PRO FM с още 7 честоти...

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
yoready
Нов
Нов

Re: PRO FM с още 7 честоти...

Мнениеот yoready » 31 Юли 2009, 12:16

Ще давам мнение много ясно. Аз се водя за част от таргет групата, щото слушам съвременна музика, ама не ме грабват с нищо!
Ми аз не го и слушам това радио след като ги чух какви румънски подлоги са тия! Правят от румънските бози уж големи хитове и ние трябва да им се впрягаме или какво? Може и 1-2 румънски песни да стават, ама те тия ни пускат през 5 минути румънско! Смесват румънско с някакъв смотан "хит" след това, тва ли им е концепцията. Пък и то само тва да им беще кусура!

Предпочитам си Витоша, Фреш, Сити и Да Войс. Там наистина къртят с най-добрите хитове и нещата са си съвсем на място!
Голямо разочарование е това новото радио, да си го бяха оставили в ретро стил, щеше да се слуша повече!

ПРО ФМ е за заблудени хора!

Не се връзвайте на глупости - радиото се прави с единствената цел да се популяризира телевизията, нищо повече!
Аватар
radiator
1000+
1000+

Мнениеот radiator » 31 Юли 2009, 12:54

Айде с няколкото ника писачите да се кротнете.
А това е радио между другото, не е телевизия. Явно си доста голям комплексар, за да наричаш някой дебел, грозен или мърда, вероятно говориш за себе си. Ако някой незрящ води какво ще кажеш, слепец ли? За съжаление, мога да нарека автор на такова писание само с една дума, която с всяка изминала година става все по-обидна - българин.
Дай да си говорим за радио, а?
Кое точно е манджа с грозде? Дай пример - формат, категории, селекция?
Кой от къде е изритан, това също би било интересно за форума... Основните хора в това радио са поканени там, докато са били в други медии.

Прочети малко за бизнеса на СМЕ в Европа и тогава прави изводи дали нещо подпомага нещо.. Смях. Как точно радиото ще подпомага телевизията?!? Обикновено е обратното... За таргет групата искам да те светна... тя се определя не само от стила музика, а от социалния статус, произход, много много други фактори. Така, че твърде възможно е да не си в таргет групата. А щом си твърда аудитория на Витоша - определено не си в таргет групата.

Когато тнещо не ти харесва, кажи не ми харесва. А не да говориш за дебели, грозни, идиоти и мърди. Смешно е...
Не защитавам Про ФМ, честно казано, дори не го слушам... минавам през него от време на време. Но такива доводи са адски балкански...
boyfriend
Нов
Нов

Мнениеот boyfriend » 31 Юли 2009, 13:13

Правилно,радио се прави за де се популяризира телевизия.Съгласен съм.А относно темата- pro fm май имат честота в Бургас,така че Браво може да отане само там.Pro fm е доста зле междудругото,казвам го като професионален музикант-всички тези чужди радиостанции са абсолютно еднакви и бих казал-popcorn radio, забравяш какво точно си слушал,да не говорим за водещите,които не казват нищо или го казват зле.Относно Браво има какво да се желае още малко, но като цяло бих казал ,че е алтернатива а и там чувам неща,които говорят за сериозни интереси в музиката ,а не като повечето радиостанции които май са се наговорили кои еднакви песни да пускат!Елза Парини мен лично не ме дразни, даже искренно успява да ме разсмее :Happy
Аватар
HotMusicFan
100+
100+

Мнениеот HotMusicFan » 31 Юли 2009, 13:59

boyfriend написа:Правилно,радио се прави за де се популяризира телевизия.Съгласен съм.

А според теб в кой вид медия рекламата е по-скъпа-в радиото или в телевизията?И ако сравняваме изобщо радиото и телевизията като големина на аудиторията,кое от двете има по-голяма такава,респективно,кое се нуждае от по-голямо популяризиране,за да просперира?
Аватар
Nasko_Bs
100+
100+

Мнениеот Nasko_Bs » 31 Юли 2009, 14:06

boyfriend написа:Правилно,радио се прави за де се популяризира телевизия.Съгласен съм.А относно темата- pro fm май имат честота в Бургас,така че Браво може да отане само там.Pro fm е доста зле междудругото,казвам го като професионален музикант-всички тези чужди радиостанции са абсолютно еднакви и бих казал-popcorn radio, забравяш какво точно си слушал,да не говорим за водещите,които не казват нищо или го казват зле.Относно Браво има какво да се желае още малко, но като цяло бих казал ,че е алтернатива а и там чувам неща,които говорят за сериозни интереси в музиката ,а не като повечето радиостанции които май са се наговорили кои еднакви песни да пускат!Елза Парини мен лично не ме дразни, даже искренно успява да ме разсмее :Happy

