Петиция против спирането на "Часът на Милен Цветков"

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Ka_
Нов
Нов

Петиция против спирането на "Часът на Милен Цветков"

Мнениеот Ka_ » 14 Май 2009, 14:17

Здравейте,

Нека почитателите на предаването, които смятат, че то носи свеж, различен заряд в българския ефир и че излъчването му трябва да продължи, да изразят своето мнение в следната петиция:

http://bgpetition.com/chasat/index.html

Ако предаването го има, тези, които не го харесват и не желаят да го гледат, имат избора да не го правят и пак да бъдат доволни през минутите, докато се излъчва, а тези, които желаят да го гледат, могат да го правят. Така и двата полюса може да са по-доволни, отколкото ако предаването бъде спряно, при което се удовлетворява само единият полюс. Елементарно.
Петицията е и за тези, които са против заличаването на разнообразието в света.

Благодаря за вниманието!
Последна промяна 1 на Ka_, променена общо 16 пъти
Аватар
Enchev
1000+
1000+

Re: Петиция против спирането на "Часът на Милен Цветков"

Мнениеот Enchev » 14 Май 2009, 14:22

Някой мисли ли че има някакъв смисъл от подобни петиции?
Решено е вече, че ще бъде спряно и точка по въпроса.
И това предаване умря по своя естествен начин.
Да го "погребем" подобаващо и живота си продължава!
Ред е на "Зелка ли яде" с лукавия Луканов! :D
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 14 Май 2009, 20:33

Enchev написа:Някой мисли ли че има някакъв смисъл от подобни петиции?
Решено е вече, че ще бъде спряно и точка по въпроса.
И това предаване умря по своя естествен начин.
Да го "погребем" подобаващо и живота си продължава!
Ред е на "Зелка ли яде" с лукавия Луканов! :D

Tва па "Сделка или не" ми е хипер противно - повече и от водещия му.
Аман от глупави предавания. На мен си ми харесва само "Стани богат" - интересни въпроси от които човек може и да научи нещо, а не да гледа само някви смешници, как се лигавят в ефир.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 14 Май 2009, 21:43

Ka_ написа:Здравейте,

Нека почитателите на предаването, които смятат, че то носи свеж, различен заряд в българския ефир и че излъчването му трябва да продължи, да изразят своето мнение в следната петиция:

http://www.bgpetition.com/chasat

Ако предаването го има, тези, които не го харесват и не желаят да го гледат, имат избора да не го правят и пак да бъдат доволни през минутите, докато се излъчва, а тези, които желаят да го гледат, могат да го правят. Така и двата полюса може да са по-доволни, отколкото ако предаването бъде спряно, при което се удовлетворява само единият полюс. Елементарно.
Петицията е и за тези, които са против заличаването на разнообразието в света.

Благодаря за вниманието!

Къде мога да гласувам ЗА спирането?
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
http://www.bsms.bg - SMS услуга за фирми
http://www.tscommunication.com
HG07,MG08 - GSM устройства за охрана и управление на обекти.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 15 Май 2009, 03:42

Има ли официални мотиви за това спиране,кой и къде ги представя. Но ,доколкото знам,това е напълно частна телевизия и обществото не може да промени нещата. Изглежда има сериозни причини за това,въпросът е поне да бъдат открити с точност.....И дали зад тази телевизия стоят някои личности и подобно,това е много важно.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 15 Май 2009, 06:52

Не ,че нещо ама тези петиции които се разпространяват в интернет пространството за щяло и нещяло :D са ми супер смешни !
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 15 Май 2009, 11:15

BigBrother написа:Не ,че нещо ама тези петиции които се разпространяват в интернет пространството за щяло и нещяло :D са ми супер смешни !
... и безсмислени.
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 15 Май 2009, 12:16

Няма смисъл от петиции, всичко е пазарна икономика, или политика на медията. Който както иска да го разбира. Ако ви е толко мъчно за предаването, свържете се с въпросната медия и те ще ви кажат няколко основателни причини за спирането на предаването. На мен винаги ми е било интересно какъв хонорар получава Милен Цветков за тия предавания.

