Новини около цифровизацията у нас

Всичко телевизионно - за програмите, ефирното разпространение, телевизионните кули, телевизионните звезди, сериали и шоу програми
Публикувай отговор
R1B1
500+
500+
Мнения: 754
Регистриран на: 27 Апр 2023, 18:24
Has thanked: 50 times
Been thanked: 127 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от R1B1 »

Stani написа: 01 Юли 2025, 21:28
lacho написа: 01 Юли 2025, 17:31 От днес Бг он Еър е отново ефирна.
При мен я няма

Там някога имало ли я е? Май не.
AngelRadilov
Нов
Нов
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Апр 2018, 18:28
Been thanked: 1 time

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от AngelRadilov »

lacho написа: 01 Юли 2025, 17:31 От днес Бг он Еър е отново ефирна.
При мен я има!
GIF
1000+
1000+
Мнения: 2798
Регистриран на: 11 Мар 2009, 13:33
Местоположение: Пловдив - Пазарджик
Been thanked: 99 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от GIF »

В Пазарджик до 1 юли 2025 г. имаше таблица, след 1 юли отново тръгна БОА.
GIF
1000+
1000+
Мнения: 2798
Регистриран на: 11 Мар 2009, 13:33
Местоположение: Пловдив - Пазарджик
Been thanked: 99 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от GIF »

AngelRadilov написа: 01 Юли 2025, 22:08 При мен я има!
Тази "информация" за село Радилово ли е ?! :)
Аватар
Stani
1000+
1000+
Мнения: 3892
Регистриран на: 07 Сеп 2013, 14:20
Местоположение: Самоков
Has thanked: 233 times
Been thanked: 186 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от Stani »

R1B1 написа: 01 Юли 2025, 21:45
Stani написа: 01 Юли 2025, 21:28
lacho написа: 01 Юли 2025, 17:31 От днес Бг он Еър е отново ефирна.
При мен я няма

Там някога имало ли я е? Май не.
Имаше я преди години, после я спряха, в цяла югозападна България е така.
Davcho
Нов
Нов
Мнения: 8
Регистриран на: 16 Яну 2023, 13:13
Been thanked: 4 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от Davcho »

GIF написа: 02 Юли 2025, 09:22
AngelRadilov написа: 01 Юли 2025, 22:08 При мен я има!
Тази "информация" за село Радилово ли е ?! :)
За Варна и Добрич!
stankos
500+
500+
Мнения: 641
Регистриран на: 25 Май 2010, 14:11
Has thanked: 17 times
Been thanked: 26 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от stankos »

R1B1 написа: 01 Юли 2025, 21:14 Да пуснат Евроком, България 24, Канал 3 или Скат за малко по-различно мислене, опозиция и правилно мислене.
Ами да заделят някоя копейка от залъка си и да си плащат като Болен Шизеров за Алфа преди години. Съмнява ме обаче, че тези действието изваждане не го умеят.Плюс това не си ти, който определя кое мислене е правилно и кое не!
elman22
1000+
1000+
Мнения: 1739
Регистриран на: 15 Ное 2020, 11:23
Has thanked: 336 times
Been thanked: 122 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от elman22 »

R1B1 написа: 01 Юли 2025, 21:14 Това е лоша новина. Нали вече имат БНТ, ьТВ и Нова, за какво им е четвърта програма - още от същото - радиоточка с пропаганда?!
Да пуснат Евроком, България 24, Канал 3 или Скат за малко по-различно мислене, опозиция и правилно мислене.
Канал 3 е добра идея, но едва ли имат възможност за ефирно излъчване.
furforan
100+
100+
Мнения: 114
Регистриран на: 17 Юни 2025, 22:31
Has thanked: 66 times
Been thanked: 12 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от furforan »

