Радиостанциите в СОФИЯ

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
solidat
Нов
Нов

Радиостанциите в СОФИЯ

Мнениеот solidat » 03 Ное 2007, 22:35

Скоро бях в София по служба слушах местните радия и се озадачих има ли хляб в ефира за толкова много радиостанции ами те половината не струват как се издьржат и печелят си ми остава загадка като слушах някои имаха доста големи екипи при нас в Бургас не е така МНОГО ли е печеливш този бизнес
Аватар
Durli
100+
100+

Re: Радиостанциите в СОФИЯ

Мнениеот Durli » 03 Ное 2007, 23:18

Естествено, че при нас не е като при вас. Не можеш да сравняваш София с Бургас. Големите фирми, управлението на страната са тук, а и целият живот се случва в София:Clap
Иначе, едни станции перат пари, други мизерстват, трети наистина печелят :D
Радиото е едно- Витоша е то!!!
Аватар
747
500+
500+

Мнениеот 747 » 04 Ное 2007, 13:38

ей, много си права, ше знаеш - само в София има живот, другаде никъде не е живот, да ти кажа! тука е, братче, центъра на науката, културата, просветата, моретата, океаните, лунните кратери и пирамидите на Марс! Абсолютно съм съгласен с тебе! К`ъв е тоя Бургас, к`ви са тия 5 лева?! ама, изобщо, как смеят бургазлии да се обаждат - умът ми не го побира!!!
Аватар
bojko84
100+
100+

Мнениеот bojko84 » 04 Ное 2007, 18:56

София си е София колкото и да не им се нрави на повечето...Тук е всичко...Обичам София. :Lovers
Аватар
just listen
100+
100+

Мнениеот just listen » 04 Ное 2007, 21:53

никво море за софиянците изказали се по горе  :lol: ей тва е, за наказание другото лято ще си стоите в Софията  :Tease
Изображение
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 04 Ное 2007, 22:11

Durli написа:Естествено, че при нас не е като при вас. Не можеш да сравняваш София с Бургас. Големите фирми, управлението на страната са тук, а и целият живот се случва в София:Clap

Град-мечта това е... Не знам защо обаче в почивните дни и отпуските всеки отива из провинцията?? Защо и при най-малкия си проблем занимават "дивия прованс"...
София мога да Ви кажа, че превъзхожда само по броя на въздухарите и комплексари като въпросната...

изобщо за какво им коментираме станциите... като от тях става само Алфа - и то не е софийска!!! :)
Ако зависеше от мен в ефира на обласните градове щяха да звучат поне 75% местни радиостанции!
Аватар
Ivan asen
100+
100+

Мнениеот Ivan asen » 05 Ное 2007, 08:17

just listen написа:никво море за софиянците изказали се по горе  :lol: ей тва е, за наказание другото лято ще си стоите в Софията  :Tease

Включете ме и мен в тази група. Още повече, че от 6 години не съм ходил на море в БГ. Вече много софиянци знаем- ако искаш хубаво море, приятна атмосфера (без мутрподобия, чалга и селяния)  перфектно обслужване и въобще приятна вканция- мястото не е България. Нашите плажове са за черноработництите, включително и тези на запада :D
rumen5valchev
100+
100+

Мнениеот rumen5valchev » 05 Ное 2007, 13:56

Хайде, да не подхващаме вечната тема за София и т.н. провинция, щото столицата се е претъпкала със селяци, аз лично предпочитам да си остана в Пловдив
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Ное 2007, 22:29

И на мен ми е писнала тази тема, само че за разлика от теб, аз харесвам София, тъй като за мен в 21-и век трябва всички градове да представляват една мешавица от хора, в тях да няма хомогенно население и всеки да е отвсякъде. В 90 % от американските и западноевропейскит градове нещата стоят така. И в София ще е така. Просто малко се позабавяме с развитието си... Както обикновено.
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 05 Ное 2007, 22:57

Ъгли хубаво бе брадче ама нЕма мЕсто вече бре ;)
Изображение
Аватар
BestRadio
1000+
1000+

Мнениеот BestRadio » 05 Ное 2007, 23:03

borosport написа: Ъгли хубаво бе брадче ама нЕма мЕсто вече бре ;)

има... нали ще събарят "Кремиковци", а ГЕРГОФ ще застроява Елин Пелин...
Аватар
borosport
1000+
1000+

Мнениеот borosport » 05 Ное 2007, 23:07

Дано...
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 05 Ное 2007, 23:18

borosport написа: Ъгли хубаво бе брадче ама нЕма мЕсто вече бре ;)

