Антени, усилватели, кабели, и др. за далечен прием.

Техника и технология
ShukiBG
500+
500+

Re: Антени, усилватели, кабели, и др. за далечен прием.

Мнениеот ShukiBG » 21 Юли 2019, 08:25

Благодаря за информацията ! Само с приемник няма да стане (нямам намерение да влача с мен тв 42 инча или 50 инча тв :D ). Това тв от Германия, което ми показа е супер. Софтуерът е същият като на този, който гледам, а и има H.265. Само не разбрах къде е цената на телевизора и къде има бутон за до го добавя за купуване (с езика ще се оправя, знам немски). Иначе аз преди няколко дена на лично ти изпратих да ми дадеш мнение за едно ТВ. Цитирам:

,,Здравей ! Тв-то, което е за америка днес го върнах (очаквам до 1-2 дена парите ми да са в картата). Днес видях това:

https://h5.aliexpress.com/item/32869526 ... 2869526949

С това ще мога, ли да гледам турците на аналога ? Става, ли за Европа (европейски стандарт, ли е) ? Реших, когато турците станат на DVB-T2, да си взема отделен тунер с H.265 (тв-то има HDMI-in). За съседите около нас ще ми свърши, ли работа (директно отговори с да/не) ? Контакт имам вкъщи (този в комплекта ми заприлича на друг). Поздрави ! "

Разликата е само, че този от Алито няма H.265. Относно доставката, XHDATA-D808 от китай със стандартната доставка на Алито, пристигна за 2-3 седмици в Разград...

Тези немците дали изобщо ще ми изпратят до БГ тв-то ? И то по-точно Разград, не е София, не е Варна, струва ми се, че няма да искат...
ShukiBG
500+
500+

Re: Антени, усилватели, кабели, и др. за далечен прием.

Мнениеот ShukiBG » 21 Юли 2019, 16:26

@popovp Гледам да става по-бързо, че докато чакам да пристигне ще замине добрият сезон за DX-ing..

Назад към