Да пуснат няколко канала за възрастни,стига само канали с политика,нека да се агитира,да оправим демографския проблем на България :)
Абонат на YETTEL BULGARIA 5G .... Давам 50 лева на този който ,ми скъса кабела на безжичния интернет ! Благодаря за вниманието !
R1B1
500+
500+
Мнения: 754
Регистриран на: 27 Апр 2023, 18:24
Has thanked: 50 times
Been thanked: 127 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от R1B1 »

stankos написа: 02 Юли 2025, 17:38 Ами да заделят някоя копейка от залъка си и да си плащат като Болен Шизеров за Алфа преди години. Съмнява ме обаче, че тези действието изваждане не го умеят.Плюс това не си ти, който определя кое мислене е правилно и кое не!

А кой да определя - мафиотите и мутрите, които мразят народа? Които крадат и лъжат като за последно? Точно аз съм и аз мога да променя нещата.



Edit: ShukiBG
Некоректно поставяне на определен пол под общ знаменател
furforan
100+
100+
Мнения: 114
Регистриран на: 17 Юни 2025, 22:31
Has thanked: 66 times
Been thanked: 12 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от furforan »

Защо да няма и такива канали,всеки един тв оператор ги предлага,даже аз на сателита на 16Е имам безплатен канал некодиран словенски,дават орно филми,не редовно ама доста пъти съм гледал :) А което е най страното е ,че този канал е фта и не иска да пишеш парола за да се отключи.
Абонат на YETTEL BULGARIA 5G .... Давам 50 лева на този който ,ми скъса кабела на безжичния интернет ! Благодаря за вниманието !
Радостин Райчов
Нов
Нов
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Май 2021, 23:59

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от Радостин Райчов »

Интересен факт е, че телевизия България ОН ЕР е скачена на регионалния мултиплекс на 27 - ми канал само за град София и област София, вместо на 40 - ти канал и така в градовете Кюстендил, Радомир и Перник остава негледаема ефирно и няма да бъде гледана ефирно !!! Интересно, какво ли ще си кажат, ако някоя/някой експериментира и ги уведоми - тях от телевизията или компанията оператор на мултиплексите, пробвайте ?! Тоест така излиза, че не са се постарали да всяват своята гледна точка навсякъде, ами да !!!
Радостин Райчов
Нов
Нов
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Май 2021, 23:59

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от Радостин Райчов »

Така в Областите Перник и моята Област - Кюстендил телевизия България ОН ЕР не се приема като национална ефирна телевизия, тоест няма да мога да ги гледам и да ми налагат тяхната гледна точка !!! Тоест те явно нямат интересен за тотално ефирно покритие?! Надали ще има още национални ефирна прогрмами на този етап ?!
YU1SMM
Нов
Нов
Мнения: 36
Регистриран на: 06 Окт 2014, 23:19
Has thanked: 24 times
Been thanked: 20 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от YU1SMM »

България ОН ЕР се гледа спокойно в град Пирот (Сърбия) на 27 и 32 канал.
Радостин Райчов
Нов
Нов
Мнения: 13
Регистриран на: 29 Май 2021, 23:59

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от Радостин Райчов »

:o Според Вас, защо телевизия Bulgaria ON AIR не се излъчва на мултиплекса на 40 - ти канал, при положение че 40 - ти канал има предаватели с широка зона на обхват от телевизионните кули и висока мощност, каквито са например: София/връх Копитото 5kW, София Тв кула 1kW, Кюстендил/връх Виден 5kW, плюс други като в Перник 100W и Перник Изток 100W ?! Вие, какво мислите, може ли телевизията да бъде скачена от 27 - ми на 40 - ти канал, някой от Вас, дали знае как да уведоми затова например телевизия Bulgaria ON AIR или оператора на мултиплекса и да напише дали са разбрали и дали е възможно това ?!
Аватар
veniotr
100+
100+
Мнения: 428
Регистриран на: 29 Ное 2006, 20:28
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от veniotr »