ПП. Даите да направиме по една петиция за всяка БГ телевизия, защото все още сме години назад от европейските медии и като качество на излъчване и като продукция.
Аватар
GIF
1000+
1000+

Мнениеот GIF » 15 Май 2009, 12:27

vt1bg написа:Няма смисъл от петиции, всичко е пазарна икономика, или политика на медията. Който както иска да го разбира. Ако ви е толко мъчно за предаването, свържете се с въпросната медия и те ще ви кажат няколко основателни причини за спирането на предаването. На мен винаги ми е било интересно какъв хонорар получава Милен Цветков за тия предавания.

ПП. Даите да направиме по една петиция за всяка БГ телевизия, защото все още сме години назад от европейските медии и като качество на излъчване и като продукция.

На мен ми е интересно какви са хонорарите на Милен Цветков и Лора Крумова?
Професионалистите са на ход, ако смеят да се изкажат ясно и точно по този елементарен въпрос.
Колко?
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 15 Май 2009, 12:28

АРЕ СТИГА ВЕ В ТАЯ ДЪРЖАВА САМО ПЕТИЦИИ ПИШЕТЕ

ДА ГО СПИРАТ ТВА ТЪПО ПРЕДАВАНЕ НА ТОЯ КЛОУН
krasimira_pld
Нов
Нов

Мнениеот krasimira_pld » 15 Май 2009, 19:31

Според мен от тази подписка няма никакъв смисъл, за разлика от подобни подписки: http://bgpetition.com/natfiz/index.html

Има много по-важни неща в живота от някакво си предаване. Даже са ми смешни подписките относно Шоуто на Слави. Прекаленото еднообразие писва. Пък и "Часът" не беше кой знае колко добро предаване според мен. Аз се радвам, че го спират - въобще последните няколко години 2006-2009 нямаше много добри предавания, всичко се забозави. Сега очаквам и Сделката да я спрат.:)
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 15 Май 2009, 21:40

krasimira_pld написа:Според мен от тази подписка няма никакъв смисъл, за разлика от подобни подписки: http://bgpetition.com/natfiz/index.html
............

Тоя юнак, преди да почне с петициите, да вземе да се научи да пише правилно!
"Видяла жабата, че коват коня и тя вдигнала крак" :)
Когато мирогледа на един човек се свие толкова,че се превърне в точка,той казва:"Това е моята гледна точка"
Аватар
Adv
1000+
1000+

Мнениеот Adv » 16 Май 2009, 14:24

Незнам дали някой отвори петицията, но дотук подписалите се са 5 (пет) зрители на НТВ. Дали наистина много отдавна не е трябвало да го разкарат Миленката?
Изображение

Изображение
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 16 Май 2009, 22:30

Аз мисля, че г-н Цветков е скандално недопустим за национален ефир. За канал N - става.
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 17 Май 2009, 03:24

Според мен,не е важно дали става въпрос за Милен,или Зелен,нещата в медиите у нас се дирижират от един център,не е възможно по всички,или почти всички телевизии ,да съществуват такива ,приблизително еднакви предавания,с еднакви похвати,маниери,език,сценични особености и пр. Защо няма едно-единствено предаване,което да посочите-това е предаване за политика,онова за история,трето за музика,спорт,мода,кино и театър,измислили са го добре,режисирали са го също добре,водещите са културни,толереантни и умерени,няма цинизъм,няма жаргони,няма скачания,крещене,лигавене,прегръдки ,квичене (Азис),хората са доволни. Просто,когхато даден номер се изтърка,те го подменят,или когато някой "съгреши",елиминират го(Коритаров). Все ми прилича на болшевизъм,колкото и прогнила дума да е...
Юнак
1000+
1000+

Мнениеот Юнак » 17 Май 2009, 13:01

Вземи за пример смешния скандал между Икономедиа и вестник "Класа". Това е продължение на разправията между вестник "Сега" / Овъргаз, Сашо Дончев и Нова българска медийна група /Ирена Кръстева. Участниците са едни и същи, а драмата изобщо не е медийна - тези медии вече не са обществени посредници, а корпоративни говорители... борба между енергийни лобита, борба между политически партии и борба между глобални играчи (Русия - ЕС напр.).
Нормално е да се върви и към формално обединяване, напр. инвестирането от страна на Сашо Дончев в печатницата на Икономедиа.

