РАЗНИ (тема за разговори извън тематичния план на форума)

Predavatel.com / Predavatel.eu
Публикувай отговор
elman22
1000+
1000+

Re: РАЗНИ (тема за разговори извън тематичния план на форума)

Мнение от elman22 »

При мен винаги пише, че имам проблеми и да се абонирам за платената версия.
tekotien
500+
500+
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Мнение от tekotien »

Вече съм сигурен че , между 3те мобилни оператора няма картел ,защото само на мен ли ми се струва че , Йеттел сега предлагат най-добри условия !

1во до колкото четох на сайта 5 джи интернет за дома , можеш вече да ползваш в тве лично устройство , не си задължен да им даваш 2 лева такса за модема.

2ро. услугата домашен телефон са по-изгодни условята има договор за 1 година за около 8 или 9 лева не запомних с неограничени минути към всички фиксирани мрежи в България.

3то за домашен телефон има и на безсрочен договор , по малка такса но и по малко минути, като най-многото минути са 120 минути.
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
Аватар
MCKristiyanPro
1000+
1000+
Has thanked: 37 times

Мнение от MCKristiyanPro »

Забелязвам, че ако звънна на случаен човек на Теленор и говори в момента, вместо да ми се включи операторката и да ми каже, че абонатът говори, веднага след като набера се издава звук за заето без подобно съобщение. Друг случай е да набирам някой и след около 40 секунди има глич в звука за набиране - операторката се опитва да се включи и да съобщи, че абонатът не отговаря, но уви, не успява :D :D :D
Изображение
Радио ДИНАМИКО // Radio DYNAMICO - Най-горещите летни, електронни денс и дийп хаус парчета на едно място! ;D
elman22
1000+
1000+

Мнение от elman22 »

А аз като се опитам да звънна на един номер, веднага ми се затваря автоматично, знаете ли защо се получава така и как мога да го оправя,че трябва спешно да се свържа с този номер ? С други номера нямам проблеми.
Аватар
Stani
1000+
1000+
Has thanked: 22 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Stani »

elman22 написа:А аз като се опитам да звънна на един номер, веднага ми се затваря автоматично, знаете ли защо се получава така и как мога да го оправя,че трябва спешно да се свържа с този номер ? С други номера нямам проблеми.
Значи, че човека не иска да ти вдига!
elman22
1000+
1000+

Мнение от elman22 »

Stani написа:
elman22 написа:А аз като се опитам да звънна на един номер, веднага ми се затваря автоматично, знаете ли защо се получава така и как мога да го оправя,че трябва спешно да се свържа с този номер ? С други номера нямам проблеми.
Възможно е,но като че ли сякаш автоматично ми се затваря винаги.
Аватар
Stani
1000+
1000+
Has thanked: 22 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Stani »

elman22 написа:
Stani написа:
Възможно е,но като че ли сякаш автоматично ми се затваря винаги.
Не ти затваря, а те отбива, дава ти отказ.
tekotien
500+
500+

Мнение от tekotien »

Попитахме сто човека , защо отсреща не ми вдигат когато звъня ?! Топ отговора е защото не си жена не си на 25 години , не си руса и не си секси с къса пола ;)
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
минстрел
100+
100+

Мнение от минстрел »

delicast написа: 19 Юни 2022, 16:56 аз пък в Бургас си искам двата регионални канала, които вече вървят само по кабел
да си взимат новите БНТ2, БНТ3 и БГ ОН АИР
Аз пък искам бургаския бензин да се продава по лев и триесе.
Робът се бори за свобода, свободният за съвършенство.
meloman No 1
Нов
Нов
Been thanked: 5 times

Мнение от meloman No 1 »

