Украински тв

Всичко телевизионно - за програмите, ефирното разпространение, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
elman22
1000+
1000+

Re: Украински тв

Мнение от elman22 »

Някъде четох,че един оператор е пуснал два нови руски канала и не е спирал нищо,някой знае ли кой е този оператор?
Аватар
fcw
Нов
Нов

Мнение от fcw »

Arda TV написа:Хасковският кабелен оператор ЕSCOM, който покрива и областите Кърджали, Смолян и общините в южната част от Пловдивска област спира излъчнването на руските канали в кабелната си мрежа. https://www.smolyan.bgvesti.net/news/53 ... Bz_P_nopI4
Далие това е цензура!?
нищо подобно. вървят си чинно.
Аватар
nikitrz
100+
100+

Мнение от nikitrz »

alex2510 написа: С риск да издребнявам и да сгреша нещо в това, което ще кажа, но не усещате ли, че това спиране на руски медии не ви прилича на същото това нещо, само че на западни медии преди 35+ години (примерно)? По времето на соца, руснаците са заглушавали медии като BBC, "Свободна Европа" и други от този тип, за да "предпазят" сателитните на СССР държави (в т.ч. и България) от западната пропаганда, противоречаща на тогавашната идеология в Съюза. Сега се повтаря същото, само че цензуриращият този път е Европейския съюз. Бариерата е една и съща, страните се сменят...
Халал да ни е "демокрацията", халал да ни е "свободата на словото"!

П.С. Не съм русофил, не подкрепям действията на Путин в последните дни, а още по-малко войната. Моля се само мир да има, друго не ща. Нямам нищо против да се излъчват украински канали, ама нека да има и руски. Да се покажат "всички гледни точки". А не все повече и повече да се изнизваме като пръдня из гащи от това правило журналистическо...
На пръв поглед изглежда така, да.Но защо тогава Русия забранява радиа и телевизии на собствената си територия?Не говоря за западни такива, а например за радио Ехото на Москва и телевизия Дожд, които бяха спрени, защото използвали думата война, вместо мироопазваща операция.С 5 милиона рубли глоба Роскомнадзор заплашва всички непослушни медии.
Тоест или са проводник на пропагандата или ги блокират.Е тогава защо тук да се излъчват тези медии?
Масово българските оператори не излъчват украински канали, докато руски има поне по 10 във всеки пакет.Ми дайте на хората и другата гледна точка.Истината е някъде по средата...
Аватар
ogibo
1000+
1000+
Been thanked: 3 times

Мнение от ogibo »

Украинската телевизия си е за украинците - почети не им разбирам какво казват. Едва ли ще я гледам. На времето руският ни го набиваха в главите така че още го помня че дори го говоря. Виж правописът съм го изгубел вече. Та си мисля че руските телевизии ги гледат хора на 50+ години. Не че съм се засилил да гледам ОРТ1 например, но програми като Виасат Хистори съм ги пуснал с руско аудио та да върша и друга работа докато го "гледам".
elman22
1000+
1000+

Мнение от elman22 »

Миналата година на Булсатком имаше украинска телевизия, но говориха предимно на руски. Сега не знам дали още я има някъде.
Аватар
Stani
1000+
1000+
Has thanked: 22 times
Been thanked: 22 times

Мнение от Stani »

Аватар
nvr
1000+
1000+
Been thanked: 1 time

Мнение от nvr »

От няколко дни нямам Русия 24 и РТР Планета,има други руски канали на тяхно място.Лъжливи пропагандни канали,говорят само лъжи.Първи канал работи,също и НТВ Мир,RTVI,Наше кино и Детский мир.
Подкрепям стартирането на DAB+ излъчването в България
tekotien
500+
500+
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Мнение от tekotien »

Все се оплаквате за някакви си руски и какви ли не тв, теглете плейлиста слагайте в андроид бокса и си гледайте,
има толкоз сайтове и за онлайн тв , че това са бели кахъри.
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
Аватар
nvr
1000+
1000+
Been thanked: 1 time

Мнение от nvr »

Само UATV имам.И 24 канал също го излъчват наши оператори.
Подкрепям стартирането на DAB+ излъчването в България
Публикувай отговор