Даваш за пример Коритаров - в унисон и с това, което пиша. Все пак, махна го Лукойл, нали? (а по-рано от бТВ го махнаха заради руските служби, нали помним)

ПП: Такива разсъждения бяха изтрити без никакви обяснения от форуми като yvox.net напр. Борбата навлиза и в интернет пространството, и там ще има "окрупнявания".
флечи
100+
100+

Мнениеот флечи » 17 Май 2009, 16:40

Беше добър водещ някъде назад във времето ! Не знам кой и защо му втълпи, или самият той си го втълпи , че може да се държи като пазвантин със зрителите ! Напоследък е толкова нахален и брутален................. Всъщност до ефира не се допускат зрителите разсъждаващи нормално ! Излиза, че по добре е, според Милен, да звучат глупащини по телефона, поне така излиза............. Понякога напипва верния тон, но май му е по-лесно да се лигави, и да се прави на много умен :Beee , вместо да води............... Какво всъщност е "Часът " - публицистика ? шоу ? реалити ? от всичко по-малко?.......... май нищо от всичко изброено........... да минават минутите, да запълваме ефира............. Така , че смятам, че трябва да бъде свалено от ефир това предаване, Милен да вземат да го пенсионират, щото напоследък за нищо не става......... :P
krasimira_pld
Нов
Нов

Мнениеот krasimira_pld » 17 Май 2009, 19:17

Ти остави това но ме дразни че и Ники Кънчев започна да му подражава и да води разгащено...
Какво им стана на тия хора? Първо Милен се чална, а сега и Никито. Воденето ме на Вип Брадър 3 не е същото като преди.

А относно подписката за НАТФИЗ - в момента съдя един режисьор, заради когото не ми бе позволено да участвам в кастинга - показаха ми вратата без да ме изслушат, защото съм нямала диплома от НАТФИЗ.
ico_pol
1000+
1000+

Мнениеот ico_pol » 17 Май 2009, 20:46

Незнам за Вас, но аз имах търпението да го гледам един път от седем до осем без двадесет (след това заминавам за работа) и... това беше. От тогава нататъка пускам за малко след седем и половина някъде ей така, за да видя жив ли е. Не е никак лошо да се вкарват нови похвати, идеи, но кажете ми- нормално ли е прегледа на печат да се провежда като сутрешна седянка на кафе ала кибиците на някое село в хоремага!? :'( Смях в залата! Каква полезна информация ми поднася господин Цветков, докато се мъчи да надделее на кафемашината и се базика с колегите си в студиото!? Нали целта на тези предавания е максимално да ни информират? Каква информация ми представя докато ръси бъзици!? Личното ми мнение е, че това не са похвати с полезно действие, а тъпизми, губене на време на предаване, което трябва да е информационно, а в случая времето за това се яде от бъзици и глупости. Не може да ме убедите, че това е нещо полезно, хубаво. Атрактивно- да, но за Бога- с такива елементарни изпълнения ли ще ми привличат интереса!? Евала на CNN- говорят по темата, в същото време се държат разчупено, но без да се отплесват в глупащини. Наистина, паралел между двете телевизии не може да има, но... Тъжна гледка! Често казано, аз не съм против съществуването на това предаване, просто защото не го гледам, но похватите му са крайно... грешни. Лично мнение! А медиите са съвременния ни учител. В прочем, по някой друг сутрешен блок на водеща българска телевизия да сте чували в ефир да се обажда зрител и да каже, че на Лора Крумова й мирише... предполагам се сещате какво? Аз не съм! И тук не опира до това, че всеки зрител може да си каже каквото желае, а до това, че по другите медии такива глупости са в по-малки количества, а при Цветков?
Аватар
Lupus
1000+
1000+

Мнениеот Lupus » 17 Май 2009, 22:24

Аз забелязвам, че даже и Лора на моменти се дразни от държанието му и го репликира или едва се сдържа с "муцка".

Назад към