шаро вие на умрело майно льо"
няма начин да не влезне в първата десятка на класиралите се.
Радиослушател :)
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 27 Фев 2009, 20:15

Стойността на дискусията е определено по-висока от стойността на парчето,което лично на мен ми харесва като аранжимент и екзотика, вокала обаче е,"теснолентов". Еротиката в клипа е абсолютно неуместна по повод такива фестивали,може ли някой да посочи дали и при други представители (от други страни) ,има такива клипове. И тук се "извисяваме" над нормалноприетото...
Аватар
Playbob
1000+
1000+

ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ЕВРО-РЕЗИЛ !

Мнениеот Playbob » 27 Фев 2009, 23:20

Който каквото си иска да говори за тази песен - зрителите по света ще си кажат мнението, а то определно няма да може да бъде манипулирано! Тогава ще се разбере дали песента става или не. Никой няма да има силата да манипулира гласовете на цяла Европа. Така че да става каквото ще става - там ще се разбере дали това е човека глас или човека-помяр.

Аз лично категорично НЕ подкрепям тази "песен" (кавичките не са случайни). Мнението си е лично мое. Няма значение кой какво слуша - дали си чалгар, рокер или почитател на класическата музика - това дали една песен се харесва на някого си е субективно мнение и всеки има право да си харесва каквото иска. Глупаво е да се говори, че упреците били от чалгари и тем подобни. Е аз не харесвам този стил, но и не харесвам тази песен, а този конкурс е направен за всички, а не само за определен стил фенове, така че важното е песента да се хареса на повечето хора. Една песен се харесва, ако мелодията и/или текста са приятни, грабващи и каращи човек да се чувства добре и да си я запее. При цялото ми уважение към всички - това виене и квичене, аз не мога да нарека пеене.
Последна промяна 2 на Playbob, променена общо 27 пъти
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 27 Фев 2009, 23:23

Малка корекция. Като обиждаш, поне обиждай правилно. Не се пише пумия, а помия, ако не ме лъже паметта. :)
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 27 Фев 2009, 23:43

krassyo написа:Малка корекция. Като обиждаш, поне обиждай правилно. Не се пише пумия, а помия, ако не ме лъже паметта. :)

Вярно. Благодаря ти за корекцията :)

Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 27 Фев 2009, 23:51

Няма защо ;-) Ето пример на отговорен съфорумец - поправя си грешките след като ги откри или му смигнат за такива!
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 27 Фев 2009, 23:55

krassyo написа:Няма защо ;-) Ето пример на отговорен съфорумец - поправя си грешките след като ги откри или му смигнат за такива!

Аз пък съм благодарен, че ми я показа. Реално погледнато, точно тази дума сигурно никога не ми се е налагало да я пиша - и я обърках, но поне вече със сигурност ще помня как се пише.
Благодаря ти, Краси ;-)

Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 28 Фев 2009, 00:28

Последни новини!!! http://vbox7.com/play:ef67de58 :o :o :o Тоя човек не се ли усеща.... :-\

Код за потвърждение: Избери целия код

] Computer, what is the nature of the universe?
] The universe is a spheroid region 705 meters in diameter.
Zen
1000+
1000+

Мнениеот Zen » 28 Фев 2009, 00:42

Да, има верни неща в това, което казва. Озвучаването както може да върши чудеса така може и да прави кафяв пейзажа. Мисля че по-скоро БНТ трябва никога повече да не излъчва подобни събития, нито да се занимава с тях поради явния си непрофесионализъм. То е ушевадно, че озвучаването беше неадекватно.

Не виждам причина да се отказва при случай, че Красьо е спечелил правото си да представя със своята песен България на Евровизия. Дори виждам, че всичкото плюене допълнително му вдигна рейтинга ;)
Аватар
slimi
100+
100+

Мнениеот slimi » 28 Фев 2009, 00:52

@krassyo

На полуфинала озвучаването беше нормално и именно там е много фрапантно....Клипът е именно от там...

Код за потвърждение: Избери целия код

] Computer, what is the nature of the universe?
] The universe is a spheroid region 705 meters in diameter.

Назад към