Радостин Райчов написа: 11 Юли 2025, 01:46 :o Според Вас, защо телевизия Bulgaria ON AIR не се излъчва на мултиплекса на 40 - ти канал, при положение че 40 - ти канал има предаватели с широка зона на обхват от телевизионните кули и висока мощност, каквито са например: София/връх Копитото 5kW, София Тв кула 1kW, Кюстендил/връх Виден 5kW, плюс други като в Перник 100W и Перник Изток 100W ?! Вие, какво мислите, може ли телевизията да бъде скачена от 27 - ми на 40 - ти канал, някой от Вас, дали знае как да уведоми затова например телевизия Bulgaria ON AIR или оператора на мултиплекса и да напише дали са разбрали и дали е възможно това ?!
То преди няколко години я имаше за кратко на 40 канал но я спряха, можеби да има какво да излъчват на 27 канал че тоя мукс е напълно безмислен.
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+
Мнения: 4084
Регистриран на: 06 Апр 2006, 09:04
Местоположение: http://www.abbro-bg.org
Has thanked: 9 times
Been thanked: 58 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от ЖОРО »

BG ON AIR винаги от присъствието си в ефира е била с 85% покритие , излъчваше чрез втората национална мрежа .. за това не се излъчва на 40-ти канал за София защото ще обхване Самоков и Кюстендил , зони към които няма интерес ..
Аватар
ЖОРО
1000+
1000+
Мнения: 4084
Регистриран на: 06 Апр 2006, 09:04
Местоположение: http://www.abbro-bg.org
Has thanked: 9 times
Been thanked: 58 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от ЖОРО »

veniotr написа: 11 Юли 2025, 07:46
Радостин Райчов написа: 11 Юли 2025, 01:46 :o Според Вас, защо телевизия Bulgaria ON AIR не се излъчва на мултиплекса на 40 - ти канал, при положение че 40 - ти канал има предаватели с широка зона на обхват от телевизионните кули и висока мощност, каквито са например: София/връх Копитото 5kW, София Тв кула 1kW, Кюстендил/връх Виден 5kW, плюс други като в Перник 100W и Перник Изток 100W ?! Вие, какво мислите, може ли телевизията да бъде скачена от 27 - ми на 40 - ти канал, някой от Вас, дали знае как да уведоми затова например телевизия Bulgaria ON AIR или оператора на мултиплекса и да напише дали са разбрали и дали е възможно това ?!
То преди няколко години я имаше за кратко на 40 канал но я спряха, можеби да има какво да излъчват на 27 канал че тоя мукс е напълно безмислен.
Безсмислен е за тебе ... чрез него се гепят най много пари ...
furforan
100+
100+
Мнения: 114
Регистриран на: 17 Юни 2025, 22:31
Has thanked: 66 times
Been thanked: 12 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от furforan »

Въпреки че тази телевизия я считам за варненска,тъй като и аз съм от варна,честно казано хич не ми харесва ,не самата телевизия ами това са едни дрънкалници,по цял ден новини,говоря и за другите подобни,блумберг бг еврнюз България.Евроком,България 24 ,канал 3 ,само си чешат езиците и нищо друго освен новини,хайде някой да пусне някаква музикална тв на цифровата ефирна тв,да пуснат за БГ поп музика,за ретро диско музика,ето аз слушам предимно чалга и диско,но въпреки това настоявам да има такива за БГ поп музика и за ретро диско.

А не да се надяваме,да има специализирани предавания за такива вид музики.Които са с много кратко часово време на излъчване.
Абонат на YETTEL BULGARIA 5G .... Давам 50 лева на този който ,ми скъса кабела на безжичния интернет ! Благодаря за вниманието !
Аватар
yuliqn
500+
500+
Мнения: 855
Регистриран на: 30 Авг 2014, 08:59
Been thanked: 10 times

Re: Новини около цифровизацията у нас

Мнение от yuliqn »

В момента Бг он айр тв не работи :Hmmm :Blink ;D
Публикувай отговор