Радио The Voice - We Love Music

Радиоразпръскване в България - за радиостанциите, мрежите, честотите, предавателите, водещите, музикалните редактори, сутрешните, следобедните блокове и други ефирни емоции
Аватар
ShukiBG
1000+
1000+

Re: Радио The Voice - We Love Music

Мнениеот ShukiBG » 20 Фев 2021, 22:58

Радио и телевизия The Voice търсят нов водещ:
https://thevoice.bg/news/stani-chast-ot ... 18877.html

Mного е интересно, че тази новина се появява заедно с търсенето на водещ за радио Веселина, с което са в една медийна група. Дали пък не се очакват някакви нови предавания, например през уикенда за Веселина, а за The Voice през седмицата ? Само на мен, ли ми прави впечатление, че програмата на радио The Voice през седмицата (понеделния-четвъртък и събота) е доста пуста или направо ,,постна" :D :
https://thevoice.bg/schedule/
От понеделник до четвъртък виждам, че има само Morning Voice и TOP 10 (преди не бяха, ли повече предаванията) ? Друг въпрос е, че някои колеги/членове споделят, че наскоро са спрели специалните им новини по радиото и са започнали нормални такива. Все още не знам за водещ, който да е работи както при Веселина, така и при The Voice - затова предполагам, че това си е чисто съвпадение или най-накрая от Нова Броадкастинг Груп са решили да правят нещо по придобитите наскоро радиостанции - Веселина, Тhe Voice, Vitosha и Magic FM :Happy

Давам пример, че Радио Impuls Румъния също наскоро (мина повече от година, може би и две) беше придобито от Каnal D Romania (телевизия) и тогава беше сменена точката на излъчване за Букурещ, мощността беше повишена (покритието в пъти подобрено) и беше пуснат нов уникален предавател, представящ информация за: час, песен, изпълнител, предаване, радиоводещи - дано и нашите радиостанции да ги очаква същата съдба -> само напред да вървят :)
8) БЕЗ РАДИО НЕ МОГА 8)
FM/MW/LW/SW/AIR Receiver: XHDATA-D808
DAB/DAB+ Receiver: Panasonic RF-D10, Sony XDR-P1DBP
TV: Leadstar D10

Представител от -> Район - Североизточен !
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 21 Фев 2021, 11:23

Meloman № 1 написа:
hot_fan написа:TheVoice си има музикален редактор, чиято работа е да успява да подбира сам музиката, която би се вписала най-добре във формата ;)
Благодаря, че ме просвети какво е музикален редактор, през живота си не съм знаел никога, ексклузивно го научих от теб.
ЖОРО написа:Я си кажете колко от вас слушат Дъ Войс в колата ? Отговора е 0.
Отговорът на въпроса колко хора изобщо слушат радио в колата също клони натам.

Музикалния редактор точно в това радио няма право да избира произволна музика , а музиката която КАКА му предостави иначе радиото ще фалира на бързо
Mediamanager
Нов
Нов

Мнениеот Mediamanager » 22 Фев 2021, 19:51

И после се сърдите като ви казват "пациенти" :Yoji
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 22 Фев 2021, 20:12

Не знам коя е "кака" и май не искам да знам. Липсата на каквато и да е концепция в TheVoice e очевадна от много време. Пускат се някакви бг глупости, които само там излизат, след това се появява някакъв ретро хит от 90-те и какво ли още не. Като цяло не е много ясно това хит станция ли е или просто сянката на Витоша, където, между другото, всичко е много балансирано и изпипано. Наречете ме и мен пациент, ако бъркам. :Drunk
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+

Мнениеот ЖОРО » 22 Фев 2021, 22:13

hot_fan написа:Не знам коя е "кака" и май не искам да знам. Липсата на каквато и да е концепция в TheVoice e очевадна от много време. Пускат се някакви бг глупости, които само там излизат, след това се появява някакъв ретро хит от 90-те и какво ли още не. Като цяло не е много ясно това хит станция ли е или просто сянката на Витоша, където, между другото, всичко е много балансирано и изпипано. Наречете ме и мен пациент, ако бъркам. :Drunk

Пускат се правилните глупости !
явно не знаеш каква е схемата на The Voice ..ем сори
ivo_g
Нов
Нов

Мнениеот ivo_g » 23 Фев 2021, 12:49

Ем, обясни ни. Явно ти си наясно. :Hmmm
Аватар
hot_fan
1000+
1000+

Мнениеот hot_fan » 23 Фев 2021, 21:22

Много се кефя на постове от типа "Знам всичко, ама няма да ви кажа нищо". Или говорим с факти или нищо не казваме, защото всичко останао е чесане на клавиатури ;)
Аватар
Meloman № 1
500+
500+

Мнениеот Meloman № 1 » 15 Мар 2021, 18:32

Mediamanager написа:И после се сърдите като ви казват "пациенти" :Yoji

Ааа, не, пу-пу, дума да не става, Ваше професионално величество. Да не дава Бог на Вас, толкова просветен радиовожд, да се сърдя - абсурд... Между другото, Ваше радио превъзходителство, има някои разговори във фейсбук страници на онлайн радиа, където слушателите задават точни и подробни въпроси и получават още по-изчерпателни и компетентни отговори. Няма да Ви просветля, господин Медиа меринджер, кои са тези канали - сигурно познавате музикантите, които работят в тях, сигурно сте от тяхната гилдия, както и преобладаващ брой други Ваши колеги от националните частни радиа със завидна музикална "подготовка" 8) В The Voice имаше един водещ, който се казва Даниел - не му се получаваха шегичките, но добре водеше и имаше това, което Негово цитирано от мен по-горе Радиовеличество компетентно ще нарече на чист български flow, ще се радвам да го чуем (и видим, защото и за The Voice TV най-вероятно също ще е водещ). Уви, оказва се, че Ева не може да води навсякъде в станциите на BSS, иначе би било хубаво...
ЖОРО написа:Музикалния редактор точно в това радио няма право да избира произволна музика , а музиката която КАКА му предостави иначе радиото ще фалира на бързо
Вероятно става въпрос за къдрокоса кака, но някои в дискусията за жалост не се "досетиха"... Уф, пепел ни на устата да наречем такива всемогъщи хитове като "Довиждане" и "Изкушение" правилни глупости, даже вече се старая да не си го помислям, че господин Медиа менижер ще се скара отново...

Назад към