И каде е видя тая честота за Бургас :Blink
boyfriend
Нов
Нов

Мнениеот boyfriend » 31 Юли 2009, 14:26

PROFM написа:Радио Про Фм е Най якото радио БУРГАС 103.9 :D
Аватар
Nasko_Bs
100+
100+

Мнениеот Nasko_Bs » 31 Юли 2009, 14:44

boyfriend написа:
PROFM написа:Радио Про Фм е Най якото радио БУРГАС 103.9 :D

Мечтай си
Аватар
Durli
100+
100+

Мнениеот Durli » 31 Юли 2009, 14:52

На мен това радио не ми харесва, не само е пълен отврат, ами си е направо една музикална мамалига. Не случайно никой не го слуша. CME в България показаха, че както не могат да правят ТВ, така не могат и радио. Това ми прилича на една пералня за пари и нищо повече! :ro:
Аватар
Reni_Koleva
Нов
Нов

Мнениеот Reni_Koleva » 31 Юли 2009, 21:56

Durli написа:На мен това радио не ми харесва, не само е пълен отврат, ами си е направо една музикална мамалига. Не случайно никой не го слуша. CME в България показаха, че както не могат да правят ТВ, така не могат и радио. Това ми прилича на една пералня за пари и нищо повече! :ro:

Шшшшш, Durli, недей да се се изказваш негативно за румънските ПРОфесионалисти, че гаджето на една от брутално изгонените от Фреш и след това приютени под топлото крило на ВК водещи ще те нахока! После пак целия форум ще трябва да му слуша лекциите за това как се работи в Румъния и как в България. С кои очи ни обяснява как се прави радио, като самият той, въпреки радионика който има, доказа че НЕ знае как се прави радио или поне не успешно :Horray !!!

Иначе по темата... Има няколко попадения, но до момента никой не си е заслужил наградата от нас :Hmmm
Аватар
partyfm
100+
100+

Мнениеот partyfm » 31 Юли 2009, 22:17

А кога ще раберем кой са градовете и честотите,и ако може кажете Варна сред тях ли е.
Аватар
RADIO
500+
500+

СКУКА

Мнениеот RADIO » 31 Юли 2009, 22:19

На мене ми писна от тея слуховати теми.. Ако ще си играем на врачки - това не е форума.
Ако има някой информация да я съобщи, ако няма - да си мълчи.

В тази връзка мисля да пусна теми от сорта на:
"Хоризонт с още 17 честоти"
Който познае в кои 17 града ще стартира Хоризонт ще получи награда от нас :Clap Давам и жокер - единият е Перник, другите?!? :Horray

или

"Alpha радио с още 7 честоти"
Който познае в кои 7 града ще стартира Alpha радио ще получи награда от нас :Clap Давам и жокер - единият е Бургас, другите?!? :Horray
Последна промяна 1 на RADIO, променена общо 31 пъти
Аватар
Reni_Koleva
Нов
Нов

Re: СКУКА

Мнениеот Reni_Koleva » 31 Юли 2009, 22:26

RADIO написа:На мене ми писна от тея слуховати теми.. Ако ще си играем на врачки - това не е форума.

Който познае в кои 17 града ще стартира PRO FM ще получи награда от нас :Clap Давам и жокер - единият е Перник, другите?!? :Horray

или

Който познае в кои 7 града ще стартира Alpha радио ще получи награда от нас :Clap Давам и жокер - единият е Бургас, другите?!? :Horray

Ти какъв го раздаваш и кой беше, че не се сещам?!? Форумът е обществен и ако искам ще пусна тема за радио Златарица ФМ и не си ти човекът, който ще ми прави разбор на темите!

По темата... да ще има Варна! Общо взето CHR веригите в България ще останат ПРО и Фреш, откакто Сити го съсипаха и вече сигурно и Камен не го слуша ;D
Последна промяна 1 на Reni_Koleva, променена общо 31 пъти
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 31 Юли 2009, 22:30

Reni_Koleva написа:
RADIO написа:На мене ми писна от тея слуховати теми.. Ако ще си играем на врачки - това не е форума.

Който познае в кои 17 града ще стартира PRO FM ще получи награда от нас :Clap Давам и жокер - единият е Перник, другите?!? :Horray

или

Ти какъв го раздаваш и кой беше, че не се сещам?!? Форумът е обществен и ако искам ще пусна тема за радио Златарица ФМ и не си ти човекът, който ще ми прави раззбор на темите!