Likey Top 50 - Jan-Jun 2022
No - Artist - Title - Play Count
1. Alesso, Katy Perry - When I'm Gone - 1785
2. The Weeknd - Out Of Time - 1627
3. IVE - ELEVEN - 1622
4. Tate Mcrae - She's all i wanna be - 1577
5. Sebastian Yatra - Tacones Rojos - 1567
6. Em Beihold - Numb Little Bug - 1553
7. Inna - Up - 1487
8. Lauren Spencer-Smith - Fingers Crossed - 1450
9. Shawn Mendes - It'll Be Ok - 1450
10. Red Hot Chili Peppers - Black Summer - 1437
11. Anitta - Boys Don't Cry - 1401
12. Aitana/Nicki Nicole - Formentera - 1400
13. Adele - Easy On Me - 1335
14. Joel Corry/Mabel - I Wish - 1328
15. Camilo - Indigo - 1322
16. Jax Jones & MNEK - Where Did You Go - 1302
17. Benson Boone - Ghost Town - 1235
18. Paulo Londra - Plan A - 1227
19. Elton John/Dua Lipa - Cold Heart - 1224
20. Camila Cabello - Don't Go Yet - 1212
21. Lost Frequencies - Where Are You Now - 1205
22. Coldplay & BTS - My Universe - 1176
23. Topic - In Your Arms - 1175
24. Kehlani/Justin Bieber - Up At Night - 1149
25. Rocco Hunt/Ana Mena - Un Bacio All'Improvviso - 1134
26. Shawn Mendes - When You're Gone - 1047
27. Calvin Harris & Tom Grennan - By Your Side - 1045
28. Shakira - Don't Wait Up - 1040
29. Cosculluela - Inocente - 935
30. Galantis - Heartbreak Anthem - 902
31. Justin Bieber/Troyboi - Red Eye - 883
32. A1 x J1 - Night Away - 862
33. Ive - Love Dive - 839
34. Maroon 5 - Beautiful Mistakes - 795
35. Benson Boone - In The Stars - 751
36. Luan Santana - ILHA - 746
37. Riton - Friday - 693
38. Shawn Mendes, Tainy - Summer Of Love - 674
39. KSI - Holiday - 662
40. Glass Animals - Heat Waves - 657
41. ATB, Topic, A7S - Your Love - 657
42. MADAME - Marea - 652
43. Tulus - Hati-Hati Di Jalan - 648
44. P!nk - Cover Me In Sunshine - 647
45. MILEY CYRUS - MIDNIGHT SKY - 640
46. Clean Bandit - Tick Tock - 639
47. Ariana Grande - pov - 638
48. Christian Nodal, Angela Aguilar - Dime Como Quieres - 637
49. Coldplay - Higher Power - 637
50. JASON DERULO - TAKE YOU DANCING - 634
marqn2
Нов
Нов

Мнение от marqn2 »

Здравейте, ако си търсите игри за телефони може да чекнете този сайт games4smartphones.com има всякакви категории игрички 8)
Аватар
Студио UQ
500+
500+
Been thanked: 16 times

Мнение от Студио UQ »

Българите имаме проблем с вслушването и разбирането на това, което казва мнозинството от хората в България. Започнем ли да уважаваме мнението на мнозинството, например 70-80% от хората и тяхната позиция, то тогава ще имаме шанс да тръгнем напред.

Защото и не е честно някакво малцинство от няколко човека да определят съдбините на целия народ.
Това не е демокрация.
Ние винаги избираме себе си. Когато казваме, че няма кого да изберем, ние дефакто се самоотричаме.
tekotien
500+
500+

Мнение от tekotien »

Имам телефон HUAWEI Y5p ,моля кажете или да дадете клипче как се отваря панела ,защото имам заседнала карта в слота за сим,
искам да я извадя да мога да си ползвам телефона.

Също така с този модел телефон как се сканира QR Code ,искам да инсталирам вайбър и телеграм на настолен компютър ,
но без това синхронизиране и сканиране с телефона не става , един път успях с телеграм , но сега пак не става

Благодаря
Аватар
MCKristiyanPro
1000+
1000+
Has thanked: 37 times

Мнение от MCKristiyanPro »

tekotien написа: 05 Сеп 2022, 00:38 Имам телефон HUAWEI Y5p ,моля кажете или да дадете клипче как се отваря панела ,защото имам заседнала карта в слота за сим,
искам да я извадя да мога да си ползвам телефона.

