Радио ФМ+ Общи дискусии

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
ema dj
Нов
Нов

Re: Радио ФМ+ с нова плейлиста

Мнениеот ema dj » 09 Сеп 2010, 12:08

Meloman № 1 написа:
ema dj написа:...ма що не пишеш с името си, а с ника радиоман, ми е много чудно?!? всички знаем кой стои зад този псевдоним...

Ema dj, ти може и да знаеш, но аз не се интерсувам от това. Човекът си е измислил псевдоним, регистрирал се е във форума и не е задължително да си пише истинското име. А относно радиопредаванията, в които се говори за секс - може би тази тема трябва да се обсъжда малко по-рано или много по-късно. За радиослушателите от 18 години нагоре няма проблем, но за дете на 11-12 години определено не подхождат такъв вид разговори сутрин. Само че, BestRadio, за да се обаждат повече слушатели на определената медия, те пускат предаванията, които засягат този въпрос, до 10.00 най-късно.

То че всички знаят е ясно!
Друго не е - къде изчезна radioman-a aka Ники Стоянов?! Някой да знае?!
Махнат е от сайта на Фреш, няма го и в другите им сайтове?
Дайте повече инфо за този безбрежен радиоспециалист сравним единствено с Класика...
Аватар
LZ2GPB
1000+
1000+

Мнениеот LZ2GPB » 09 Сеп 2010, 13:41

Meloman № 1 написа:
ogibo написа:...Те на тази възраст са научели доста неща от улицата вече.

За жалост си прав, ogibo. Момчетата са се научили да псуват, да мятат камъни по колите, а обарването на момичета е нова мода сред някои от 14-15 годишните (можеш да се досетиш защо)...

Повече почват на 11-12 години, не се заблуждавай. :)
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 12 Сеп 2010, 15:02

Ники Стоянов го няма в ЕММИС от 13 август насам. Замести го друг. Да видим дали разузанването Ви работи и сте разбрали кой е той?
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 12 Сеп 2010, 17:33

radiomanbg написа:Ники Стоянов го няма в ЕММИС от 13 август насам. Замести го друг. Да видим дали разузанването Ви работи и сте разбрали кой е той?

Интересно, защо след като музикалният редактор на дадена радиостанция се променя, това не става публично достояние чрез сайта на радиото, да речем?
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 13 Сеп 2010, 13:12

Ами вероятно защото ги е срам, то в случая си е за срам, мани...

Иначе, Ники Ст. (или РадиоманБГ ;)), аз веднага проучих и знам защо са те изхвърлили (само подсказвам, че има общо с тази тема и още с чашката...:Р).Само не знам къде си ес насочил сега, в каква сфера? Сити?! :Beee
Митко ще свърши работа там на компютъра ти. Фреш пак става за слушане, за ФМ не знам, и то звучи като Фреш, ама отпреди години.
Иначе Класикът се оказа и Пророк!!! С негово позволение ще му викам Пророка вече... :Baby
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 13 Сеп 2010, 15:28

@ema dj.

Аз промени във Фреш не чувам. Пък и какво толкова може да се променя на един CHR? Следиш едни класации там, съобразяваш с тях, формираш плейлист и толкоз.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 14 Сеп 2010, 13:47

UGLY_BOY написа:@ema dj.

Аз промени във Фреш не чувам. Пък и какво толкова може да се променя на един CHR? Следиш едни класации там, съобразяваш с тях, формираш плейлист и толкоз.

Е, то Фреш е зациклило от има няма две години, откак Стоянович намърда фини телеса там...
Сега Митака ще го оправи, няма спор. Давай, Мите - като в доброто старо време по 5 нови на седмица, ех какъв кеф...

Иначи Ъгли - не си прав, мило! този формат най-трудно се прави. Само мозък треба... Не сланинка! :Happy
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 14 Сеп 2010, 16:30

ФМ+ от Пловдив от известно време го чувам по-добре от преди , и като цяло радиото ми харесва ;)
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 14 Сеп 2010, 20:35

ema dj написа:Иначи Ъгли - не си прав, мило! този формат най-трудно се прави. Само мозък треба... Не сланинка! :Happy

Е, да де, нали трябва да правиш и тестове, на които да установяваш какво им се слуша на хората, само дето в 90% от случаите излиза, че в България на хората им се слушат бози и следователно трябва да орежеш голям процент от световните хитове, които пробиват в редица други държави, за да оставиш някакъв тъп лист, състоящ се от предимно бозави песни, допадащи на масата.
Аватар
gadchet0-
100+
100+

Мнениеот gadchet0- » 15 Сеп 2010, 01:56

Ама каква злоба само,тц тц :down Какво значение има кой ще "оправя" Фреш и ФМ+ ? Мона Лиза пак си е в радиоточката,нали?
ema dj написа:ех какъв кеф...

