Blizoo

Телевизиите в България - за телевизионните канали, кабелните мрежи, сателитните оператори, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
hrdm80
100+
100+

Re: Blizoo

Мнениеот hrdm80 » 20 Сеп 2011, 22:47

А да си забелязал случайно колко от тия 100 и колко каза че си имал,та колко от тях са такджикистански узбекистански и какви ли не простотий.И как повечето дето ги имаш са свободни и безплатни ако си ги гледаш директно от сателит.И немски и италиански прочети и виж какво се гледа по сателита,така че събудете се иначе все ще сте надупени от тия
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 20 Сеп 2011, 22:51

hrdm80 написа:Че кой е говорил за сателитен интернет аз споменавам за лан.А да не мислиш че смешкаларката шибу ли беше че не се сещам може нещо кой знае какво освен само да прибират пари и да са посредствена фирма

Ако живея в Тутракан и изборът ми е между Blizoo и Bulsatcom - OK, ще избера интернета на една от двете компании (въпреки че и на двете нетът им е трагичен). Но в София просто забравям за Blizoo и Bulsatcom. Колкото и да се опитваш да ги оразличиш, за мен са еднакво зле (все още). Поне са тръгнали да си пооправят инфраструктурата и на места LAN кабелите на Bulsatcom не висят във въздуха, а интернетът на Blizoo вече може и да не ти идва по коаксиален кабел...
Аватар
tatarina
500+
500+

Мнениеот tatarina » 24 Сеп 2011, 21:25

Скоростта на мрежата на Булсатком е на високо ниво. Не съм в Тутракан, не че е лоши да си извън София, но Булсатком е наистина добър оператор. Бях абонат на Близуу и не бях доволен. Корестнет е по-добър от Близуу, но всеки сам взима решение чии услуги да ползва. ;D
Аватар
radiomanbg
1000+
1000+

Мнениеот radiomanbg » 24 Сеп 2011, 22:25

Не знам някой да се е похвалил от Близуу.
Аватар
dobrichkiq21
Нов
Нов

Мнениеот dobrichkiq21 » 25 Сеп 2011, 15:28

Има ли някои от Добрич който има кабелна към Blizoo и ако да може ли да напише кой канали влизат в аналоговата.Благодаря
pesh56
Нов
Нов

Мнениеот pesh56 » 26 Сеп 2011, 12:35

radiomanbg написа:Не знам някой да се е похвалил от Близуу.

Аз съм в София, в Бели брези, не мога да се оплача от Близу, засега.
Телевизията им я гледам отдавна, още като бяха Естнет, след това Кейбълтел.
Отскоро ползвам и интернета им.
Аватар
Playbob
1000+
1000+

Мнениеот Playbob » 26 Сеп 2011, 13:26

pesh56 написа:
radiomanbg написа:Не знам някой да се е похвалил от Близуу.

Аз съм в София, в Бели брези, не мога да се оплача от Близу, засега.
Телевизията им я гледам отдавна, още като бяха Естнет, след това Кейбълтел.
Отскоро ползвам и интернета им.

Честно казано и аз абсолютно никога не съм имал проблем с услугите им. Ползвам аналогова ТВ от ранните години на Евроком още. От няколко години съм с цифрова ТВ, а от тази и интернет. Нито една от трите услуги не ми е правила проблем никога, качеството е това, което е уговорено, а проблем със сметките също никога не съм имал.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо - получаваш нови въпроси;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

:bg:
Аватар
tatarina
500+
500+

Мнениеот tatarina » 26 Сеп 2011, 14:44

Много хубаво, но аз не бях доволен. Инак минах от София кабел, Евроком до Близуу. :D Дано са повишили качеството. 8)
Аватар
plevel
100+
100+

Мнениеот plevel » 26 Сеп 2011, 15:58

hrdm80 написа:А да си забелязал случайно колко от тия 100 и колко каза че си имал,та колко от тях са такджикистански узбекистански и какви ли не простотий.И как повечето дето ги имаш са свободни и безплатни ако си ги гледаш директно от сателит.И немски и италиански прочети и виж какво се гледа по сателита,така че събудете се иначе все ще сте надупени от тия

Прав си пълнеж има но всичките програми са събрани на едно място, а такджикистански узбекистански тв няма в пакета на Близоо. На 3 места ползавм тяхните услуги и на 3 съм доволен. Това за което ми трябва го получавам. А сателит повярвай ми ползвам от доста време.
Аватар
UGLY_BOY
1000+
1000+

Мнениеот UGLY_BOY » 26 Сеп 2011, 18:41

Хубаво е, че си увеличиха скоростите така, че наистина да конкурират другите интернет доставчици.
Аватар
Indifference
Нов
Нов

