Polaris Media

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
elman22
100+
100+

Re: Polaris Media

Мнениеот elman22 » 25 Ное 2021, 10:37

yuliqn написа:
tekotien написа:М сега си писах с тях по фейсбука, това си си съвсем пременил се Илия пак тия . Булсатком са си ! :)
договор 18 месеца пак са си те , 39е пак са си те.

Вълкът логото си мени , тактиката не !

хехе , поне дано прекарат оптика до нас ,че само техните оферти по стават по джоба !

А НЯКОЙ ВЗЕМЕ ДА СИ ПРАВИ ИЗОЛАЦИЯ И КАБЕЛА Е ОТВЪН А НЕ ПОДЗЕМНО И ВЪТРЕШНО ЩЕ ОСТАНЕШ БЕЗ СИГНАЛ МИНИМУМ 1 ДЕН!

Затова трябва да направят приемникът да има безжично свързване,както е b box на Булсатком. ;) За телевизия поне, да се отървем от тези неща. При интернета също ще се отървем от кабелите постепенно с навлизането на 5G.
tekotien
100+
100+

Re: Polaris Media

Мнениеот tekotien » 26 Ное 2021, 14:48

Относно кабелите дали някой да си прави мазилка. и пак да ми прекъсне кабела няма проблем защото ние сме вилната зона на града и тука сме къщи. опитката идва по стълбове от вън. а за 5джи в момента съм на 5 джи от нямане на къде, там поне никой не може да ми прекъсне кабела защото е невидим :) :Clap
Призовавам Сем и КРС , да се самосезират , да засилят мощностите на Българските радио станции , както и да направят всичко за да има повече Български радио станции по черноморието и родния ефир !

Назад към