Също така с този модел телефон как се сканира QR Code ,искам да инсталирам вайбър и телеграм на настолен компютър ,
но без това синхронизиране и сканиране с телефона не става , един път успях с телеграм , но сега пак не става

Благодаря
За да отвориш слота за СИМ/СД карти, трябва да вземеш кламер (метален сив) или пинчето, което ти идва с телефона, да го сложиш в дупката и да натиснеш силно, за да се отвори. Ако някой ти е казал само да го сложиш и въртиш, не става. ;)

За QR кода, във Вайбър си отваряш менюто "Още", за да ти излезе профила и горе вдясно имаш иконка за сканиране.

За Телеграм не мога да ти кажа. :(
Изображение
Радио ДИНАМИКО // Radio DYNAMICO - Най-горещите летни, електронни денс и дийп хаус парчета на едно място! ;D
tekotien
500+
500+

Мнение от tekotien »

Може ли да ви питам вие на какво мнение сте ,няма да споменавам нито сайта нито за коя партия става дума, но редно ли е че разбирам ние ползваме разни сайтове за безплатни обяви НО ! отивам вчера на единия .... и още при влизането пише ние подкрепяме еди си коя партия ?!

Не мисля че е правилно този тип агитации ли как да речем, мен такива работи не ме интересуват, и е много дразнещо че ги рекламират.
нито имам желание да гласувам нито нищо нямам против никой политик стига да не ми досаждатс такива реклами.

Лошото е че за тях ublock не помага !
Аватар
Студио UQ
500+
500+

Мнение от Студио UQ »

На мен ми е чудно каква е разликата между билборд или плакат с някоя партия и това директно някой да ти каже за кого ще гласува?
Платено съобщение в предизборна кампания. Тя е агитация по същността си.

А иначе, аз ще ходя и ще упражня законното си право да бъда активен Българин.
Поне като ни питат, което е супер рядко, да отговаряме.
Ние винаги избираме себе си. Когато казваме, че няма кого да изберем, ние дефакто се самоотричаме.
tekotien
500+
500+

Мнение от tekotien »

То и аз мисля да гласувам отбелязвам квадратчето " НЕ подкрепям никого освен мене си " :)

никоя партия не заслужава гласовете на който и да е човек ! всички са мошеници и измамници.и крадци ЕС им дава пари за БГ народ .но те си ги присвояват за 240 човека в парламета и край за нас няма !
Аватар
Студио UQ
500+
500+

Мнение от Студио UQ »

А това означава ли, че и ти си като тях? Ако не, то каква е разликата с "тях"? ::)

Появиха се вече сериозни цели на една партия:
Цели на Партията: минимална работна заплата 3000 лв., минимална пенсия 1000 лв., икономически растеж от 7-8% годишно в следващото десетилетие. Премахване на ДОД (10%) за лица със заплати до 800 лв., и пренасочването му към 20,000 лица с доходи над 6000 лв. месечно. :o
Аватар
alex2510
100+
100+
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times
Обратна връзка:

Мнение от alex2510 »

tekotien написа: 11 Сеп 2022, 01:40 То и аз мисля да гласувам отбелязвам квадратчето " НЕ подкрепям никого освен мене си " :)
Пропускаш една подробност - като отбележиш "Не подкрепям никого", гласът ти се разпределя между партиите пропорционално. Сиреч, ако си отбелязал, че не подкрепяш никого, а примерно ГРОБаджиите на бат' Бойко съберат 23% вот, то 23% от гласа ти отиват за него, останалото отива между другите партии. Коригирайте ме, ако греша, но поне аз знам, че е така.
ТВ Новините
My YouTube Channel
#ГледамИНеВярвамНаУшитеСи :o
:bg:
Радиото у дома: JVC TH-S11 с антена жица.
Радиото в квартирата ми: Leotec LT-2009 FM/MW/SW
Радиото на телефона: Де да имах на сегашния си телефон... (Samsung SM-N9005 (Galaxy Note 3))

От Сливо поле, Русенско :D
tekotien
500+
500+

Мнение от tekotien »

Студио UQ написа: 11 Сеп 2022, 06:58 А това означава ли, че и ти си като тях? Ако не, то каква е разликата с "тях"? ::)

Появиха се вече сериозни цели на една партия:
Цели на Партията: минимална работна заплата 3000 лв., минимална пенсия 1000 лв., икономически растеж от 7-8% годишно в следващото
Това с мининална работна заплата пак е само за тях тоест ,като си депутат минимум 3000 + ;)
Публикувай отговор