По темата... да ще има Варна! Общо взето CHR веригите в България ще останат ПРО и Фреш, откакто Сити го съсипаха и вече сигурно и Камен не го слуша ;D

То и аз не се сещам нито коя си, нито за кво се бориш, ама ако ще си пишем простотии и догатки - писах по-горе подходящи теми.. Явно ще има доста последователи!
Та не разбрах кой и от къде разбра, че PRO FM ще имат честота във Варна...
Кво ли се занимава наистина..
На всички по тая тема е явно, че "ЗВЕЗДИТЕ ВИ ГО ГОВОРЯТ" :Clap
Аватар
Reni_Koleva
Нов
Нов

Мнениеот Reni_Koleva » 31 Юли 2009, 22:34

RADIO написа:То и аз не се сещам нито коя си, нито за кво се бориш, ама ако ще си пишем простотии и догатки - писах по-горе подходящи теми.. Явно ще има доста последователи!

Когато всичко е факт, върнете се на първото ми мнение и тогава ще си говорим :Happy Про ФМ ще стане най-доброто CHR радио в България... Само дано разкарат "хубавата" Елена или поне да махнат снимките от сайта, че плаши аудиторията :'( :Blink :Devil
Аватар
RADIO
500+
500+

Мнениеот RADIO » 31 Юли 2009, 22:40

Reni_Koleva написа:
RADIO написа:То и аз не се сещам нито коя си, нито за кво се бориш, ама ако ще си пишем простотии и догатки - писах по-горе подходящи теми.. Явно ще има доста последователи!

Когато всичко е факт, върнете се на първото ми мнение и тогава ще си говорим :Happy

Reni_Koleva написа:Давам и жокер - единият е Перник, другите?!? :Horray

Е то това е факт от край време (http://www.predavatel.com/bg/2/pernik.htm) Когато има ясно за останалите градове мисля, че в СЕМ ще са по-наясно.. Всичко е догадки и PR, който явно се цели с тази тема!
Аватар
chebaev
500+
500+

Мнениеот chebaev » 01 Авг 2009, 00:16

В крайна сметка PRO FM не блести с кой знай кво и ако наистина във Варне плъзне ще е доста тъпо. Тук би имало успех ако Радио The Voice тръгне ефирно.
Аватар
INTRICACY
Нов
Нов

Мнениеот INTRICACY » 01 Авг 2009, 10:41

То не само, че не блести, а си е направо пълен провал! :Blink След два месеца ефир равносметката е:
- Мудно звучене с много стари песни, което си е направо HOT AC. За CHR е трудно да става дума изобщо. :-\ След "Don't Let Me Be the Last to Know" на Бритни (върхово постижение в кариерата и :tooth ) и "Sex Bomb" на Том Джоунс :o , мисля да мина на "Хоризонт"!
- Нещо като реклама (едничка и единствена, и то от няколко дни) на Софийския Зоопарк. :D
Резултатът от проточилия им се кастинг също е кръгла НУЛА. Явно на грешната ни земя няма толкова префинени "лайфстайл" персони, които да импонират на блестящия екип на радиото! :lol: След ужасните им резулати в София, най-добре е да не се излагат и в други градове. :Ne
BG... Land of Confusion :-[
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 01 Авг 2009, 12:03

Това радио няма бъдеще това си е пералня както и телевизията така и радиото ......СМЕ и нямат желание да наливат повече пари за БГ
Аватар
biggeorge
500+
500+

Мнениеот biggeorge » 01 Авг 2009, 18:59

yoready написа:Тая Елена ли е, ква е, е супер грозофил, другите две водещи са някакви дебелани, а мъжката част е от някакви посредствени мърди!

Reni_Koleva написа:Само дано разкарат "хубавата" Елена или поне да махнат снимките от сайта, че плаши аудиторията :'( :Blink :Devil

Вярно е,че това е публичен форум със свободен достъп,но не прекалявайте с личните нападки срещу хора,работещи в медии! >:(
Коментирайте си колкото искате радиата и телевизиите,но не обиждайте! >:(
Преди да започнете да оценяте този или онзи първо погледнете себе си в огледалото и се замислете,ако някой каже или напише същите неща за вас дали ще ви бъде приятно от това! :Baby
А дали Елена(или някой друг) от радио PRO FM е хубава или грозна не е темата на разговора и оценката за външния й вид зависи изцяло от личните препочитания на коментиращия. :Noex
А по темата! :Hmmm
Да изчакаме малко време и ще видим дали радио PRO FM ще има още честоти! ???
yoready
Нов
Нов

Мнениеот yoready » 01 Авг 2009, 19:30

Moderation: Расистки и ксенофобски изказвания те се допускат!

Назад към