Мнениеот Indifference » 03 Юли 2012, 21:45

В момента по Discovery Channel тече непрекъснат скрол, който гласи: Blizoo изключи излъчването на TLC, Animal Planet, Discovery World, Discovery Science, ID:Investigation Discovery. По този начин бе нарушен договорът с Discovery Networks. Това се случва, въпреки че Discovery не е променяла условията по договора. :Blink
Изобщо не съм изненадан от поредното ла*но, изсрано от този помиярски "оператор", но това вече е върхът! Да им е честито на всички подлъгани абонати! Иначе да продължават да обикалят от врата на врата и да се молят някой да им се върже на простотиите! През уикенда дори се бяха пуснали из Борисовата градина да просят внимание в опит да подлъжат още някого. :-[ Покъртително!!! :D
So Far, So Bad! :-\
Аватар
ssww
Нов
Нов

Мнениеот ssww » 04 Юли 2012, 22:46

Честито :Bounce Сега е на ред да изключат Евроспорт , а следващият месец Диема :D Това са го правили вече така че сменяите оператора и по-далече от близууу
Аватар
thebest
100+
100+

Мнениеот thebest » 05 Юли 2012, 00:41

ssww написа:Честито :Bounce Сега е на ред да изключат Евроспорт , а следващият месец Диема :D Това са го правили вече така че сменяите оператора и по-далече от близууу

Хммм, намирисва ми на 2 неща - или окрупняване, демек някоя банка (коя ли?) да сложи ръка и на умиращите кабеларки, или на фалит (без коментар умишлен или не...). Така или иначе, има нещо гнило... в България?
btw, пазете се от "колекторските" им партньори... въпреки, че не са непобедими:)))
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 06 Юли 2012, 15:53

ssww написа:Честито :Bounce Сега е на ред да изключат Евроспорт , а следващият месец Диема :D Това са го правили вече така че сменяите оператора и по-далече от близууу

Интересно, как само Евроком, а сега Близу от години имат проблеми с въпросните телевизии. Всички други оператори си ги излъчват без проблем и без да се налага увеличаване на таксата.
Изображение
Аватар
vt1bg
100+
100+

Мнениеот vt1bg » 06 Юли 2012, 18:09

Според Близу:
Уважаеми клиенти,
Бих искал да се обърна към Вас относно ограничаването на разпостранението на каналите на Discovery. blizoo предоставя 150 телевизионни програми и най-високите интернет скорости от 150 Mbps, в различни ценови пакети, които да удовлетворят нуждите на всеки един от Вас. Основен наш принцип е да предлагаме най-качествените и гледани канали на достъпна цена. Изключително неизгодните финансови условия наложени от Discovery третират blizoo неравностойно спрямо другите оператори на пазара и биха довели до увеличение на цените към Вас. Ние избрахме да останем верни на принципите си и твърдо отказваме да увеличим цените на пакети ни в тези трудни времена.

Очаквамe Discovery да оценят нуждата от равнопоставеност към всички оператори и цени съобразени с българския пазар, което ще позволи връщането на каналите без увеличение на крайните цени. В противен случай, предпочитаме да инвестираме милионите левове, които искат Discovery в нови и по-привлекателни канали, повече HD програми, нови услуги като Запис и Пауза и още по-бърз и качествен интернет. През последните месеци сме добавили много желани от Вас програми (Премиершип в HD, 14 HD канала включени впакети, ring.bg, btv Lady, СКАТ, повече от 30 чуждестранни програми) и занапред ще продължим да разширяваме програмната схема за да може вие да избирате, какво да гледате.

Бих искал да ви благодаря за разбирането в този труден момент, за вашата подкрепа и лоялност. Споделете мнението си във форумите на blizoo. Ще се опитаме да отговорим на всеки един от Вас.

С уважение,
Васил Щонов
Директор Стратегии и Маркетинг

И според Discovery:
На вниманието на абонатите на Blizoo:
Blizoo взе решение да прекрати излъчването на Discovery Channel, Animal Planet, TLC, Discovery Science, Discovery World и ID: Investigation Discovery и наруши настоящия си договор с Discovery Networks, въпреки че ние не сме правили никакви промени по споразумението и не сме изисквали по-високи такси. Discovery призовава Blizoo да спази договора. Ако искате да продължите да гледате тези канали, действайте сега! Свържете се с Blizoo и ги помолете да запазят семейството от канали на Discovery във Вашия телевизионен пакет!
Изображение
Аватар
nikitrz
100+
100+

