Емисия с атмосферното налягане

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
x0x0x0
Нов
Нов

Емисия с атмосферното налягане

Мнениеот x0x0x0 » 17 Май 2021, 14:30

Издирвам запис на БНР емисия включваща нивата на атмосферното налягаге (колкото по стар запис толкова по-добре).

Ще съм безкрайно благдоарен, ако някой може да ми помогне.

Забравих да добавя, че по мой бегъл спомен става въпрос за изброяване на на различни градове(?) в Европа(?? наистина не си спомням) и съответното атмосферно налягане...не просто обобщаване на атмосферното налягане в БГ.
viliqnkopetkov
Нов
Нов

Re: Емисия с атмосферното налягане

Мнениеот viliqnkopetkov » 17 Май 2021, 23:14

x0x0x0 написа:Издирвам запис на БНР емисия включваща нивата на атмосферното налягаге (колкото по стар запис толкова по-добре).

Ще съм безкрайно благдоарен, ако някой може да ми помогне.

Забравих да добавя, че по мой бегъл спомен става въпрос за изброяване на на различни градове(?) в Европа(?? наистина не си спомням) и съответното атмосферно налягане...не просто обобщаване на атмосферното налягане в БГ.

Преди години по БНР в една емисия съм чул времето в Европа, мисля че дори и температурите в градовете на континента ги съобщиха. Сега по БНР няма информация за времето в Европа, а синоптикът от НИМХ казва атмосферното налягане само за София, също и температурата и относителната влажност на въздуха, когато се включва в обзорните емисии новини.
zlosten
100+
100+

Мнениеот zlosten » 18 Май 2021, 08:00

Ами младите от НИМХ мързелуват, вместо да кажат още 4 изречения в новините в 15 часа.
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Мнениеот ShukiBG » 18 Май 2021, 09:24

zlosten написа:Ами младите от НИМХ мързелуват.

Те, ако младите от НИМХ мързелуват, какво да кажем за по-възрастните новинари на БНР Шумен. БНР Варна, обслужващо 2-3 области представя по-пълни емисии новини, продължаващи най-малко 5мин, а БНР Шумен са решили да го карат на доизживяване с новини по 3-4мин (най-много), обслужвайки повече области >:(
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !

Назад към