РАЗНИ (тема за разговори извън тематичния план на форума)

Predavatel.com / Predavatel.eu
Публикувай отговор
tekotien
500+
500+
Has thanked: 15 times
Been thanked: 4 times

Re: РАЗНИ (тема за разговори извън тематичния план на форума)

Мнение от tekotien »

Имам въпрос към някой който разбира от пръскане на кутия със спрей , и разни такива работи защото имам лек проблем,
Боядисах на една техника металния капак със черен спрей , но той протче от страни и се полепи и върху долната страна където е пластмаса,
как може без да наруша целоста на пластмасата да премахна засъхналия спрей , който е и на едни като мехурчета черен е на цвят ?
Ако приемате съвет ,подписвайте договор с оператор само за 1 година, никога не обединявайте различните оферти в 1 оферта, когато имате опция ползвайте предплатена услуга !
Аватар
MCKristiyanPro
1000+
1000+
Has thanked: 37 times
Been thanked: 4 times

Мнение от MCKristiyanPro »

Аз искам да попитам за телефон Redmi Note 9 защо започна спонтанно да се разваля - понякога докато си бачка, забива на MIUI и не се оправя докато не се рестартира. А при включване излиза грешка DM-VERITY CORRUPTION и в рамките на 5 секунди за да се включи телефона, е необходимо да се натисне копчето за включване.

Как може да се оправи?
Изображение
Радио ДИНАМИКО // Radio DYNAMICO - Най-горещите летни, електронни денс и дийп хаус парчета на едно място! ;D
Аватар
Stani
1000+
1000+
Has thanked: 23 times
Been thanked: 24 times

Мнение от Stani »

MCKristiyanPro написа: 21 Сеп 2022, 18:00 Аз искам да попитам за телефон Redmi Note 9 защо започна спонтанно да се разваля - понякога докато си бачка, забива на MIUI и не се оправя докато не се рестартира. А при включване излиза грешка DM-VERITY CORRUPTION и в рамките на 5 секунди за да се включи телефона, е необходимо да се натисне копчето за включване.

Как може да се оправи?
https://forum.androidbg.com/
Публикувай отговор