Вече неработещи онлайн тв...

Прием на радио и телевизия от спътник и по кабел - оператори и мрежи, приемници, сателитни чинии, транспондери, свободни и кодирани програми
tekotien
500+
500+
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Вече неработещи онлайн тв...

Мнение от tekotien »

Предлагам някой Админ/модереатор , да премахне от сайта следните ТВ за които пише че има на живо а нямат !

ММ ТВ ( Вече нямат онлйан стрийм ! )
Канал 0 ( линка от официалният им сайт не работи ! )
България днес тв ( специално за нея съм видял сайта им през уиндоус 10 Inet Explorera не работи ! )
Рома тв БГ ( нямат или поне аз не знам да имат онлайн стрийм ! )
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
viliqnkopetkov
Нов
Нов

Re: Вече неработещи онлайн тв...

Мнение от viliqnkopetkov »

tekotien написа: 26 Юли 2022, 01:10 Предлагам някой Админ/модереатор , да премахне от сайта следните ТВ за които пише че има на живо а нямат !

ММ ТВ ( Вече нямат онлйан стрийм ! )
Канал 0 ( линка от официалният им сайт не работи ! )
България днес тв ( специално за нея съм видял сайта им през уиндоус 10 Inet Explorera не работи ! )
Рома тв БГ ( нямат или поне аз не знам да имат онлайн стрийм ! )
Според мен за някои от изброените телевизии проблемът е, че са свършили парите и няма как да продължат да предават, а за Канал 0 е сигурно, че излъчва, но в своята кабелна мрежа в Бургас, а също и в цифровата тв на Networx Русе (аз съм забелязал).
tekotien
500+
500+
Has thanked: 5 times

Re: Вече неработещи онлайн тв...

Мнение от tekotien »

В случая става дума единствено, за онлайн стриймове , даже можем да добавим и телевизия Алфа на в...с....ов :)
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
Публикувай отговор