Ах, родна моя БГ инфраструктурке!
bubic
1000+
1000+

Мнениеот bubic » 06 Ное 2007, 10:16

Колко предвидливи излезнаха комунистите-нямаш софийско жителство,не можеш да живееш(и да купуваш дом) в София,бори се за да го получиш,а "борбата" траеше с години и десетилетия.Дори родените в София,ако не живееха там,не можеха да ползват "правата на Софийските жители".Подаваха се молби-декларации за Сифийско жителство и трябваше желаещите да се мотивират защо им е нужно такова...Половин век болшевиките управляваха по принципа на "централизацията",точно затова имаха ЦК на БКП.Това беше малка ,историческа разходка,във връзка с диспута на някои от колегите.
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 07 Ное 2007, 19:21

bubic написа:    Колко предвидливи излезнаха комунистите-нямаш софийско жителство,не можеш да живееш(и да купуваш дом) в София,бори се за да го получиш,а "борбата" траеше с години и десетилетия.Дори родените в София,ако не живееха там,не можеха да ползват "правата на Софийските жители".Подаваха се молби-декларации за Сифийско жителство и трябваше желаещите да се мотивират защо им е нужно такова...Половин век болшевиките управляваха по принципа на "централизацията",точно затова имаха ЦК на БКП.Това беше малка ,историческа разходка,във връзка с диспута на някои от колегите.

Мда. И после се яви дядо Желю и каза, че е недомократично да има жителство и от 1991-а (ако не се лъжа, май тази беше годината) няма такова. Родителите ми сигурно са малко от хората, които онези години не се възползваха от даденото им жителство. Както и да е. Сега жителство няма, затова сбогом местно население, добре дошъл мегаполис с хора отвсякъде. Така трябва да бъде!
user
Нов
Нов

Мнениеот user » 07 Ное 2007, 22:44

solidat написа:Скоро бях в София по служба слушах местните радия и се озадачих има ли хляб в ефира за толкова много радиостанции ами те половината не струват как се издьржат и печелят си ми остава загадка като слушах някои имаха доста големи екипи при нас в Бургас не е така МНОГО ли е печеливш този бизнес

Mexdu drugoto, piwe se "soledad" a ne "solidat"!!!  :rtfm
Аватар
shoshko
1000+
1000+

Мнениеот shoshko » 08 Ное 2007, 00:21

То 90 % от радиата ги има и в Пловдив и Варна ;) Пък повечето хора си мислят, че като дойдат в София и няма да са СЕЛЯЦИ...Не, вашия манталитет си остава същия...е, всички мразят София пък идват тук ?! Как става този номер не знам...
Изображение
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 08 Ное 2007, 00:37

shoshko написа:То 90 % от радиата ги има и в Пловдив и Варна ;) Пък повечето хора си мислят, че като дойдат в София и няма да са СЕЛЯЦИ...Не, вашия манталитет си остава същия...е, всички мразят София пък идват тук ?! Как става този номер не знам...

Манталитетът на целия ни народ е селяшки, братче. Иначе, чалгата нямаше да вирее у нас.
Аватар
Miss_Smart
100+
100+

Мнениеот Miss_Smart » 08 Ное 2007, 10:15

UGLY_BOY написа:
shoshko написа:То 90 % от радиата ги има и в Пловдив и Варна ;) Пък повечето хора си мислят, че като дойдат в София и няма да са СЕЛЯЦИ...Не, вашия манталитет си остава същия...е, всички мразят София пък идват тук ?! Как става този номер не знам...

Манталитетът на целия ни народ е селяшки, братче. Иначе, чалгата нямаше да вирее у нас.

"Чалга" означава музика, братче.
Да си забелязал, че новите представители на т.нар."поп-фолк" творят все повече в областта на попа? Най-вероятно не. Защото е много лесно да се плюе нещо, което ни е непонятно.
Относно манталитета- всеки уважаващ себе си БЪЛГАРИН разбира от: медии, футбол, политика, бизнес, секс, и може да прави АПЦЕЛЮТНО ВСИЧКО!
Малко са онези, които коментират единствено и само когато са компетентни.
Според мен трябва да се върне софийското жителство, но в по-модерна форма.
А за всички коли от провинцията- такса от 10 лв., за да влязат в града.
Аман от селяци от Монтана и Враца по пътищата. ;)
UGLY_BOY

Мнениеот UGLY_BOY » 08 Ное 2007, 22:48

Майната му на желанието ви за хомогенно население. В кой нормален град в света има жителство? А ония курви певачките изобщо не ми дреме какво правят. На тях визията им е чалга, мозъкът им е чалга, както и органите, с които правят споменатия от теб секс, също са чалга.

Назад към