Радио антени

Ефирът на България и съседните страни - за радиоприемането вкъщи и в колата, със сложни антени или с радиото на телефона, феноменални далечни приеми и изненадващи пробиви над Стара планина
Отговори
SheltonCoolio
Нов
Нов

Радио антени

Мнение от SheltonCoolio »

Имам въпрос относно радио антените. Могат ли да се използват стерео антени на двулентови CB радиостанции? Опитвам се да получа по-добро монтиране на антена от магнитна основа и имам проблеми с придобиването на една от онези бронирани антени за офроудъри, които те използват със своите CB радиостанции и единственото решение, което имам засега, е да използвам монтажа за стерео антена и стерео антена, която се закрепва към това монтиране. Всеки тук знае дали са съвместими или има решение за тесто от това?
Аватар
ogibo
1000+
1000+
Been thanked: 2 times

Re: Радио антени

Мнение от ogibo »

Дай дефиниция за стерео антена.
az
1000+
1000+
Has thanked: 1 time

Мнение от az »

По антена за всеки канал. :D
tekotien
500+
500+
Has thanked: 2 times

Мнение от tekotien »

Може ли снимка на моно и на стерео антена :)
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
Аватар
ogibo
1000+
1000+
Been thanked: 2 times

Мнение от ogibo »

Това май е писано с гугал транлейд. Сега като се зачетох стигнах до този извод. Май колегата иска да съгласува две СВ антени за да усили приемът.
dstb
Нов
Нов

Мнение от dstb »

Здравейте,
Някой ползвал ли е такава антена? Обмислям покпукпа на такава и ми е интересно как се представя.
Цената и е между 20 и 50 лв, зависи къде я намерите.

Благодаря
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
SAT DX BG
Нов
Нов

Мнение от SAT DX BG »

Загуба на средства, не се залъгвай, не лови по-добре от телескопична. Има един магазин в София, където се продават страхотни 4 елементови фм яги антени. Пиши на лично, ако проявяваш интерес.
Отговори