Мнениеот nikitrz » 06 Юли 2012, 23:21

хахах blizoo са пълни нещасници!Толкова са смешни - даже не са си направили труда да измислят друго оправдание!!!Преди 1-2 години, когато абонатите им(включително и аз) мрънкаха, че само от blizoo не пускат прословутия канал bTV Cinema излязоха със същото обяснение - че едва ли не само на тях им искат пари за канала и че ако го добавят ще трябва да вдигнат таксите.Не ги ли е срам не зная >:( ?!Аз търпеливо изчаках да ми изтече договора и сега съм абонат на Нет1!Интересно ми е как от Нет1 успяват да плащат за всички канали, които blizoo не излъчва, при положение че таксата за кабелна телевизия на Нет1 е 15.90 лв. на месец, а таксата на blizoo е 24.90 лв.???!!Ама горките направо да ги ожали човек - прибират по 10 лева отгоре на всеки абонат и пак са бедни като църковни мишки и пак не могат да плащат за каналите, които излъчват!!!
Най-глупавото в случая е, че в цитираното по-горе приканват абонатите да пишат във форума на фирмата, а в същото време ако някой реши да си изкаже мнението в този форум, директно трият написаното и слагат бан на ip адреса, от който е писано - с мен се случи точно така!Ами съжалявам, но този форум не е само за хвалби - в него трябва да се дискутират и проблемите на blizoo!!!
Аз бях абонат още от времето на София Кабел, която след това стана Сити Кабел,Кейбъл България,Кейбъл Тел, а сега е blizoo.Докато не се обединиха с Евроком всичко беше ок - вярно пак плащахме най-високите такси, но имахме над 160 канала сред които присъстваха всички канали на Discovery,Viasat,NatGeo и прочее да не изброявам.След това махнаха тези канали, защото не било коректно след обединението бившите абонати на Евроком да имат по-малко канали от бившите абонати на КейбълТел - таксата обаче си остана същата.Отделно от това нахитряха и започнаха да заменят канали за които се плащат права, с техни бледи копия, които се излъчват свободно и могат да се хващат с обикновена сателитна чиния - за пример мога да дам сръбския канал Pink(за който те плащаха права за излъчване), който беше заменен с безплатния DMSat.Таксата разбира се пак остана непокътната.Като правят такива колаборации мисля, че поне трябва да намалят безбожно високите си такси!!!

Един съвет от мен - ако се колебаете, дали да станете абонат на blizoo, просто си го избийте от главата!Ако пък вече сте техен абонат ви пожелавам търпение докато ви изтече договора и след това бягайте колкото се може по-далече от тях - всеки друг оператор е по-добър като качество на услугите и на обслужването от тях, повярвайте ми!!!
Ааа и имайте на предвид, че ако договора ви изтича и им заявите, че искате да се откажете от техните услуги ще бъдете подложени на телефонен терор - ще ви предлагат всичко (уж) почти за без пари и в същото време ще плюят по всички други оператори(така се случи при мен - щом им казах, че се местя към Нет1 почнаха да ми обясняват колко лошо било качеството, че интернета им бил много зле и прочее неща, които сега като абонат на този оператор виждам че са били пълни лъжи) само и само за да ви вържат за още 18 месеца с договор - не се подлъгвайте, защото ще съжалявате!!!
извинявам се за дългия пост, но тук поне никой няма да изтрие написаното или да ме банне
kryten
Нов
Нов

Мнениеот kryten » 07 Юли 2012, 22:36

Като прочетох пасажа как удоволетворявали исканията на клиентите и пуснали, забележете RING.BG, щях да почина :o :D :D :D
След година като спрат Диема, Евроспорт и останалите не-пълнежи, ще кажат примерно, ето, пуснахме Дискавъри, удоволетворяваме изискванията ви :D :D :D
Разбира се не се мина без плача как имало преднамерена кампания с чужди интереси да ги злепоставят, бла, бла :D

Сериозно, този път ще останат без абонати, при това съвсем заслужено.
kikiface
500+
500+

Мнениеот kikiface » 08 Юли 2012, 11:04

Аз съм за Близу вече 12 година, броя ги от ерата Евротур Сат Тв, ЕСТНЕТ, Кейбълтел и сега Близу. Не знам какво да правя вече казвам на баща ми да се махаме ама все нещо ни спъва. Но не сме извадили клещите- не сме се махнали, ама ще ги изтрая докато почне цифровизацията. Вече търся алтернативи. Аз лично помолих баща ми преди време да преобурудвам ефирната си в къщи, само после да чака догодина. Скоро ще си взема и цифрово радио, защото бладорание на вашия форум знам, че радиата скоро и те ще замрат и гледам да се потготвя.
София, жк Овча Купел 2, бл. 9. Тук е високо и чист въздух.
lunar_light
100+
100+

Мнениеот lunar_light » 08 Юли 2012, 12:13

kikiface написа:Скоро ще си взема и цифрово радио, защото бладорание на вашия форум знам, че радиата скоро и те ще замрат и гледам да се потготвя.

Бъдете 100% сигурни, че аналоговите радиа в близките 10-15 години няма да замрат! :)
hrdm80
100+
100+

Мнениеот hrdm80 » 09 Юли 2012, 20:45

Естествено че аналоговите радио канали ще ги има на цифров пакет но едва ли ще спре аналога,защото заема много малък честотен ресурс.

Назад към