:D
Аз не чувам голяма разлика в плейлиста на Фреш от преди месец-два,по ФМ+ се забелязва обаче :)
Аватар
prassyo
500+
500+

Мнениеот prassyo » 15 Сеп 2010, 15:32

ema dj написа:Само мозък треба... Не сланинка! :Happy

Права си Ема, те за това биха шута и на Мона Лиза, която скоро май ще пише пак в сп. "Жената днес" ;)
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 16 Сеп 2010, 10:49

ema dj написа:Ами вероятно защото ги е срам, то в случая си е за срам, мани...

Иначе, Ники Ст. (или РадиоманБГ ;)), аз веднага проучих и знам защо са те изхвърлили (само подсказвам, че има общо с тази тема и още с чашката...:Р).Само не знам къде си ес насочил сега, в каква сфера? Сити?! :Beee
Митко ще свърши работа там на компютъра ти. Фреш пак става за слушане, за ФМ не знам, и то звучи като Фреш, ама отпреди години.
Иначе Класикът се оказа и Пророк!!! С негово позволение ще му викам Пророка вече... :Baby

Уважаема Ема Диджей, за пореден път се дъниш със скалъпени измислици по мой адрес.
Крайно време е да спреш да клепаш хората които не познаваш, само защото така ти оттърва да пишеш и само защото имаш зъб на лицето Ники Стоянов, което не познавам.
Престани да си фантазираш неща, които не са верни. Ще помоля администратора да вземе мерки ако продължиш в същия дух. Живея си в Казанлък и съм обикновен радиослушател.
ema dj
Нов
Нов

Мнениеот ema dj » 16 Сеп 2010, 11:05

radiomanbg написа:

Уважаема Ема Диджей, за пореден път се дъниш със скалъпени измислици по мой адрес.
Крайно време е да спреш да клепаш хората които не познаваш, само защото така ти оттърва да пишеш и само защото имаш зъб на лицето Ники Стоянов, което не познавам.
Престани да си фантазираш неща, които не са верни. Ще помоля администратора да вземе мерки ако продължиш в същия дух. Живея си в Казанлък и съм обикновен радиослушател.

Сори, мило! Спирам! Вече няма значеине...
Но ако администратора се намесва винаги когато някой изказва собственото си мнение то това не се ли нарича цензура? Я разгледай мненията на младежа, който се подписва като Дърли и виж после някой дали взима мерки.
А "зъб на лицето Стоянов" нямам и никога не съм имала. Само че съм имала неблагоразумието да поработя с него и знам какво представлява. То едва ли има някой, койтно да не знае де....

Освен това се интересувам единствено накъде е полазил този път, че да се опитам да не ни се пресичат пътищата! :Drunk
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 16 Сеп 2010, 14:24

ema dj написа:
radiomanbg написа:

Сори, мило! Спирам! Вече няма значеине...
Но ако администратора се намесва винаги когато някой изказва собственото си мнение то това не се ли нарича цензура? Я разгледай мненията на младежа, който се подписва като Дърли и виж после някой дали взима мерки.
А "зъб на лицето Стоянов" нямам и никога не съм имала. Само че съм имала неблагоразумието да поработя с него и знам какво представлява. То едва ли има някой, койтно да не знае де....

Освен това се интересувам единствено накъде е полазил този път, че да се опитам да не ни се пресичат пътищата! :Drunk

Трябваше ли хората да ти кажат да спреш, Ема? Ти нямаш ли мярка!? Това е форум за медии, тук не е мястото да отправяш обвинения на хора, които не познаваш! >:(
Аватар
>>> FM STEREO <<<
1000+
1000+

Мнениеот >>> FM STEREO <<< » 21 Сеп 2010, 09:35

От три дни не излъчва ФМ+ Сливен.Май ще направят номера на Стар FM...
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 21 Сеп 2010, 11:44

>>> FM STEREO <<< написа:От три дни не излъчва ФМ+ Сливен.Май ще направят номера на Стар FM...

Охоо. И 94.2 ще стига чак до Пещера... Ясно.

P.S. Нали radiomanbg упомена, че техниците на Emmis Communications обикалят страната и пренастройват предавателите им.
Аватар
ogibo
1000+
1000+

Мнениеот ogibo » 21 Сеп 2010, 13:09

Те пък да нямат сто предавателя че още не са минали през Свиленград!?!
Аватар
dj_krasi_kn
100+
100+

Мнениеот dj_krasi_kn » 21 Сеп 2010, 15:14

Над Кюстендил се лови FM+(с RDS) Самоков, а преди това илизаше македонска програма.
Аватар
BigBrother
1000+
1000+

Мнениеот BigBrother » 21 Сеп 2010, 16:14

Определено ФМ+ от Самоков си е с достаа силен сигнал...
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 22 Сеп 2010, 10:02

>>> FM STEREO <<< написа:От три дни не излъчва ФМ+ Сливен.Май ще направят номера на Стар FM...

За какъв номер със Стар ФМ+ говориш?

Назад към