Куда делся ПРОМИНЬ?

International DXing - English language forum

Модератори: DX-er, Георги

radioliner
Нов
Нов
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Апр 2008, 17:12

Куда делся ПРОМИНЬ?

Мнениеот radioliner » 05 Апр 2008, 17:21

Пропало вещание радио ПРОМИНЬ (2й канал украинского радио) на частоте 549кГц из Броваров (Киевская область), Луча (Николаевская область), Зарванцев (Винницкая область) и Красного (Львовская область)

Как сообщает вэб-портал Бориса Скуративского:
Національна радіокомпанія України знову скоротила обсяги мовлення в СХ-діапазоні на багатьох частотах, що були задіяні з 1-го січня поточного року. Від сьогоднішнього дня замовкли СХ-передавачі синхромережі каналу УР-2 ("Радіо Промінь"), що працювали на частоті 549кГц з Броварів (Київська область), Луча (Миколаївська область), Зарванців (Вінницька область) та Красного (Львівська область). Також замовкли окремі передавачі, що транслювали програми каналу УР-3 ("Радіо Культура"): у Таранівці (Харківська область) на частоті 837кГц, у Докучаївську (Донецька область) на частоті 1242кГц. У Чернівцях мовлення каналу УР-3 на частоті 657кГц відбуватиметься у скороченому обсязі - з 20.00 до 0.30. СХ-передавачі каналу УР-1, а також передавач каналу УР-3 на частоті 1242кГц, встановлений в Октябрському (АР Крим), продовжують працювати згідно розкладу, встановленого 1-го січня 2008-го року


По сообщению http://1tv.com.ua/:
Голові Національної ради України
з питань телебачення і радіомовлення
Шевченку В.Ф.
01601, м. Київ-34, вул. Прорізна, 2

Президенту Національної радіокомпанії України
Набруско В.І.
01001, м. Київ, Хрещатик, 26


Шановний Віталію Федоровичу!
Шановний Вікторе Івановичу!

Шановні організатори та керівники державного телерадіомовлення України, щиро дякуємо вам за гарну шутку , яку ви 1-го квітня надали великій кількості населення України – радіослухачам другої національної радіопрограми – "Промінь".
Безпідставно, без відповідних попереджень радіослухачів, вами вимкнутий з міжнародного ефіру потужний середньохвильовий радіопередавач, який ще вчора працював на частоті 549 кГц з м. Вінниці. Потужності цього високоякісного радіопередавача було достатньо для проведення впевненого радіоприйому у Львівській, Київський, Рівненський, Полтавський, Миколаївський та інших областях України, Молдові, а у вечірній та ранішній час на території Білорусі, Польщі, Угорщини та Росії.
Особливо радіоприйом цього радіопередавача популярен у радіослухачів сільської місцевості, де радіоприйом малопотужних міських УКХ радіопередавачів неможливий.
Для його радіоприйому люди спеціально придбали нові сучасні радіоприймачі середньохвильового діапазону.
Враховуючи значну зону впевненого радіоприйому, можна зробити висновок, що понад 20,0 млн. людей – громадян України мають можливість приймати та прослуховувати другу національну радіопрограму – "Промінь".
Таким чином вимкнення з радіомережі потужного середньохвильового радіопередавача на частоті 549 кГц з м. Вінниці, який транслює радіопрограму "Промінь" можливо розцінювати, як порушення Прав Людини.
Надіємося, що це є першоквітнева шутка і другого квітня цей радіопередавач буде працювати в ефірі на повну потужність у відповідності з розкладом мовлення.

Дякуємо за шутку,
з повагою,
громадяни України.


01 квітня 2008 року.

Назад към

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 2 и 0 госта