Вече неработещи онлайн тв...

Прием на радио и телевизия от спътник и по кабел - оператори и мрежи, приемници, сателитни чинии, транспондери, свободни и кодирани програми
tekotien
500+
500+
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Вече неработещи онлайн тв...

Мнение от tekotien »

Предлагам някой Админ/модереатор , да премахне от сайта следните ТВ за които пише че има на живо а нямат !

ММ ТВ ( Вече нямат онлйан стрийм ! )
Канал 0 ( линка от официалният им сайт не работи ! )
България днес тв ( специално за нея съм видял сайта им през уиндоус 10 Inet Explorera не работи ! )
Рома тв БГ ( нямат или поне аз не знам да имат онлайн стрийм ! )
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
viliqnkopetkov
Нов
Нов
Been thanked: 1 time

Re: Вече неработещи онлайн тв...

Мнение от viliqnkopetkov »

tekotien написа: 26 Юли 2022, 01:10 Предлагам някой Админ/модереатор , да премахне от сайта следните ТВ за които пише че има на живо а нямат !

ММ ТВ ( Вече нямат онлйан стрийм ! )
Канал 0 ( линка от официалният им сайт не работи ! )
България днес тв ( специално за нея съм видял сайта им през уиндоус 10 Inet Explorera не работи ! )
Рома тв БГ ( нямат или поне аз не знам да имат онлайн стрийм ! )
Според мен за някои от изброените телевизии проблемът е, че са свършили парите и няма как да продължат да предават, а за Канал 0 е сигурно, че излъчва, но в своята кабелна мрежа в Бургас, а също и в цифровата тв на Networx Русе (аз съм забелязал).
tekotien
500+
500+
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Мнение от tekotien »

В случая става дума единствено, за онлайн стриймове , даже можем да добавим и телевизия Алфа на в...с....ов :)
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
nasko-burgas
Нов
Нов
Been thanked: 3 times

Мнение от nasko-burgas »

Канал 0 излъчва за интернет http://rn-tv.com/kanal-0-ssl/редовно!А другите изброени нямат стрийм БГ-Днес,ТВ-1,ММ,РОМА,Добрич,от Русе Кис 13 и Делта,ПОТВ Тракия,БНПТв!Стрийм на тв има от Варна Мед.канал,от Русе ТВН,от Бургас Канал О, Ямбол ДКТв, Пловдив ППТВ,Ст.загора Тв Загора и Ст.загора,Сливен няма, Пазарджик няма, Смолян няма, Кърджали няма, Кюстендил няма, Перник няма, Благоевград Дартс има,Видин няма,Монтана няма, Враца има Римекс, Ловеч няма, Плевен няма, Габрово няма,В.Търново няма, Разград няма, Търговище няма,Добрич няма,Шумен има ТВ Шумен, Силистра няма.
nasko-burgas
Нов
Нов

Мнение от nasko-burgas »

Да добавя еТВ в Хасково,гледам я в ДА плеър от плей листа!От ДВ дни спря стрийма на РН Канал О в Бургас!От днес до 2 октомври ТВ 7/8 е безплатно за изборите!
nasko-burgas
Нов
Нов

Мнение от nasko-burgas »

Да добавя еТВ в Хасково,гледам я в ДА плеър от плей листа!От ДВА дни спря стрийма на РН Канал О в Бургас!От днес до 2 октомври ТВ 7/8 е безплатно за изборите!
naskobs
Нов
Нов
Been thanked: 1 time

Мнение от naskobs »

От три дни РН-ТВ КАНАЛ 0 стрийма работи!Това е местна бургаска тв!
Публикувай отговор